Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Kowary - park miniatur
Autor Wiadomość
Siostra Irena 
Administrator



Pomogła: 14 razy
Wysłany: Sob 11 Lip, 2009 16:26   Kowary - park miniatur

2007 r.

kowary151.jpg
Plik ściągnięto 8302 raz(y) 143,82 KB

kowary153.jpg
Plik ściągnięto 8302 raz(y) 144,52 KB

kowary160.jpg
Plik ściągnięto 8302 raz(y) 78,17 KB

kowary163.jpg
Plik ściągnięto 8302 raz(y) 126,05 KB

kowary164.jpg
Plik ściągnięto 8302 raz(y) 90,35 KB

kowary174.jpg
Plik ściągnięto 8302 raz(y) 107,4 KB

kowary186.jpg
Plik ściągnięto 8302 raz(y) 106,33 KB

_________________
Surge Polonia
 
 
domber
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lip, 2009 18:59   

byłem teraz w kowarach i mam kilkanaście fotek / niestety po skradzeniu nam aparatu / wykonane kamerą więc jakość cienka
przepiękne miejscei dbałość o detale polecam - mój maluch dwa razy nas tam zaciągną a więc miejsce dla starszych i młodszych :-D przepyszna czekolada do picia w kawiarni na terenie parku polecam :ok: jako ciekawostka - podczas rozmowy z modelarzami podczas ich pracy zeszliśmy na naszą miniaturę w mieście powiedzieli że skala minimalna do tego typu budowli to 1/25 i koszt około 150 000 netto czas realizacji jakieś 15-20 miesięcy plus 3-5 miesięcy sam projekt / plany i skalowanie
 
 
domber
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lip, 2009 19:27   

zobaczymy jak to wyszło ?
fatalnie szkoda :-(

IMGA0166.JPG
Plik ściągnięto 8254 raz(y) 59,93 KB

Ostatnio zmieniony przez domber Pon 13 Lip, 2009 19:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lip, 2009 20:07   

domber napisał/a:
byłem teraz w kowarach i mam kilkanaście fotek / niestety po skradzeniu nam aparatu / wykonane kamerą więc jakość cienka
przepiękne miejscei dbałość o detale polecam - mój maluch dwa razy nas tam zaciągną a więc miejsce dla starszych i młodszych :-D przepyszna czekolada do picia w kawiarni na terenie parku polecam :ok: jako ciekawostka - podczas rozmowy z modelarzami podczas ich pracy zeszliśmy na naszą miniaturę w mieście powiedzieli że skala minimalna do tego typu budowli to 1/25 i koszt około 150 000 netto czas realizacji jakieś 15-20 miesięcy plus 3-5 miesięcy sam projekt / plany i skalowanie


Jakos nie chce mi sie wierzyc, skoro w muzeum pod Gnieznem jest tego powiedzmy ok 100 sztuk to razy 150 tys. zl wychodzi 15 mln. - sorry ale to brednie, no i plus vat :hihi:
 
 
domber
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lip, 2009 20:14   

chodzi o wielkość i czas realizacji i przekazuję tylko to co się dowiedziałem słabo widoczne ale za moim synkiem budują kościół lub katedrę za 46 tyś netto czas realizacji około 4 miesięcy

IMGA0354.JPG
Plik ściągnięto 8236 raz(y) 57,26 KB

 
 
domber
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lip, 2009 20:20   

wcześniejsza moja fotka zamku 115 tyś można zamówić robią miniatury nie tylko na potrzeby parku ale też dla innych nawet mają zlecenia małych domków jednorodzinnych jeden taki właśnie mieli na tapecie oczywiście cena o wiele niższa chyba chodzi o ilość cegieł zużytych na miniaturę :mrgreen:
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lip, 2009 20:27   

Ale to jest cena komercyjna czy cena na potrzeby parku miniatur - czyli wykonanie wewnętrzne? bo to róznica
 
 
domber
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lip, 2009 20:56   

cena komercyjna na potrzeby parku nic nie kasują bo dostają pensje oni są pracownikami nie właścicielem tego parku a może i jest to sp. tego nie wiem ale wysyłali mnie do dyrekcji w sprawie dokładnych rozmów jeśli bym miał dowiedzieć się dokładnie ceny - oni mi podali koszt i czas realizacji z własnego doświadczenia - ale jak chcesz to jutro zadzwonię i się dowiem ;-)
Ostatnio zmieniony przez domber Pon 13 Lip, 2009 21:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group