Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
"Żuławy Wkoło"
Autor Wiadomość
sybiseck 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Sob 25 Wrz, 2010 16:54   "Żuławy Wkoło"

;-) Witam serdecznie po udanym debiucie na małej pętli rajdu (80km) " Żuławy Wkoło" . Przyznam, że trasa jak i sam rajd zorganizowany został profesjonalnie. Piękna pogoda, niezwykłe pejzaże - choć wcześniej już widziane i nieodzowni sympatycy dwóch kółek. Cóż więcej trzeba. Kolejna impreza, na której warto było być i uczestniczyć. Z naszego grona grupy rowerowej " RAMA" pojechało cztery osoby w tym dwie jako obserwatorzy i pomoc techniczna. Jestem pod wrażeniem kondycji niektórych uczestników a szczególnie "starszej młodzieży", która po przejechaniu 2/3 trasy po prostu mi odjechała. Cześć im i chwała. Pozdrawiam szczególnie kolegę z którym ten dystans przejechałem (nr 1102). Do zobaczenie na następnej edycji. :clap: :clap: :clap:
 
 
sybiseck 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Nie 26 Wrz, 2010 21:29   

:-D Tak było na starcie cdn. :mrgreen:

1_003.jpg
przygotowanie do startu
Plik ściągnięto 148 raz(y) 72,56 KB

 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Nie 26 Wrz, 2010 22:20   

Zibi, to był ten płatny rajd tczewski? Zwiedzaliście coś po drodze, czy był tylko objazd?
_________________
.............................................
 
 
sybiseck 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Nie 26 Wrz, 2010 22:57   

;-) Zgadza się - był to rajd płatny i to był jedyny powód do tego, że nie wystartowałem oficjalnie. Trudno jest pracując na państwowej posadzce oddać blisko 1/10 wynagrodzenia. Uważam cenę uczestnictwa za wygórowaną i ograniczyłem się więc jedynie do roli obserwatora. Trasa znana mi była wcześniej z licznych wycieczek po tym terenie, więc fotografowanie zabytków raczej nie wchodziło w grę. Potraktowałem imprezę jako rekonesans i trening przed następnym rajdem w Elblągu, na który serdecznie zapraszam. Dla wszystkich bojących się, niedowiarków we własne siły dla przekonania ich o uczestnictwie w takich imprezach stawiam fakt iż najmłodszy uczestnik miał zaledwie 7 lat. Nie potrzebował do tego żadnego wypasionego sprzętu. Wystarczył mały rowerek. Dzielny chłopak. Oto on: :ok:

1_001.jpg
przygotowanie do startu
Plik ściągnięto 154 raz(y) 94,24 KB

1_004.jpg
sart
Plik ściągnięto 144 raz(y) 69,21 KB

 
 
sybiseck 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Pon 27 Wrz, 2010 06:57   

;-) Jest już relacja foto z rajdu. Oto adres strony na której można rozpoznać naszych kolegów.
http://picasaweb.google.p...oEA&feat=email#
:ok:
 
 
sybiseck 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010 06:38   

cd. :mrgreen: Start do wyścigu odbywał sie grupami po 25 osób. Pierwsi wystartowali długodystansowcy, którzy mieli do pokonania 170 km a następnie w krótkim odstępie pozostali. Przejazd przez miasto pod kontrolą policji a później już można było poszaleć. :ok:

1_001.jpg
przygotowania do startu
Plik ściągnięto 133 raz(y) 90,42 KB

1_002.jpg
czy znacie to nazwisko ???
Plik ściągnięto 149 raz(y) 100,81 KB

1_003.jpg
Plik ściągnięto 119 raz(y) 81,96 KB

1_004.jpg
kolejni zawodnicy
Plik ściągnięto 134 raz(y) 77,13 KB

 
 
sybiseck 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010 11:12   

cd. relacji foto. :ok:

1_005.jpg
następni
Plik ściągnięto 129 raz(y) 88,08 KB

1_006.jpg
rumaki
Plik ściągnięto 132 raz(y) 106,09 KB

1_007.jpg
montaż "chipa"
Plik ściągnięto 135 raz(y) 82,63 KB

1_009.jpg
organizatorzy
Plik ściągnięto 122 raz(y) 68,28 KB

 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010 11:42   

sybiseck napisał/a:
czy znacie to nazwisko ???
Jakieś znajome. Jeden z Ullrichów miał przed wojną browar w Elblągu . Rudolf miał na imię , ale o Janie (tym niemieckim kolarzu) w życiu nie słyszałem. :hihi: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Kuglow Wto 28 Wrz, 2010 11:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sybiseck 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010 12:33   

Ullrichów było wielu ..... . Ten to współcześnie żyjący i sportowiec, może jakiś potomek . :mrgreen:
 
 
alcotronic 

Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010 18:39   

witam, również brałem udział w tym maratonie (dystans 170). Organizacja była naprawdę dobra, za co należą się organizatorom duże brawa, tym bardziej że impreza odbywała się po raz pierwszy. Oby za rak frekwencja dopisała jeszcze bardziej (w tym roku 52 osoby zaliczyły 170 km a 82 osoby dystans 90 km).

Poniżej link do trasy:
http://www.gpsies.com/map...errer=trackList
_________________
telewizor LCD
Ostatnio zmieniony przez alcotronic Wto 28 Wrz, 2010 18:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group