Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Ostróda - Puchar Miast 2009
Autor Wiadomość
Milek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Sie, 2009 10:29   Ostróda - Puchar Miast 2009

Cytat:
Już w najbliższą sobotę 8 sierpnia na Stadionie Miejskim przy ulicy Wyszyńskiego w Ostródzie zmierzą się ze sobą drużyny z Bartoszyc, Mrągowa i Ostródy. Tym razem zawodnicy zmierzą się w konkurencjach: Stolarze/Drwale, Skakanka gigant, Przeprawa, Kierowcy, Latający dywan.
Konkurs fotograficzny już trwa. Zrób zdjęcie i wygraj super nagrody!!!
Wejdź na stronę www.specjal.pl , tam przeczytasz o szczegółach konkursu, oraz dowiesz się wszystkiego o Pucharze Miast.

UWAGA!!! Mieszkańcy miast, które znalazły się w finale - już od 10 sierpnia będą mogli zadecydować za pośrednictwem strony internetowej www.specjal.pl o przeznaczeniu nagrody głównej. Sponsor Pucharu Miast Browar produkujący markę SPECJAL przekaże pieniądze pochodzące z wygranej bezpośrednio na wybraną przez uczestników głosowania inwestycję.

Mam nadzieję, że ktoś przeczyta ten post odpowiedzialny za promocję. Od wielu dni poszukuję informacji o tym turnieju w sieci i w zasadzie nic o nim nie ma, żadnego programu itd. Jedynie w portalach miast współuczestniczących była wzmianka o dzisiejszym turnieju. Żeby nie plakat na słupie to nawet bym nie wiedział o której się zacznie i kto wystąpi. Przecież dokładny program i info w portalach to promocja.
 
 
Laskowski 

Pomógł: 1 raz
Wysłany: Nie 09 Sie, 2009 11:47   

bo strona miasta jest do dupy.
 
 
Milek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Sie, 2009 11:51   

Laskowski napisał/a:
bo strona miasta jest do dupy.

Ale w ub. roku np. program imprez na lato w np. Ostróda Online był z dużym wyprzedzeniem, teraz program podali jak już połowa się odbyła, zawsze sobie drukowałem, w tym roku dali d....
Co do Pucharu to tylko dzięki słupowi ogłoszeniowemu poznałem program, a to dlatego, że stoi mi na środku chodnika i obok przechodzę
Ostatnio zmieniony przez Milek Nie 09 Sie, 2009 12:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group