Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
z.s. strzelec -osw w Malborku
Autor Wiadomość
raf1983
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Cze, 2007 11:58   z.s. strzelec -osw w Malborku

czy coś słyszeliście o tej organizacji??
 
 
rob3rt 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Czw 28 Cze, 2007 12:13   

ja słyszałem tyle ze nie warto wybierac sie do lasku na wielbarku bo tam grasują strzelcy a nie jest poźniej za ciekawie jak się ich spotka ;]
_________________

 
 
konto usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Cze, 2007 12:35   

mój kolega był w tej organizacji i tak go pochłonęła, że miał repetę;)
 
 
raf1983
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Cze, 2007 13:02   

ale czym oni sie zajmują??
 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Czw 28 Cze, 2007 15:26   

rob3rt napisał/a:
ja słyszałem tyle ze nie warto wybierac sie do lasku na wielbarku bo tam grasują strzelcy a nie jest poźniej za ciekawie jak się ich spotka ;]


Też tak słyszałem. Z tego co słyszałem to zabierają osobą których spotkają różne rzeczy. Sprawa była nagłaśniana na czacie z burmistrzem.
_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
raf1983
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Lip, 2007 14:06   

Ale oni funkcjonują jakie maja cele edc.. kiedy maja zbiorki??
 
 
Mistrzu
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Lip, 2007 17:38   

Witam Panowie po pierwsze nigdy nic takiego Strzelec nie robił bo w Malborku są inne takie "organizacje" którzy także noszą Polski mundur i nie maja do niego szacunku nie kojarzcie sobie strzelców z Rabusiami czy tez jakimiś niebezpiecznymi ludźmi którzy gdy wy wchodzicie do lasu zwiążą was i okradną tego nie robił nie robi i nie biedzie robił ZS Strzelec O.S.W są inne organizacje wrogo nastawione także do strzelca ! Tak wogule Zapraszam do Strzelca ! zobaczycie sami jak to wygląda pozdrawiam
 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Pon 02 Lip, 2007 18:17   

Mistrzu napisał/a:
Tak wogule Zapraszam do Strzelca ! zobaczycie sami jak to wygląda pozdrawiam


No to może jakieś szczegóły co i jak.
_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Lip, 2007 18:57   

Mistrzu napisał/a:
Witam Panowie po pierwsze nigdy nic takiego Strzelec nie robił bo w Malborku są inne takie "organizacje" którzy także noszą Polski mundur i nie maja do niego szacunku nie kojarzcie sobie strzelców z Rabusiami czy tez jakimiś niebezpiecznymi ludźmi którzy gdy wy wchodzicie do lasu zwiążą was i okradną tego nie robił nie robi i nie biedzie robił ZS Strzelec O.S.W są inne organizacje wrogo nastawione także do strzelca ! Tak wogule Zapraszam do Strzelca ! zobaczycie sami jak to wygląda pozdrawiam


Udzielenie informacji o działalności, historii zapewne pozwoli innym odrzucić uprzedzenia
 
 
Mistrzu
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Lip, 2007 19:06   

Zbiorki mamy w czwartki na godzinkę 17 prosze o kontakt na gg 8614892 jeśli ktoś jest chętny prosze bardzo piszcie i wtedy udzielę głębszych informacji a adminie historia jest głęboka ale prawdziwa zresztą jak organizacja kutra niby kradnie wiąże ludzi itp. Może uczestniczyć w uroczystościach państwowych gdzie są przedstawiciele Wojska polskiego, starzy granicznej , rządu , Burmistrz miasta malborka żołnierze AK itp. …… Pozdrawiam i Zapraszam. PS: Jeśli ktoś się interesuje Militariami i che przeżyć historię związaną z wojskiem i lubi takie wyzwania naprawdę Warto !
Ostatnio zmieniony przez Mistrzu Pon 02 Lip, 2007 19:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Lip, 2007 19:21   

To jesteście wy?:

Miasto: Malbork
Nazwa oddziału: Jednostka Strzelecka 4007 Malbork
Organizacja: Związek Strzelecki "Strzelec" Organizacja Społeczno - Wychowawcza
Adres strony www: brak

To może jednak pokusisz się o przedstawienie historii organizacji, osiągnięcia, statut, cele?

Zapraszam
 
 
Butu 

Wysłany: Wto 03 Lip, 2007 00:07   

Strzelca mogę z czystym sercem polecić choćby, że są szkolenia w J.W np. Siedlce, Ełk. W malborskim strzelcu byłem ale los chciał, że już nie jestem. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to niech przyjdzie a jak mu się nie spodoba to może odejść. Ludzie tam nie gryzą nie Mistrzu :mrgreen:
Regulamin i statut ZS "Strzelec"-OSW
Jeżeli chcecie się czegoś dowiedzieć o strzelcu to klik i klik
Ostatnio zmieniony przez Butu Wto 03 Lip, 2007 00:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bartosz 
Administrator



Pomógł: 27 razy
Wysłany: Wto 03 Lip, 2007 06:39   

Butu napisał/a:
W malborskim strzelcu byłem ale los chciał, że już nie jestem.


Bo pewnie działasz w JOMie.
_________________
www.sklejmy.com
Zapraszam na mojego photobloga:
www.flickr.com/photos/bartoszmalbork/
 
 
dziarek 
http://www.tiutiaputia.com/


Wysłany: Wto 03 Lip, 2007 07:49   

Bartosz napisał/a:
Butu napisał/a:
W malborskim strzelcu byłem ale los chciał, że już nie jestem.


Bo pewnie działasz w JOMie.


Albo..... no sami wiecie gdzie:)
_________________

 
 
Mistrzu
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Lip, 2007 11:48   

Butu dzięki za rekomendacje może trochę informacji w skrócie : Jednostka Strzelecka 4007 Malbork powstała w 1996 r. przez te 11 lat przewinęło się tam mnóstwo ludzi "Strzelec" powstał juz w 1918 roku gdzie założycielem był Józef Piłsudzki . Jak wiecie organizacja strzelec to nie tylko jednostka Malbork ta organizacja istnieje w całej Polsce ! Działamy blisko z jednostką strzelecką 1008 Elbląg Mamy szkolenia w Elblągu w Jednostce Wojskowej gdzie możecie nabyć dużą wiedze z zakresu broni i amunicji . Jeśli ktoś chce w przyszłości iść do Wojska To naprawdę warto do nas wstąpić ! My nie gryziemy my po prostu chcemy pokazać młodym ludziom ze można się fajnie pobawić podziałać w terenie a przy tym okazać trochę dyscypliny oraz zaangażowania a także wykazać się sprawnością fizyczną no i oczywiście uczestniczymy aktywnie w różnych świętach patriotycznych ZRESZTĄ PRZYJDZIECIE ZOBACZYCIE ZAPRASZAM ! PS : Tak adminie to MY :D
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Wto 03 Lip, 2007 11:51   

Mistrzu napisał/a:
Piłsudzki
:!: :!: :!: :!: :!: :oops:
Mistrzu napisał/a:
]My nie gryziemy my po prostu chcemy pokazać młodym ludziom ze można się fajnie pobawić podziałać w terenie a przy tym okazać trochę dyscypliny oraz zaangażowania a także wykazać się sprawnością fizyczną no i oczywiście uczestniczymy aktywnie w różnych świętach patriotycznych ZRESZTĄ PRZYJDZIECIE ZOBACZYCIE ZAPRASZAM
Proponuję dołożyć także zajęcia z polskiego ;-) :-P
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
raf1983
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Lip, 2007 12:26   

dziekuje za informacje o Z.S. Strzelec :):)
 
 
Mistrzu
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Lip, 2007 12:27   

Tak chyba będę musiał specjalnie dla siebie zrobić lekcje polskiego te wakacje mącą w głowie :mrgreen: :-P
 
 
raf1983
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Lip, 2007 12:29   

Mam jeszcze jedno pytanie?? Dlaczego są takie organizacje w Polsce i co przyciąga dotego ludzi??
 
 
Mistrzu
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Lip, 2007 12:47   

Myślę ze takie organizacje są aby młodzież się nie gorszyła ! aby jakoś ten wolny czas im zorganizować a przy okazji aby mieli satysfakcje z tego co robią tą satysfakcje osiągną w strzelcu ! Ludzi do takich organizacji przyciąga chęć przeżycia jakieś przygody, poznanie nowych ludzi . W tej organizacji napewno poznają nowych ludzi oraz doznają przygody Jak mawiał Józef Piłsudski i "Chcieć to móc" jeśli ktoś chce to może i problemu niema aby to wszytko przeżyć .
 
 
Butu 

Wysłany: Wto 03 Lip, 2007 15:29   

Bartosz może jestem, byłem ale o tym wiedzą odpowiednie osoby. Wiesz mogę działać równie dobrze w Kabarze, Strzelcu, Ranger Clubie.
A co do tego, że niby strzelcy ganiali harcerzy to nie prawda, była po prosty "na gonka" przez pewna grupę.
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Lip, 2007 18:27   

raf1983 napisał/a:
Dlaczego są takie organizacje w Polsce i co przyciąga dotego ludzi??


To raczej proste ;-) ludzie mają pasje :) i o to chodzi 8-)
 
 
Mistrzu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Lip, 2007 12:41   

O to też chodzi :)
 
 
Mistrzu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Lip, 2007 16:53   

Wątek ucichł. Czy zmieniliście nastawienie do strzelca i członków tej organizacji?? I czy może namówić znajomych aby do nas wstąpili ?
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Sro 04 Lip, 2007 20:08   

ooo faktycznie ucichł :) Od wczoraj :mrgreen:
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
raf1983
[Usunięty]

Wysłany: Czw 05 Lip, 2007 14:10   

witam , Pytam sie ponieważ należałem kiedyś do strzelca:) Z tego co pamietam to że byla to elita i aby do nich mozna było dałaczyć trzeba było prześć tzwn. selekcję :)
 
 
rob3rt 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Czw 05 Lip, 2007 14:14   

a na czym ona polegała?
_________________

 
 
Butu 

Wysłany: Pią 06 Lip, 2007 00:11   

Kiedyś selekcja była, nie wiem czy dalej jest. Kumpel mi nie dawno opowiadał jak selekcja wyglądała i nie była taka straszna. Polegała na przyniesieniu zaświadczenia od lekarza, że dana osoba może brać udział w ćwiczeniach fizycznych, jeżeli pamiętam to przyniosło ją 15 osób bodajże z 30 (dokładnej liczby nie pamiętam) osób które przyszły na nabór. Po biegali trochę, po popowali itp. Ja akurat selekcje przeszyłem bodajże z 2 lata temu. A jeżeli ktoś pójdzie na selekcje i będzie ktoś na niego krzyczeć to się nie zrażajcie bo to jest według mnie normalne na selekcjach. A żeby do niej się przygotować to wystarczy zacząć biegać i robić pompki i pójść na nią z dobrym nastawieniem i nie poddawać się trudowi bo będzie ona trwać ileś tam godzin.
 
 
rob3rt 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007 00:16   

czyli to bardziej na siłe niż jakieś testy z mapy, rozpoznania terenu, surwiwalu czy innych technik przetrwania? Trzeba umieć robić pompki i szybko biegać ;)
_________________

Ostatnio zmieniony przez rob3rt Pią 06 Lip, 2007 00:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Butu 

Wysłany: Pią 06 Lip, 2007 00:32   

Hmmmm może nie na siłę tylko na wytrzymałość ale siła się przyda bo np. może być noszenie belki z uniesionymi rękami co bardzo wchodzi w barki. Myślę, że trening ogólnorozwojowy powinien w zupełności starczyć. A rozpoznanie, topografia, survival jest na zajęciach w ternie i na zbiórkach. Równie dobrze jako selekcja może być marsz jakiś np. 50 km co jest śmiało do osiągnięcia dla osób co miały trening ogólnorozwojowy ale do tego wiadomo plecaki. Ciężki plecak po potrafi dać w kość ale nie tak jak nie wygodne buty ( np. desanty).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group