Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Operator komórkowy PLAY
Autor Wiadomość
duszy 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Wto 11 Cze, 2013 20:47   Operator komórkowy PLAY

Mam pytanie , co sądzicie o usługach operatora sieci komórkowej PLAY z uwagi że chcę przejść do niej. Jak z zasięgami, internetem. słyszalnością itp.Proszę o wyczerpujące opinie .
_________________

 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Wto 11 Cze, 2013 20:54   

Zasięg już wkrótce 3 sieci, ale różnie to z aparatami współpracuje, bywa ciężko, chociaż reguły konkretnej brak. Internet to póki co do 4 mega i ani dyni więcej, zasięg UMTS większy niż w T-Mobile, Orange, ale już nie długo. znajomi raczej po dłuższym czasie emigrują z tej sieci jeśli chodzi o ofertę abonamentową. Polecam lekturę forum telepolis.pl
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
margan1983 
...


Wysłany: Sro 12 Cze, 2013 12:09   

miałem Play do października 2012 i uciekłem do Orange, ponieważ:
1. Miałem bardzo słaby zasięg na Słowackiego ( w domu) ale można było to obejść i w telefonie zmienić sieć na orange lub inne dostępne.
2. W play podczas podróży samochodowych często gubiłem zasięg były tzw dziury w zasięgu
3. w orange dostałem lepszą ofertę i teraz nie mam problemu z zasięgiem...


Może w 2013 Play ma lepsze oferty?!
_________________
Kiedyś było jak by fajniej.
Ostatnio zmieniony przez margan1983 Sro 12 Cze, 2013 12:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Larina 


Pomogła: 4 razy
Wysłany: Sro 12 Cze, 2013 15:19   

Jestem w Play dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Nie podróżuję samolotami więc tu się nie wypowiem.
_________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały świat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć" Paulo Coelho
 
 
 
Andrzej 123 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sro 12 Cze, 2013 22:29   

Przeszedłem do Play z Orange już trzy lata temu. Mam abonament firmowy. Dużo jeżdżę po okolicy. Nie mam problemu z zasięgiem (do tej pory stacje bazowe Play i Plusa) większego niż w Orange, a płacę daleko mniej niż w Orange. Zresztą wystarczy porównać oferty, to pozostali "gracze" to żenada (oczywiście w abonamentach firmowych), nie śledzę abonamentów dla osób fizycznych, to nie wypowiadam się na ten temat.
 
 
Hagedorn 
Administrator



Pomógł: 28 razy
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013 16:00   

ja przeszedłem (wraz z żoną) do Play z T-Mobile (dawniej Era) ponad pół roku temu - mam dwa abonamenty.
i jestem bardzo zadowolony - zasięg i jakość połączeń bez zarzutu, a opłaty znacznie niższe, blisko o połowę!
_________________

 
 
sebekMBL 

Wysłany: Nie 14 Lip, 2013 06:31   

Kilka lat temu mieszkając w Malborku, korzystałem z sieci komórkowej i internetowej Plusa. Nie było problemów z zasięgiem, wszędzie odbiór bdb. Plus sprawdzał się także w trakcie wyjazdów poza Malbork, ale dziś też daje sobie luz od tej sieci. Oferty dla stałych klientów słabe, chyba wybór Playa jest najlepszym rozwiązaniem.
_________________
marzenia czasem spełniają, oby i to spełniło...
Malbork miasto do którego warto wrócić....
 
 
pszemot 
taurus


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013 17:18   

Na androida można ściągnąć program "OpenSignal", ma kilka ciekawych funkcji. Może porównamy operatorów ??
Pomiar- osiedle Południe, w pomieszczeniu. Taryfa w PLAY - z darmowym internetem.

siec.jpg
Plik ściągnięto 13435 raz(y) 49,05 KB

net.jpg
Plik ściągnięto 13435 raz(y) 43,32 KB

_________________
Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co ma dla nas.
W. S. Reymont
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pon 15 Lip, 2013 20:59   

Sieć Orange, a Play to zasięg macierzysty czy Plus lub Orange?

Screenshot_2013-07-15-21-48-07.png
Plik ściągnięto 13424 raz(y) 182,55 KB

_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
pszemot 
taurus


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013 17:29   

Antena chyba Play - ta z Kotarbińskiego ... no ale prędkość łącza internetowego nie ma porównaniu. Z drugiej strony - jak coś jest za darmo- to nie ma się czego spodziewać. Do "janosika" i nawigacji Google w zupełności mi wystarcza..
_________________
Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co ma dla nas.
W. S. Reymont
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group