Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Straż Miejska przejdzie reorganizację?

Czym powinna zajmować się Straż Miejska? (W ankiecie można oddać 3 głosy)
Radarowa i fotoradarowa kontrola prędkości.
2%
 2%  [ 13 ]
Kontrola prawidłowości parkowania.
10%
 10%  [ 48 ]
Kontrola i egzekwowanie czystości posesji i ich otoczenia.
20%
 20%  [ 96 ]
Kontrola lokali gastronomicznych i handlowych w aspekcie sprzedaży alkoholu.
5%
 5%  [ 27 ]
Eliminacja spożycia alkoholu w miejscach nieodpowiednich w sposób zagrażający porządkowi publicznemu.
22%
 22%  [ 106 ]
Przeciwdziałanie nielegalnym wysypiskom śmieci oraz nielegalnemu zrzutowi ścieków do zbiorników i cieków wodnych (w tym kanalizacji deszczowej).
24%
 24%  [ 114 ]
Pomocą osobom przyjezdnym w lokalizacji atrakcji turystycznych, hoteli, parkingów, restauracji itp.
5%
 5%  [ 28 ]
Ochroną Urzędu Miasta ;-) .
1%
 1%  [ 6 ]
Niczym, powinni ją zlikwidować.
7%
 7%  [ 37 ]
Głosowań: 179
Wszystkich Głosów: 475

Autor Wiadomość
axn 

Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 16:44   

napioo napisał/a:
to że burmistrz wyznacza kolegę na stanowisko wszyscy wiedzą


Znasz? Wiesz? Czy przypuszczasz? A może to nie Twoje zdanie tylko tak słyszałeś. Może przedstawisz dowód, że się znają?

napioo napisał/a:
Poza tym skoro szefowie z PO krzyczą o uczciwości to jak to się ma w tym przypadku?


Znasz? Wiesz? Czy przypuszczasz? A może to nie Twoje zdanie tylko tak słyszałeś. Może przedstawisz dowód, że nowy szef SM należy do jakiejkolwiek partii. To, że startował z listy PO do Rady Miasta to nie dowód, że należy do partii politycznej.

napioo napisał/a:
Pirat drogowy


Co rozumiesz pod tym pojęciem?
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 17:07   

axn napisał/a:
Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997r o strażach gminnych (Dz.U z dnia 9 października 2007r
Polecam ustawę. Przeczytałem całą i nie znalazłem wymagania, aby komendant lub strażnik musiał posiadać prawo jazdy. Poza tym w ustawie znalazłem natomiast art.7 w którym ustawodawca napisał, że Komendandant powoływany jest i odwoływany przez burmistrza, wójta lub prezydenta miasta. W całej ustawie nie znalazłem warunku "strażnik i komendant nie może być karany mandatem za wykroczenie w ruchu drogowym". Ja nie znam nowego komendanta ani nie miałem okazji poznać strażników. Dla mnie ważne jest co ci ludzię mogą zaoferować dla miasta i jego obywateli a nie czy za swoje przewinienia zapłacili mandaty.
Byłem pewny, że to forum jest głosem niezależnym a tym czasem widzę, że pokrzykuje jak mu malborskie "brukowce" napiszą. Nie macie własnego zdania?


Ja mam własne - kandydat nie spełnił wymagań podanych w teraz rozpisanym konkursie. Wśród nich wyraźnie było zaznaczone, że od kandydata wymagane jest prawo jazdy kat. B. Poza tym prawo jazdy zostało mu ODEBRANE Z POWODU ŁAMANIA PRZEPISÓW DROGOWYCH. To, Twoim zdaniem, mało? Zwłaszcza na naczelnego strażnika porządku w mieście?
I nie obchodzi mnie, co malborskie gazety na ten temat napiszą.
 
 
axn 

Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 17:34   

Linka napisał/a:
Ja mam własne - kandydat nie spełnił wymagań podanych w teraz rozpisanym konkursie. Wśród nich wyraźnie było zaznaczone, że od kandydata wymagane jest prawo jazdy kat. B


A od kiedy zarządzenie prezydenta, burmistrza itp. jest ponad Ustawą?

Linka napisał/a:
Poza tym prawo jazdy zostało mu ODEBRANE Z POWODU ŁAMANIA PRZEPISÓW DROGOWYCH


Dowód poproszę. Znasz, wiesz, naczytałaś sie prasy, czy słyszałaś?

To może trzeba zweryfikować wszystkich szefów policji, straży miejskich, starostw powiatowych, straży granicznej i wszystkich innych instytucji. Każdy popełnia wykroczenia drogowe i albo płaci mandaty albo załatwiają. Jeśli zapłacą mają punkty jeśli załatwią nie ma śladu. Co jest bardziej poprawne względem prawa?
 
 
karVVan 
Pierwszy Burmistrz Marienburga


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 18:23   

"To może trzeba zweryfikować wszystkich szefów policji, straży miejskich, starostw powiatowych, straży granicznej i wszystkich innych instytucji. Każdy popełnia wykroczenia drogowe i albo płaci mandaty albo załatwiają. Jeśli zapłacą mają punkty jeśli załatwią nie ma śladu. Co jest bardziej poprawne względem prawa?"


Ach...dodatkowy plus dla tego Pana,za to ze sobie nie zalatwil?????????Bo jakos nie kumam... ;-)
_________________
-Tam można przyjść,usiąść se,pokontemplować ,trochę pomarzyć i taki spokój z tego bije.
-Nie,nie,cały czas to tylko zamek,zamek i jeszcze raz zamek.No i rzeka Nogat jest,no i nic więcej.(...)
Ostatnio zmieniony przez karVVan Pon 16 Cze, 2008 18:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Anowi 
Dziewczę


Pomogła: 2 razy
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 18:28   

axn, a mandaty i punkty karne to dostaje się za przeprowadzenie staruszki
na przejsciu dla pieszych?????

Czym jest przekraczanie dopuszczalnej prędkosci, jesli nie łamaniem prawa?
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili taką, jaką jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
-------------------------------------------------------------------
Tu, gdzie jestem teraz, to miejsce, gdzie powinnam być.

 
 
mieszkAnka 

Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 18:32   

Ale w konkursie stało: ma mieć prawo jazdy, czyli sam coś ustalił, po czym zmienił zdanie i stwierdził, że już dokument potrzebny nie jest do niczego.
A ktoś wie, słyszał, czy może gdzieś przeczytał, ilu panów i pań nie przystąpiło do konkursu, bo nie ma prawa jazdy i nigdy go nie miało, więc pomyślało "nie mam szans, bo nie spełniam wymogów formalnych"?...
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 18:48   

Powiedzcie jak możemy oprotestować ten niezgodny z prawem wybór naczelnego strażnika?
Może należałoby sprawę zgłosić prokuraturze, CBA lub CBŚ?
Przecież burmistrz zlamał prawo, a to śmierdzi korupcją i to szytą grubymi nićmi.
 
 
axn 

Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 18:49   

anowi napisał/a:
Czym jest przekraczanie dopuszczalnej prędkosci, jesli nie łamaniem prawa?


po raz kolejny proszę o dowody!!
Na forum obowiązuje podobno zasada, że posługujemy się faktami popartymi dowodami (źródłem). A tym czasem takie teksty to zwykłe pomówienie i na tyle co wiem na temat PRAWA cywilnego podlega odpowiedniemu paragrafowi.
Piszecie o poszanowaniu prawa a sami go nie szanujecie. A może to jest tak, że osoby publiczne muszą przestrzegać prawa a cała reszta nie? Widzicie źdźbło w oku bliźniego a nie widzicie belki w swoim oku.
Na tą chwilę, bez dowodów, to zwykłe pomówienia.
 
 
axn 

Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 18:58   

Przekonajcie mnie, że się mylę. Ale argumenty niech będą poparte dowodami a nie przypuszczeniami.
 
 
karVVan 
Pierwszy Burmistrz Marienburga


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 19:03   

axn napisał/a:
anowi napisał/a:
Czym jest przekraczanie dopuszczalnej prędkosci, jesli nie łamaniem prawa?


po raz kolejny proszę o dowody!!
Na forum obowiązuje podobno zasada, że posługujemy się faktami popartymi dowodami (źródłem). A tym czasem takie teksty to zwykłe pomówienie i na tyle co wiem na temat PRAWA cywilnego podlega odpowiedniemu paragrafowi.
Piszecie o poszanowaniu prawa a sami go nie szanujecie. A może to jest tak, że osoby publiczne muszą przestrzegać prawa a cała reszta nie? Widzicie źdźbło w oku bliźniego a nie widzicie belki w swoim oku.
Na tą chwilę, bez dowodów, to zwykłe pomówienia.


Wydaje mi sie,ze odbiegasz troche od tematu-dyskusja jest na temat,ktory nas bulwersuje-zlamanie warunkow rekrutacji naczelnego SM.Prawa jazdy nie traci sie za jedno przekroczenie,no chyba ze bardzo powazne.Pomowienia??Oj ostre slowo uzywasz.Nie ma potrzeby udowadniac,za co ten Pan stracil prawo jazdy.A okreslenie pirat drogowy to ogolne okreslenie dla osob,tracacych przywilej jazdy :!:
_________________
-Tam można przyjść,usiąść se,pokontemplować ,trochę pomarzyć i taki spokój z tego bije.
-Nie,nie,cały czas to tylko zamek,zamek i jeszcze raz zamek.No i rzeka Nogat jest,no i nic więcej.(...)
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 19:06   

axn napisał/a:
A od kiedy zarządzenie prezydenta, burmistrza itp. jest ponad Ustawą?


Przypominam, że to był KONKURS z jawnymi WYMAGANIAMI. Przykład - starasz się o pracę na uniwersytecie. WYmaganie - obroniony doktorat. Czy pchasz się z licencjatem? CZy przyjmują Cię tam z Twoim licencjatem, tłumacząc, że jesteś taki wspaniały, a reszta tylko jątrzy, bo nie uznaje Twego talentu?

axn napisał/a:
Linka napisał/a:
Poza tym prawo jazdy zostało mu ODEBRANE Z POWODU ŁAMANIA PRZEPISÓW DROGOWYCH


Dowód poproszę. Znasz, wiesz, naczytałaś sie prasy, czy słyszałaś?


A czy Ty nie słyszałeś/czytałeś słów komendanta? Sam przyznaje, że nie ma i że mu je odebrano. Jakoś tak sobie się nie zabiera prawa jazdy, trzeba sobie na to porządnie zapracować. Naprawdę usiłujesz udowodnić, że czarne jest białe?

axn napisał/a:
Piszecie o poszanowaniu prawa a sami go nie szanujecie. A może to jest tak, że osoby publiczne muszą przestrzegać prawa a cała reszta nie? Widzicie źdźbło w oku bliźniego a nie widzicie belki w swoim oku.
Na tą chwilę, bez dowodów, to zwykłe pomówienia.

Jakie pomówienia, kpisz, czyo drogę pytasz? FAcet sam przyznaje, że odebrano mu prawo jazdy, a w ten sposób nie spełnia jednego z podstawowych wymagań na to stanowisko, mało tego - skoro odebrano mu prawo jazdy, to znaczy, że musiał złamać przepisy i to niejeden raz, a mimo tego startuje na stanowisko stróża prawa i w dodatku zostaje wybrany - uważasz, że to w porządku?
A może słowa komendanta , cyt.: "- Przekroczyłem liczbę punktów w wyniku wykroczeń drogowych" to pomówienia, dla Ciebie, nie żaden dowód?
Ostatnio zmieniony przez Linka Pon 16 Cze, 2008 19:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Foryner 

Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 19:10   

axn, gdybyś uważnie czytał "brukowce", wyczytałbyś, że i burmistrz, i sam nowy komendant potwierdzają, że nowy szef SM stracił prawo jazdy za to. że uzbierał punkty za przekraczanie prędkości. Potwierdza to burmistrz. Potwierdza to nowy komendant. To nie jest wystarczający dowód? No chyba że im (burmistrzowi i komendantowi)... po prostu nie wierzysz w tej kwestii.
 
 
karVVan 
Pierwszy Burmistrz Marienburga


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 19:21   

Foryner napisał/a:
No chyba że im (burmistrzowi i komendantowi)... po prostu nie wierzysz w tej kwestii.

Oj widac,ze wierzy i to bezgranicznie :-P
_________________
-Tam można przyjść,usiąść se,pokontemplować ,trochę pomarzyć i taki spokój z tego bije.
-Nie,nie,cały czas to tylko zamek,zamek i jeszcze raz zamek.No i rzeka Nogat jest,no i nic więcej.(...)
 
 
axn 

Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 19:38   

Foryner napisał/a:
Potwierdza to burmistrz. Potwierdza to nowy komendant. To nie jest wystarczający dowód? No chyba że im (burmistrzowi i komendantowi)... po prostu nie wierzysz w tej kwestii.


Pewnie napiszecie, że jestem upierdliwy, ale czy te wypowiedzi, które cytują gazety (burmistrza i szefa SM) były autoryzowane czy jest to luźna interpretacja słów przez dziennikarza.
Ustawowe warunki zostały spełnione. Wymagania dodatkowe nie. skoro nie ma kandydatów spełniających wszystkie warunki rezygnuje się z warunków dodatkowych. Chyba logiczne.
 
 
axn 

Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 19:42   

karVVan napisał/a:
Oj widac,ze wierzy i to bezgranicznie


Zanim wypowiesz taką kwestię powinieneś najpierw prześledzić moje wypowiedzi. Nie oceniaj ludzi po jednej wypowiedzi.
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 19:47   

axn napisał/a:
(...)
Byłem pewny, że to forum jest głosem niezależnym a tym czasem widzę, że pokrzykuje jak mu malborskie "brukowce" napiszą. Nie macie własnego zdania?

Uważasz, że zacytowanie tego czy innego pisma, to wydawanie własnych opini pod dyktando? Ciekawe na jakiej podstawie, masz na to dowody, że jesteśmy inspirowani przez lokalna prasę? Nie nie jesteśmy!
Sam nowy komendant natomiast potwierdza, że prawa jazdy mu nie ukradziono, a zabrano za wykroczenia przeciwko Prawu o ruchu drogowym!

Cytat:
Art. 7. 1. Strażą kieruje Komendant powoływany i odwoływany przez zarząd gminy po zasięgnięciu opinii właściwego terytorialnie komendanta wojewódzkiego Policji.
Art. 24. Strażnikiem może być osoba, która:
1) posiada obywatelstwo polskie,
2) ukończyła 21 lat,
3) korzysta z pełni praw publicznych,
4) posiada co najmniej wykształcenie średnie,
5) cieszy się nienaganną opinią,
6) jest sprawna pod względem fizycznym i psychicznym,
7) nie była karana sądownie,
8) ma uregulowany stosunek do służby wojskowej.


Ciekawe jaka była opinia komendanta...

Strażnikiem może być..., ale pewnie to tylko zwykłych funkcjonariuszy się tyczy nie komendanta.
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
karVVan 
Pierwszy Burmistrz Marienburga


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 19:56   

axn napisał/a:
karVVan napisał/a:
Oj widac,ze wierzy i to bezgranicznie


Zanim wypowiesz taką kwestię powinieneś najpierw prześledzić moje wypowiedzi. Nie oceniaj ludzi po jednej wypowiedzi.
-
A ja Ci proPOnuje przesledzic caly temat od POczatku.
ProPOnuje zwlaszcza strone nr 7. Napisane jest przez Azaziz'a,co jest niezbedne do stawania do konkursu o dyskutowane stanowisko SM :czytaj:
_________________
-Tam można przyjść,usiąść se,pokontemplować ,trochę pomarzyć i taki spokój z tego bije.
-Nie,nie,cały czas to tylko zamek,zamek i jeszcze raz zamek.No i rzeka Nogat jest,no i nic więcej.(...)
Ostatnio zmieniony przez karVVan Pon 16 Cze, 2008 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
chichot 

Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 20:04   

anowi napisał/a:
axn, a mandaty i punkty karne to dostaje się za przeprowadzenie staruszki
na przejsciu dla pieszych?????

Czym jest przekraczanie dopuszczalnej prędkosci, jesli nie łamaniem prawa?


kto nigdy nie przekroczył prędkości jadąc samochodem niech pierwszy rzuci kamieniem...
Inną sprawą jest, że trzeba sie postarać żeby stracić prawo jazdy.
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 20:07   

chichot napisał/a:
kto nigdy nie przekroczył prędkości jadąc samochodem niech pierwszy rzuci kamieniem...
Inną sprawą jest, że trzeba sie postarać żeby stracić prawo jazdy.
Niby racja, ale nie każdy ma jednocześnie aspiracje stróża prawa, ba szefa stróżów :peace:
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
axn 

Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 20:07   

Feuchtwangen napisał/a:
Strażnikiem może być..., ale pewnie to tylko zwykłych funkcjonariuszy się tyczy nie komendanta.


A czy w ustawie masz rozgraniczenie między "zwykłym funkcjonariuszem" a komendantem? Wymagane są te same merytoryczne wiadomości i wymagania
Feuchtwangen napisał/a:
Art. 24. Strażnikiem może być osoba, która:
1) posiada obywatelstwo polskie,
2) ukończyła 21 lat,
3) korzysta z pełni praw publicznych,
4) posiada co najmniej wykształcenie średnie,
5) cieszy się nienaganną opinią,
6) jest sprawna pod względem fizycznym i psychicznym,
7) nie była karana sądownie,
8) ma uregulowany stosunek do służby wojskowej.


Komendant jest również strażnikiem. Pełni tylko funkcje.

Feuchtwangen napisał/a:
5) cieszy się nienaganną opinią,


Piękny zapis. Tylko co to jest nienaganna opinia? Wszystko zależy od tego jakiego środowiska pytamy o opinię. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 20:10   

axn napisał/a:
Tylko co to jest nienaganna opinia?
Kilkakrotnie karany za przekroczenie dozwolonej prędkości - z pewnością godne pochwały.
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
karVVan 
Pierwszy Burmistrz Marienburga


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 20:12   

axn napisał/a:
Wszystko zależy od tego jakiego środowiska pytamy o opinię. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

W tym wypadku-spolecznosc miasta Malborka.Jak widac i czuc,zostalo nadwerezone zaufanie tegoz spoleczenstwa.
_________________
-Tam można przyjść,usiąść se,pokontemplować ,trochę pomarzyć i taki spokój z tego bije.
-Nie,nie,cały czas to tylko zamek,zamek i jeszcze raz zamek.No i rzeka Nogat jest,no i nic więcej.(...)
 
 
axn 

Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 20:17   

Feuchtwangen napisał/a:
Kilkakrotnie karany za przekroczenie dozwolonej prędkości


i znowu to samo :czytaj: skąd ta informacja o przekroczeniu dozolonej prędkości?
 
 
axn 

Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 20:20   

wygląda to na jakieś osobiste porachunki.
 
 
karVVan 
Pierwszy Burmistrz Marienburga


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 20:27   

axn napisał/a:
znowu to samo :czytaj: skąd ta informacja o przekroczeniu dozolonej prędkości?

Na str. na przyklad 7mej o tym sie dowiesz.
Polemika z Toba to sama przyjemnosc,ale wez sie za czytanie ,a nie tylko piszesz :czytaj:
_________________
-Tam można przyjść,usiąść se,pokontemplować ,trochę pomarzyć i taki spokój z tego bije.
-Nie,nie,cały czas to tylko zamek,zamek i jeszcze raz zamek.No i rzeka Nogat jest,no i nic więcej.(...)
 
 
karVVan 
Pierwszy Burmistrz Marienburga


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 20:29   

axn napisał/a:
wygląda to na jakieś osobiste porachunki


Doszukujesz sie jakiejs sensacji,a my PO prostu jestesmy oburzeni,tym co sie stalo :!:
_________________
-Tam można przyjść,usiąść se,pokontemplować ,trochę pomarzyć i taki spokój z tego bije.
-Nie,nie,cały czas to tylko zamek,zamek i jeszcze raz zamek.No i rzeka Nogat jest,no i nic więcej.(...)
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 20:36   

axn napisał/a:
Feuchtwangen napisał/a:
Kilkakrotnie karany za przekroczenie dozwolonej prędkości


i znowu to samo :czytaj: skąd ta informacja o przekroczeniu dozolonej prędkości?
Może stąd?
Cytat:
- Kandydat poinformował komisję o tym, że ma cofnięte prawo jazdy za przekroczenie prędkości, przedstawiając również okoliczności, które spowodowały to wykroczenie - opowiada burmistrz Malborka.
a może to też kłamstwo?
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
karVVan 
Pierwszy Burmistrz Marienburga


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 20:41   

No i tu cie bratku mamy :ok:
_________________
-Tam można przyjść,usiąść se,pokontemplować ,trochę pomarzyć i taki spokój z tego bije.
-Nie,nie,cały czas to tylko zamek,zamek i jeszcze raz zamek.No i rzeka Nogat jest,no i nic więcej.(...)
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 20:45   

axn napisał/a:
Ustawowe warunki zostały spełnione. Wymagania dodatkowe nie. skoro nie ma kandydatów spełniających wszystkie warunki rezygnuje się z warunków dodatkowych. Chyba logiczne.

Nie zmienia się przepisów w czasie gry!!! A tak postąpiono w trakcie rekrutacji naczelnego strażnika, bo tak należy traktować anulowanie warunku posiadania prawa jazdy. Jeżeli nie było kandydatów spełniających wszystkie wcześniej określone warunki, należało powtórzyć rekrutację, wykreślając wymóg posiadania dokumentu uprawniającego kierowanie pojazdami.
Wg mnie burmistrz zachował się podobnie jak ... sędzia Webb!!
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pon 16 Cze, 2008 20:47   

argus napisał/a:
Wg mnie burmistrz zachował się podobnie jak ... sędzia Webb!!
To zbyt daleka nadinterpretacja.
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group