Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Wycieczki ekskluzywne
Autor Wiadomość
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Wto 12 Sie, 2008 20:46   Wycieczki ekskluzywne

Dzisiaj przed zamkiem - na Nogacie. Chciałoby sie tek pojeździć na rowerze :-?

Obraz 080a.jpg
Plik ściągnięto 25937 raz(y) 82,54 KB

Obraz 080.jpg
Plik ściągnięto 25937 raz(y) 56,44 KB

_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
 
 
luanda 
Emerytowany Rycerz Jedi


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Sro 13 Sie, 2008 07:35   

Przecież można, chłopaki już daaaawno się ogłaszali.
http://www.zeglugawislana.pl/PL/index.php
Nie widziałem, że "zboczyli" w odnogę.
_________________
總是看美好的一面生活
Więc po śladach cudzej krwi wiedzie wąski ślad na szczyt...
 
 
 
sybiseck 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Sro 13 Sie, 2008 11:01   

:-D :-D :-D Eeeee tam! Bufonada. Właśnie wrócilem z przepięknej wyprawy dziesięciodniowej (rower bez dodadków w formie samochód koniecznie wypasiony lub jacht) po ziemii kłodzkiej. Trasa przepiękna głównie szlaki rowerowe niedostępne dla samochodów . Wspaniałe widoki, mnóstwo zabytków i ponad tysiąc zdjęć które trzeba teraz uporządkować. Pozdrowienia dla wszystkich . :ok:
 
 
amot 
andy


Wysłany: Sro 13 Sie, 2008 21:16   

Jestem takiego samego zdania jak Ty. Kotlina Kłodzka jest przepiękna, a zwłaszcza z perspektywy szlaku turystycznego lub rowerowego.
Precz z bufonadą i "szpanem wszelkiej maści". Popieram tylko wypas owiec i wszelkie próby jego reaktywowania.
Ze zdjęciami jesteś w sytuacji mojego kolegi Juliana - 1100 zdjęć w 10 dni, uporządkowanych w szybkim tempie. Podziwiam go za tą tytaniczną pracę.
Nasze najbliższe okolice są równie piękne trzeba tylko chcieć je poznać i mieć oczy "szeroko otwarte".
Pozdrawiam serdecznie.
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sro 13 Sie, 2008 21:22   

Czekamy na zdjęcia :-D Warszawka niech się wozi jachtami 3500 za wynajem :peace:
_________________
.............................................
 
 
luanda 
Emerytowany Rycerz Jedi


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Czw 14 Sie, 2008 12:31   

71,43 zł / os / dobę to dużo i bufonada?!
Hmmm... Tylko nie płaczcie potem, że nic sie nie dzieje, szlaki żeglowne nie istnieją, a na ścieżkach rowerowych pod zamkiem piesi pchają się Wam pod koła...
W życiu trzeba spróbować czego się da, a bycie ortodoksem osuwa od zdrowej tkanki społeczeństwa :D

Przy okazji, co to jest Warszawka, bo w Wiki nie znalazłem?
Nie robić mi tu seksizmów!!!
:peace: :hahaha:
_________________
總是看美好的一面生活
Więc po śladach cudzej krwi wiedzie wąski ślad na szczyt...
 
 
 
francula 
Mr Bimler


Pomógł: 11 razy
Wysłany: Czw 14 Sie, 2008 13:07   

Cytat:
71,43 zł / os / dobę to dużo i bufonada?!


Dużo i bufonada, tak to wygląda.
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Czw 14 Sie, 2008 14:08   

To ktoś kto zamiast podróżować klimatyzowanym autokarem po ciepłym kraju, z noclegiem w luxhotelu, wybierze wycieczkę wodno - rowerową po polskiej rzece, jest bufonem? Ciekawe podejście do świata
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Siostra Irena 
Administrator



Pomogła: 14 razy
Wysłany: Czw 14 Sie, 2008 21:06   

A mnie się podoba - jakem burak i bufon 8-)
_________________
Surge Polonia
 
 
Anowi 
Dziewczę


Pomogła: 2 razy
Wysłany: Czw 14 Sie, 2008 21:21   

Squonk, przybij "pionę" :mrgreen:

Nie pogardziłabym taką wycieczką
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili taką, jaką jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
-------------------------------------------------------------------
Tu, gdzie jestem teraz, to miejsce, gdzie powinnam być.

 
 
Siostra Irena 
Administrator



Pomogła: 14 razy
Wysłany: Czw 14 Sie, 2008 21:25   

No to "Ahoj!" na pokładzie :piwo: Przybijam rzymską piątkę "V"
_________________
Surge Polonia
 
 
karVVan 
Pierwszy Burmistrz Marienburga


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Pią 15 Sie, 2008 02:19   

sybiseck napisał/a:
Eeeee tam! Bufonada

Wszystko jest dla ludzi i wszystko ludzie lubia..ja tak do tego podchodze. Dlatego swiat jest taki piekny,ze jest taki zroznicowany ludzki gust.
Uwielbiam rower i sciezki nie do pokonania dla niczego innego,ale woda mnie rowniez pociaga-kajakowanie,jachty...czemu nie polaczyc tego razem od czasu do czasu.A tak cos dla oka nowego...no i forumowicze maja co "przerabiac" ;-)
_________________
-Tam można przyjść,usiąść se,pokontemplować ,trochę pomarzyć i taki spokój z tego bije.
-Nie,nie,cały czas to tylko zamek,zamek i jeszcze raz zamek.No i rzeka Nogat jest,no i nic więcej.(...)
Ostatnio zmieniony przez karVVan Pią 15 Sie, 2008 02:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Pią 15 Sie, 2008 11:30   

Nie chodzi może o to, że jachcik+rower, ale o cenę tego przedsięwzięcia. Chyba bym z żalu umarła, gdybym miała tyle wydać na jeden dzień podróży. Już nie mówiąc o tym, że po psrostu nie miałabym tyle :-P
A organizowanym wycieczkom busami i luksusowym hotelom mówimy stanowcze nie :mrgreen:
_________________
.............................................
 
 
sybiseck 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Sob 16 Sie, 2008 10:27   

:mrgreen: :mrgreen: A ja mam to z ostatniej wyprawy

adz6_001.jpg
Cała piwnica
Plik ściągnięto 22281 raz(y) 97,11 KB

 
 
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Sob 16 Sie, 2008 10:41   

sybiseck napisał/a:
:mrgreen: :mrgreen: A ja mam to z ostatniej wyprawy

Teraz już wiemy, gdzie hitlerowcy ukryli swój skarb - w Kotlinie Kłodzkiej !!!! Wiemy także, gdzie jest teraz :peace: :clap: :piwo:
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Sie, 2008 10:49   

luanda napisał/a:
71,43 zł / os / dobę to dużo i bufonada?!


Niedrogo... bez przesady, dochodzi jeszcze to:

Cytat:
Czarterujący pokrywa we własnym zakresie koszty: paliwa, gazu, wody pitnej, opłat za cumowanie w przystaniach, wstępy do muzeów i innych obiektów oraz parkingu strzeżonego dla samochodu i transportu powrotnego (jeżeli korzysta)


ale w sumie to standard, ale warto bo wycieczki autokarowe i samochodowe to masówka... a tu proszę,

mi się podoba :ok: i jaka trasa... :clap:
Ostatnio zmieniony przez konto_usunięte Sob 16 Sie, 2008 10:52, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
sybiseck 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Sob 16 Sie, 2008 11:39   

:mrgreen: :mrgreen: Tak , tak Ojcze Kolekcjonerze będzie troczę tego na zorganizowanie następnej wycieczki bom slyszał o przymiarkach doń pomimo mojej niebytności w Malborku. Pisze się w ciemno. To kiedy? Dla wszystkich małe co nieco -widoczek na Śnieżkę. :piwo:

adz6_004.jpg
Plik ściągnięto 22393 raz(y) 52 KB

 
 
starykot 


Wysłany: Czw 21 Sie, 2008 02:31   

Drożyzna i bufonada… Mam nadzieję, że nie jest to początek Rewolucji Kulturalnej. W zasadzie energia, kanalizacja i inne takie też sporo kosztują i jak się kto uprze to trącą ekstrawagancją. Świeczka w podwórkowej sławojce. Czemu nie? :-P
_________________
Lubię tu wpadać
 
 
marian1410 

Wysłany: Czw 21 Sie, 2008 06:09   

No, tak bufonada. "starykot", założę się o wszystkie wykopane moje skarby, cybuchów nie liczę,, za moje całe dnie spędzone za małolata na szwadzkich murach... oraz o dwie OSTROGI (Oryginal, komplecik ,3 lata je kopałem) , że byś się (wulgaryzm!) , gdyby Ci zaproponowano taki przejazd, JA NIE!!! Zdziwko? Tak na Szwedzkich murach.

Tu nie jest buda z kiepskim piwem Panowie, można wszystko wyrazić i nie używać pewnych słów - Feuchtwangen, administrator
Ostatnio zmieniony przez StormChaser Czw 21 Sie, 2008 19:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
starykot 


Wysłany: Czw 21 Sie, 2008 13:32   

marian1410 napisał/a:
No, tak bufonada. "starykot", założę się o wszystkie wykopane moje skarby, cybuchów nie liczę,, za moje całe dnie spędzone za małolata na szwadzkich murach... oraz o dwie OSTROGI (Oryginal, komplecik ,3 lata je kopałem) , że byś się (wulgaryzm!) , gdyby Ci zaproponowano taki przejazd, JA NIE!!! Zdziwko? Tak na Szwedzkich murach

Skoro trzeba, mogę to napisać dużymi literami. Nic mi do tego na co kto wydaje swoje pieniądze, czym jeździ i po co. Co dla jednego będzie drożyzną, dla innego to bułka z masłem. Truizm. Zakładu nie przyjmę, bo co miałbym zrobić z tymi skarbami? Natomiast chętnie ufunduję Marianowi 1410 wycieczkę po Nogacie czy gdzie tam, ale nie od ręki. Warunek jest jeden – opanowanie mowy polskiej w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się na poziomie nieco chociaż wyższym niż rynsztok. Marianowe doznania gastryczne pozostawię bez komentarza. ;-)
_________________
Lubię tu wpadać
Ostatnio zmieniony przez StormChaser Czw 21 Sie, 2008 19:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
eruda 
Mierzeja Wiślana


Wysłany: Czw 21 Sie, 2008 21:06   

Cytat:
Panowie,

czemu "panowie"? :idont:
wszak nie jest to wina Staregokota,ze zostal tak potraktowany przez mariana.
Ostatnio zmieniony przez eruda Czw 21 Sie, 2008 21:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Czw 21 Sie, 2008 21:20   

Panowie i Panie w zasadzie, ale oczywiście to nie do staregokota, a do tych którym podobne zwroty świerzbią klawisze :peace:
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
eruda 
Mierzeja Wiślana


Wysłany: Pią 22 Sie, 2008 06:39   

:)
 
 
 
marian1410 

Wysłany: Sob 23 Sie, 2008 01:36   

"starykot" PRZEPRASZAM za to co napisałem, na prawdę SORRY. Uwierz mi, że nie chciałem ( tak to jest jak ktoś ma władzę po wypiciu paru PIW) OK?. Przepraszam Wszystkich. OK? Proszę o wyrozumiałość. Przepraszam równierz Feuchtwangena, sorry, tak wyszło i gwarantuję, że to nie WRÓCI. Proszę mi WYBACZYĆ. Wstyd mi.
Ostatnio zmieniony przez marian1410 Sob 23 Sie, 2008 01:48, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
eruda 
Mierzeja Wiślana


Wysłany: Sob 23 Sie, 2008 06:16   

:)
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sob 23 Sie, 2008 08:39   

marian1410 napisał/a:
"starykot" PRZEPRASZAM za to co napisałem, na prawdę SORRY. Uwierz mi, że nie chciałem ( tak to jest jak ktoś ma władzę po wypiciu paru PIW) OK?. Przepraszam Wszystkich. OK? Proszę o wyrozumiałość. Przepraszam równierz Feuchtwangena, sorry, tak wyszło i gwarantuję, że to nie WRÓCI. Proszę mi WYBACZYĆ. Wstyd mi.
Samokrytyka zostaje przyjęta do wiadomości, jestem pozytywnie zaskoczony że udało się spotkać kogoś kto nie boi się przyznać do własnych słabości :peace:
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
eruda 
Mierzeja Wiślana


Wysłany: Sob 23 Sie, 2008 09:01   

Poziom rozwiązywania tego typu spraw najlepiej świadczy o danej osobie :ok:
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 23 Sie, 2008 09:02   

:clap: brawo chłopaki
 
 
starykot 


Wysłany: Sob 23 Sie, 2008 10:17   

Jeżeli o mnie chodzi, to nie ma sprawy. Wiem jak ciąży władza z piwem czy bez. Może kiedyś nad jakim piwem czy wykopem wymienimy się doświadczeniami w kanalizowaniu stresu. :ok:
_________________
Lubię tu wpadać
 
 
marian1410 

Wysłany: Sob 23 Sie, 2008 10:20   

OK, dzięki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group