Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
01.10.2010 r. Spotkanie organizacji pozarządowych
Autor Wiadomość
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Pon 20 Wrz, 2010 08:15   01.10.2010 r. Spotkanie organizacji pozarządowych

Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Malborskiego oraz Malborskie Centrum Kwadrat zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych powiatu malborskiego na VIII Plenarne Spotkanie Organizacji Pozarządowych , które odbędzie się dnia 1 października 2010 r. o godz. 17.00 w sali nr 21 w Miejskim Domu Kultury w Malborku, Plac Słowiański 18.

Jednym z głównych celów spotkania jest omówienie najważniejszych zmian w Ustawie o działalności pożytku publicznego i wolontariacie z perspektywy organizacji pozarządowej.
W drugiej części przedstawimy Państwu projekt konkursu pn. Nagroda za działalność na rzecz społeczności lokalnej’2010 oraz zaproponujemy dyskusję na temat organizacji I Malborskich Targów NGO.

Zachęcamy do jak najliczniejszego udziału w spotkaniu plenarnym. Jednocześnie ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 29 września 2010 r. na adres mc2.malbork@gmail.com lub telefonicznie (sms) 501 336 416

Więcej informacji temat Konferencji oraz jej program - na stronie mc2

W imieniu organizatorów
Prezes MC2


Waldemar Klawiński
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Pon 27 Wrz, 2010 16:28   

Już w ten piątek zapraszamy na spotkanie malborskich NGO. Przekażemy sporą ilość ciekawych wiadomości. Zapraszamy!
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group