Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawe miejsca Malbork, jakie?
Autor Wiadomość
sebekMBL 

Wysłany: Sob 05 Sty, 2013 09:19   

Ja co roku wysyłam znajomych ze Śląska do odwiedzenia Malborka, bo zawsze ktoś wybiera się w okolice Gdańska czy na płw.helski, ale nie zawsze Malbork jest im po drodze.
Ile to sie ludziom nagadałem, że od drogi krajowej nr.1 do Malborka to prawie o rzut kamieniem, a od A1 również blisko. Ale udało się przekonać sporo osób, że warto wpaść do Malborka w drodze Górny Śląsk - Trójmiasto i zwykle, są to kilkugodzinne wyjazdy z przerwą obiadową.
Nie mieszkam już ponad 3 lata w Malborku i w temacie gdzie dobrze zjeść, zwykle polecam spacer przez centrum i tam zawsze można trafić na knajpki albo na MD, bo jak się okazuje, to dla wielu osób najlepsze miejsce dla posiłku.
Wracając do głównego tematu, to musze wam napisać, że osoby które 1 raz odwiedziły Malbork za moją namową, przeważnie wywiozły pozytywne wrażenia, oczywiście zamek, okolice, no i centrum również każdemu się podoba. Radziłem też noclegi, ale w tym temacie, kilka osób mi powiedziało, ceny w hotelach przesadzone, dlatego jak pisałem na wstępie, większość znajomych przyjeżdża, zwiedzi zamek i ucieka dalej.
Mam nadzieję, że zmiany zachodzące w Malborku jeszcze bardziej zachęcą turystów do pobytu i to dłuższego niż kilkugodzinny.
_________________
marzenia czasem spełniają, oby i to spełniło...
Malbork miasto do którego warto wrócić....
 
 
Pterodaktyl
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Wrz, 2013 10:31   

To prawda, ceny noclegów pozostawiają wiele do życzenia.... w ramach couchsurfingu jednak, zdarzało mi się nocować kilku gości, nie tylko z Gdańska ale też z dalszych okolic. Zawsze polecam im bar Puchatek i jeszcze nikt nigdy nie był z niego niezadowolony.
 
 
dufas 

Wysłany: Sro 16 Paź, 2013 09:42   

puchatek jest dość popularny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group