Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
I Rodzinny Rajd Rowerowy - 17.08.2010
Autor Wiadomość
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Pon 02 Sie, 2010 22:26   

Zaproszenie na Rodzinny Rajd Rowerowy.

Inicjatywa „Aktywny Malbork” zaprasza wszystkich chętnych: dzieci (tylko pod opieką dorosłych) młodzież, dorosłych i seniorów do udziału w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się we wtorek, 17 sierpnia.
Start o godzinie 16:30. Miejsce – bulwar przy Zamku, po lewej stronie od kładki drewnianej. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Pierwszy etap wyprawy prowadzi ścieżką wzdłuż Nogatu w kierunku Wielbarku. Następnie skierujemy się do śluzy w Szonowie, gdzie będziemy mieli rzadką okazję poznać urządzenia elektrowni wodnej oraz śluzy. O tym, jak to wszystko działa, opowie nam inżynier odpowiedzialny za ich prawidłową pracę. Po przejściu na drugą stronę Nogatu udamy się w drogę powrotną do Malborka. Kończymy w tym samym miejscu, co start.
Przewidywany czas wycieczki – około 2,5 godziny. Tempo dostosujemy do możliwości uczestników, czyli - nie zostawimy nikogo :)
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres – aktywny.malbork@gmail.com

Zapraszamy
Inicjatywa „Aktywny Malbork”
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010 12:02   

:peace:

ogłoszenie_inicjatywa.jpg
Plik ściągnięto 169 raz(y) 293,89 KB

_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
Larina 


Pomogła: 4 razy
Wysłany: Wto 17 Sie, 2010 11:15   

Niestety muszę zrezygnować z rajdu. Ogólnie jest ok, ale wciąż jestem osłabiona i nawet niewielki wysiłek sprawia, że robię się blada jak ściana. W dodatku zaczyna łapać mnie jakieś chorubsko :cry: Bardzo żałuję, no ale cóż zdrowie ważniejsze. Proszę zróbcie mnóstwo fotek i umieśćcie szczegółowy opis rajdu for me ;-)
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały świat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć" Paulo Coelho
 
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Wto 17 Sie, 2010 11:42   

Wielka szkoda, wracaj do zdrowia :-) Postaramy się zrobić mnóstwo fotek i dokładnie zrelacjonować całe wydarzenie tym, których z nami nie będzie.
_________________
.............................................
 
 
Larina 


Pomogła: 4 razy
Wysłany: Wto 17 Sie, 2010 18:46   

I jak rajd???????
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały świat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć" Paulo Coelho
 
 
 
sybiseck 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Wto 17 Sie, 2010 19:54   

:mrgreen: Wspaniały, wreszcie coś się ruszyło. Dziękujemy Ci Waldku. :ok: :ok: :ok:
 
 
Maciek24 


Wysłany: Wto 17 Sie, 2010 21:21   

Niezły peleton się utworzył z uczestników. Dołączam się do podziękowań dla Pana Waldka i czekam na informację o kolejnej inicjatwie. Podziękowania należą się również osobom odpowiedzialnym za poczęstunek kawą, herbatą i ciastkiem oraz wszystkim uczestnikom rajdu :mrgreen:
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Wto 17 Sie, 2010 21:30   

Frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Było coś około 50 osób, od małych dzieci jadących w przyczepce ciągniętej przez tatę, po uczestników Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Sama trasa malownicza, ale momentami niełatwa - im bliżej śluzy Szonowo, tym bardziej dziko :mrgreen: Czasem trzeba było zsiąść z rumaka, żeby przeprawić się przez błoto - i ta część pięknej, rekreacyjnej ścieżki prosi się o dopracowanie. Na śluzie przywitał nas pan, który jest tam capo di tutti capi - oprowadził nas po elektrowni, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że wytwarza pół megawata prądu, którego odbiorcą jest... Śląsk :shock: ;-) Ja tam się nie znam :shock:
Potem, po przejeździe przez śluzę, czekał nas podjazd pod wał, a za nim była już wioska Kraśniewo, skąd przez Grobelno wróciliśmy do punktu wyjścia. tam czekała na nas ekipa z cateringiem :mrgreen: Były ciepłe i chłodne napoje oraz ciasto i ciasteczka. Nie mogę wypowiadać się za innych uczestników, ale ja bawiłam się doskonale :ok: Podobało mi się to, że uczestnikami byli ludzie w każdym wieku, a pan z przyczepką udowodnił, że nawet małe dzieci mogą bezpiecznie pokonać taką trasę w towarzystwie innych. Polecam takie rozwiązanie dzieciatym cyklistom 8-) Za ok. 2 tygodnie robimy drugą część "ósemki", czyli wyprawiamy się na Rakowiec :peace:
_________________
.............................................
 
 
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Wto 17 Sie, 2010 21:47   

Rajd pierwsza klasa. Pan inżynier bardzo zaangażował się w oprowadzanie i opowiadanie o elektrowni i nie tylko... :-D Ode mnie trochę zdjęć.

uczestnicy rajdu Szonowo.jpg
Plik ściągnięto 212 raz(y) 142,42 KB

P1450415.JPG
Plik ściągnięto 215 raz(y) 134,38 KB

P1450436.JPG
Plik ściągnięto 177 raz(y) 139,87 KB

P1450437.JPG
Plik ściągnięto 176 raz(y) 147,45 KB

P1450442.JPG
Plik ściągnięto 181 raz(y) 146,26 KB

 
 
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Wto 17 Sie, 2010 21:50   

c.d.

P1450445.JPG
Plik ściągnięto 175 raz(y) 122,06 KB

P1450475.JPG
Plik ściągnięto 179 raz(y) 139,17 KB

P1450517.JPG
Plik ściągnięto 171 raz(y) 142,31 KB

P1450587.JPG
Plik ściągnięto 197 raz(y) 135,44 KB

P1450602.JPG
Plik ściągnięto 183 raz(y) 123,74 KB

 
 
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Pią 27 Sie, 2010 09:04   

Gazeta Malborska z 25.08.2010r.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group