Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Szkolenie 12.02.2009 r.w MWC
Autor Wiadomość
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sob 31 Sty, 2009 21:08   Szkolenie 12.02.2009 r.w MWC

Szkolenie: "Promocja, marketing i PR w organizacjach pozarządowych"


Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych (partner Centrum Inicjatyw Obywatelskich w projekcie „ABC Ekonomii Społecznej na Pomorzu) oraz Malborskie Centrum KWADRAT zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych z powiatu malborskiego na bezpłatne szkolenie: „Promocja, marketing i PR w organizacjach pozarządowych”, które odbędzie się 12 lutego 2009 r. w Malborku.
Spotkanie odbędzie się w siedzibie Malbork Welcome Center , ul. Kościuszki 54, Malbork w godz. 9 – 16 a poprowadzi je Beata Matyjaszczyk z Regionalnego Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych.
Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się również o szczegółach trzech projektów z zakresu ekonomii społecznej realizowanych obecnie na terenie powiatu malborskiego. Są to projekty Starostwa Powiatowego, Gminy Wiejskiej Malbork oraz partnerski Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości i Malborskiego Centrum KWADRAT (MC2)
Zgłoszenia należy wysłać na adres e-mail mc2@malbork.net.pl, lub wysłać sms na nr 501 336 416. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Wszelkie pytania dotyczące seminarium informacyjnego proszę kierować na adres: mc2@malbork.net.pl lub aleksandra.leja@rci.org.pl, lub telefonicznie 501 336 416 (MC2) lub (58) 344 40 39 (Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych)
Uwaga! Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Oferujemy ciepły i zimny bufet.
Serdecznie zapraszamy – organizatorzy: RCI oraz MC2
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sob 19 Wrz, 2009 11:56   1 i 7 października

Szkolenie - Jak napisać wniosek do EFS


Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Gdańsku, we współpracy ze Stowarzyszeniem Malborskie Centrum Kwadrat ( MC2 ) zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów działających w zakresie ekonomii społecznej w powiecie malborskim na szkolenie pt.

„Przygotowanie wniosków aplikacyjnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego”.

Zajęcia odbędą się w dniach 1 i 7 października (łącznie dwa dni szkoleniowe) w Malborku, godzinach od 9:00 do 16:30 w Malbork Welcome Center, ul. Kościuszki 54.
Spotkanie poprowadzi Pani Beata Matyjaszczyk z Regionalnego Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych.

UWAGA! Szkolenie jest bezpłatne!

Zgłoszenia, do dnia 28 września, prosimy przesyłać na numer faksu + 58 340 12 13,
e-mail: antonina.paplinska@rci.org.pl lub waldemar.klawinski@gmail.com

Formularz do pobrania na stronie www.gdansk.roefs.pl/

Zapraszamy!
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sro 02 Gru, 2009 20:45   Szkolenie 7 grudnia

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Gdańsku, we współpracy ze Stowarzyszeniem Malborskie Centrum Kwadrat ( MC2 ) zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów działających w zakresie ekonomii społecznej w powiecie malborskim na szkolenie pt. „Proces planowania projektów i praca metodą projektową
Zajęcia odbędą się w dniu 7 grudnia w Malborku, godzinach od 9:00 do 16:30 w Malbork Welcome Center, ul. Kościuszki 54.
Spotkanie poprowadzi Pani Agnieszka Małecka-Jagła z Regionalnego Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych.
UWAGA! Szkolenie jest bezpłatne!
Zgłoszenia prosimy przesyłać na numer faksu + 58 340 12 13,
e-mail: antonina.paplinska@rci.org.pl lub waldemar.klawinski@gmail.com
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group