Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Subiektywna linia autobusowa 2009
Autor Wiadomość
villemo 
LBD65

Wysłany: Pon 17 Sie, 2009 09:04   Subiektywna linia autobusowa 2009

Rusza od 18 sierpnia. Z przewodnikiem będzie można zwiedzić dawne tereny Stoczni Gdańskiej. Telefon kontaktowy do Magdy Tatarek 058 3204446 lub 505 818 656 :-)
_________________
LBD65
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Sie, 2009 11:08   Re: Subiektywna linia autobusowa 2009

villemo napisał/a:
Rusza od 18 sierpnia. Z przewodnikiem będzie można zwiedzić dawne tereny Stoczni Gdańskiej. Telefon kontaktowy do Magdy Tatarek 058 3204446 lub 505 818 656 :-)
A konkrtety, skąd, dokąd?
Ostatnio zmieniony przez Siostra Irena Pon 17 Sie, 2009 12:29, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
villemo 
LBD65

Wysłany: Pon 17 Sie, 2009 11:17   

Już pisałam. To są tereny dawnej Stoczni Gdańskiej. Trzeba się kontaktować pod tymi numerami telefonów, które podałam :-D
ok. 60 minut wycieczka po Stoczni, zaczynająca się na specjalnym przystanku przed Brama nr 1.Trasa zawierać będzie kilka wybranych ważnych miejsc związanych z historią Solidarności i Stoczni. Miejsc i wydarzeń wybranych wspólnie zarówno przez zwiedzających, jak i „przewodnika” który w tym dniu poprowadzi wycieczkę :-)
_________________
LBD65
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Sie, 2009 11:27   

villemo napisał/a:
Już pisałam. To są tereny dawnej Stoczni Gdańskiej. Trzeba się kontaktować pod tymi numerami telefonów, które podałam :-D
ok. 60 minut wycieczka po Stoczni, zaczynająca się na specjalnym przystanku przed Brama nr 1.Trasa zawierać będzie kilka wybranych ważnych miejsc związanych z historią Solidarności i Stoczni. Miejsc i wydarzeń wybranych wspólnie zarówno przez zwiedzających, jak i „przewodnika” który w tym dniu poprowadzi wycieczkę :-)
Dzięki, wybacz :piwo:
 
 
villemo 
LBD65

Wysłany: Pon 17 Sie, 2009 17:10   

Szkodzi nic ;-) Chętnie pomagam, jeśli tylko mogę :piwo:
_________________
LBD65
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group