Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Rower w lutym?
Autor Wiadomość
adels 


Wysłany: Czw 18 Lut, 2010 17:37   Rower w lutym?

Odpalamy nasze rowery na przejażdżkę zimową w sobotę tj. 20 lutego? Trasa, godzina do ustalenia... :ilm:
_________________
Zawsze i wszędzie w obłędzie.
Ostatnio zmieniony przez StormChaser Czw 18 Lut, 2010 17:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Czw 18 Lut, 2010 17:58   Re: Rower w lutym?

adels napisał/a:
Odpalamy nasze rowery na przejażdżkę zimową w sobotę tj. 20 lutego? Trasa, godzina do ustalenia... :ilm:

Nie zapomnicie o łańcuchach na koła i o łopatach do odśnieżania :) i życzę udanej wyprawy
Ostatnio zmieniony przez argus Czw 18 Lut, 2010 17:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Czw 18 Lut, 2010 18:30   

Powodzenia, jednak wolę poczekać na normalne warunki jazdy... ;-)
_________________
.............................................
 
 
adels 


Wysłany: Nie 21 Lut, 2010 21:48   

No szkoda, że negatywnie została ta mała wyprawka odebrana. Nie jest nowością, że ludzie jeżdżą zimą na rowerach. Ostatnio wyczytałam na forum Polskiego Klubu Przygody, że org. wyprawę Reda-Hel (13 luty) i nie jest to żadna sensacja. Ale to tylko taka mała uwaga nic więcej, ja będę jeździć i mogą ludzie patrzeć na mnie jak na dziwaka (mnie to nie przeszkadza) a że chętnych więcej nie ma to tylko mogę szczerze żałować i żałuję, ;) ;) :clap:

P.S sobotni wieczorny spacer rowerowy był exstra..a pogoda wbrew pozorom dopisała. :ok:

Pozdrawiam
_________________
Zawsze i wszędzie w obłędzie.
 
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Nie 21 Lut, 2010 21:53   

adels napisał/a:
ja będę jeździć i mogą ludzie patrzeć na mnie jak na dziwaka

Nie sądzę. Codziennie widuję takich "dziwaków", jednak sama wolę zaczekać na dogodne warunki pogodowe ze względu na to, iż jeżdżę głownie dla zwiedzania, nie dla samego jeżdżenia :-) Powodzenia w wyprawach, zimowych, czy nie ;-)
_________________
.............................................
 
 
Siostra Irena 
Administrator



Pomogła: 14 razy
Wysłany: Nie 21 Lut, 2010 21:54   

Kolega Francula i jego zimowy wypad http://www.marienburg.pl/viewtopic.php?t=8032
I nie uważam go za dziwaka ;-)
_________________
Surge Polonia
 
 
adels 


Wysłany: Nie 21 Lut, 2010 22:11   

Ok. Dziękuję ;)
_________________
Zawsze i wszędzie w obłędzie.
 
 
 
sybiseck 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Nie 21 Lut, 2010 23:07   

:mrgreen: Droga koleżanko nie przejmuj się uwagami innych. Chętnie przyłącze się do Twoich wypraw. Jednak ostatnio weekendy poświęcam na narty i z tego powody rower jest odstawiony na plan dalszy. Kiedy w pracy pojawiam się z wypchanym po brzegi plecakiem koledzy szeroko otwierają ze zdziwienia oczy i zadają pytania " gdzie tym razem?" Dla nich zawsze jest coś nie tak, bo przecież zimno, bo pada deszcz, czy coś innego. Najważniejsze , że to sprawia Ci radość. Ja w przyszłą sobotę wybieram się na kilkudniową wyprawę na narty z noclegiem w namiocie. Pozdrawiam i życzę udanych wycieczek. :ok:
 
 
adels 


Wysłany: Pon 22 Lut, 2010 07:44   

;) aaa no fajnie, że ktoś się znalazł ! Ja za tydzień wybieram się na 55,76km-owy marsz nocny, tzw. śniegołazy na trasie Jurata-Krokowa. Jeżeli jest ktoś zainteresowany-wiećej info tutaj http://www.akk.pg.gda.pl/...wyswietl&id=438

P.S nooo a jak mowa o nartach, namiocie i plecaku - to już wiadomo o co chodzi, tylko pozostało mi życzyć udanej wyprawy ! :kciuki:
_________________
Zawsze i wszędzie w obłędzie.
 
 
 
adels 


Wysłany: Pon 22 Lut, 2010 08:24   

54,7 km. - dokładnie ;)
_________________
Zawsze i wszędzie w obłędzie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group