Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Co w Pomezanii Malbork słychać? Wyniki i opinie
Autor Wiadomość
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007 13:05   

Dałbym i więcej za bilet, gdyby pieniądze szły na sprzęt, zawodników, stadion... Ani grosza na działaczy.
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007 16:32   

Nie zawsze działacze są be. Mój teść działał kiedyś w Pomezanii i nie raz wyciągał z własnej kieszeni kasę bo nie było na wynajem autobusu na mecz.

Ale są tacy, którym bardziej zależy na ciepłej posadce niż na klubie.

No i oczywiście kibice - dla nich wielki szacunek bo na V lidze robili zajebiste oprawy. Teraz na stadionie cicho jak makiem zasiał. Kibice bez klubu nie zaistnieją, klub bez kibiców to też marna perspektywa. Jeśli zarząd tego nie dostrzega to........... :evil:
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
Rysiu1987 

Wysłany: Sro 29 Sie, 2007 01:06   

Nowym trenerem Pomezanii został Sebastian Ratajczyk. Wreszcie zarzad poszedl po rozum do glowy i zwolnil tego bardzo slabego trenera :)
 
 
 
Rysiu1987 

Wysłany: Sob 01 Wrz, 2007 15:08   

Dzisiaj Pomezania Malbork gra na własnym boisku o godzinie 16 z Sokołem Mareza.
 
 
 
Rysiu1987 

Wysłany: Nie 02 Wrz, 2007 18:51   

Pomezania Malbork pokonała Sokół Mareza 2:0 po bramkach K. Polusa (5') oraz A. Cicherskiego (65') z rzutu karnego. Pomezania jest aktualnie na 3 miejscu w tabeli.
 
 
 
polak
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2007 18:08   

W meczu na szczycie Pomezania zremisowała 2:2 w Chojnicach z miejscową Chojniczanką. Piłkarze z Malborka stracili gola w 90 minucie :-| .
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Wrz, 2007 23:25   

Cytat:
Po meczu z Chojniczanką zrezygnował z gry w Pomezanii bramkarz Paweł Rybarczyk.
- Odszedłem z zespołu, bo prędzej czy później i tak bym musiał się z nim rozstać. Już jakiś czas temu uświadomiłem sobie, że nie jestem zbyt chciana osobą w Klubie, może za bardzo konfliktową, nie mam pojęcia.


Więcej informacji: http://www.pomezania.pl/news.php?id=451
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2007 23:37   

Znam osobiście młodego i starszego Rybę.

Młody nie tylko w klubie grał, ale wiele zrobił, zwłaszcza w ostatnim czasie dla kibiców - współtworzy stronę Pomki.

Szkoda, że w ukochanym klubie tak źle się dziej................
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
polak
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Wrz, 2007 09:54   

Cytat:
W dzisiejszym spotkaniu Pomezania Malbork podejmowała 4 w tabeli Powiśle Stary Targ. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszli gospodarze po golach Marcina Rychlika w 29 minucie i Karola Polusa w 44 minucie.
Pomezania: Matłoka - Tryba, Ratajczyk, Lepczak, Dajer, Woliński, Marcin Rychlik, Raźniaczyk, Meiners (72' Babczyński), Burda (60' Rychlik), Polus.

www.pomezania.pl
 
 
rybamk 

Wysłany: Sro 19 Wrz, 2007 09:42   

Ten artykuł bardzo dobrze przedstawia obecna sytuację w Pomezanii,a napisany jest przez kibica z poza Malborka patrzącego z obiektywizmem co si,e dzieje w naszym Klubie.Do tego dodam wypowiedzi 3 byłych zawodników którzy odeszli z Klubu


Cytat:
Z góry wiem, iż artykuł ten nie spodoba się Władzom klubu oraz sympatykom owych władz, jeśli tacy jeszcze w ogóle są…
Drogi "Zarządzie" RZYGAĆ się chce, patrząc na niektóre Wasze poczynania!

Najzwyczajniej w świecie prowadzicie do NISZCZENIA tego klubu, a najgorsze w tym jest to, że nie potraficie sobie tego faktu uświadomić.
Najgorszy (oczywiście tylko w Waszych oczach, a nie oczach zawodników i kibiców) był Tomasz Mazurek, więc zaczęliście robić Mu pod górkę.
Zatem czy przypadkiem był protest piłkarzy wobec Waszych poczynań? NIE!
Następnie uwzięliście się na Grześka Łukasika, jednak Łunia nie jest ośmioletnim "siurkiem", by sobie na to pozwolić, o czym idealnie przekonaliśmy się słuchając wypowiedzi Grzegorza, którą publicznie zaprezentował serwis internetowy Pomezanii, a w której to Grzesiek tak podsumował całą sytuację "Kabaret, kabaret i jeszcze raz kabaret"!

Tak, to na pewno Grzesiek był winnym, iż piłkarze protestują, On podburzał całą drużynę, by sprzeciwiła się nieomylnym Władzom… ŻAL się robi, gdy człowiek dowiaduje się o takich niedorzecznościach, które wypowiadają ludzie ze ścisłych Władz klubu!
Jak wiemy Grzesiek SAM zrezygnował ze współpracy z zarządem (wcale się nie dziwię 100% poparcia) i oficjalnie, (bo nieoficjalnie jeszcze długo będzie dla zawodników prawdziwym "kierem") nie ma Go już w drużynie. Zatem pytam Was "cudowni" działacze, dlaczego z drużyny odchodzą kolejni zawodnicy, skoro osoba, która podburzała zespół (oczywiście tylko w Waszych oczach) już oficjalnie nie pełni żadnej funkcji?
Czy przypadkiem jest, iż osoby od lat związane z Pomezanią (kibicowsko, piłkarsko) mówią niemalże jednym głosem?:

Tomasz Gostumski: "Jeszcze kilka dni temu zastanawiałem się nad szybszym powrotem, jednak po głębszym przemyśleniu doszedłem do wniosku, że do zespołu nie wrócę, po prostu nie odpowiadają mi ludzie, którzy manipulują Klubem (…)Uważam, że zarząd traktuje ten klub ja swój prywatny, robią, co chcą,..."

Maciej Gębicki: "Najśmieszniejsze zarazem żenujące wytłumaczenie dyrektora było takie iż powiedział mi , że skoro pracuje to mogę sam sobie płacić na za dojazdy na treningi (…)Teraz wiem jedno, że zarząd nie działa dla dobra klubu i nie dziwie się, że kibice wywieszali na meczach takie transparenty!"

Paweł Rybarczyk: " (…)gdy jeden z trenerów młodzieżowej grupy zgłosił zapotrzebowanie na trenera Bramkarzy i zasugerował moją osobę(wcześniej sprawowałem ta funkcje w klubie), dostał odpowiedź od Dyrektora, że nie ma mowy gdyż obsmarowuje zarząd w internecie. Tak wiec nie widzę na chwilę obecną szansy współpracy z tymi Panami (oczywiście mowa o Zarządzie), bo to by było chore. Chodź nie mówię, że w Klubie wszystko jest robione źle, bo tak nie jest."


Z ostatnim stwierdzeniem Ryby muszę się zgodzić, gdyż nie można negować, iż część poczynań Zarządu sprzyja Pomezanii. Jednak zdecydowana większość nie prowadzi do niczego innego, jak tylko degrengolady klubu Pomezania Malbork

Tomasz Mazurek, Grzegorz Łukasik, Tomasz Gostumski, Paweł Rybarczyk, Maciej Gębicki i kto jeszcze? Kto jeszcze musi zrezygnować ze współpracy z "cudownym" Zarządem, by ten WRESZCIE zrozumiał, że problem nie leży po stronie zespołu, ani kibiców, ale problemem są Władze?!

Nie mogę również pozostać obojętny wobec pewnego stwierdzenia Dyrektora, które znalazło się w "Dzienniku Bałtyckim". Chodzi mi mianowicie o słowa: "Nasza decyzja (przyp. chodzi tutaj o fakt zmiany trenera na Sebastiana Ratajczyka) na pewno nie była spowodowana reakcją kilkunastu osób, które swoim zachowaniem na trybunach czynią więcej złego niż dobrego dla klubu". No rzesz KU**A mać!! Ludzie opamiętajcie się i nie wypowiadajcie publicznie takich BZDUR!! Po pierwsze: protestowała cała grupa zagorzałych kibiców Pomezanii, a nie "kilkanaście osób". Po drugie: zrozumcie, iż fani są dla klubu SKARBEM, o czym mogliście się przekonać podczas ostatniego wyjazdu do Chojnic. Władze się zmieniały, zmieniają i jeszcze zmienią (OBY!!), a kibice zostają na dobre i złe.

Na zakończenie cisną mi się na klawiaturę słowa, które powinno się przytoczyć każdemu członkowi Władz klubu "skończ Waść, wstydu oszczędź". Może wtedy sytuacja stanie się normalna, bo obecnie, gdy z własnego wyboru odchodzą osoby zasłużone dla Pomezanii, od normalności jest bardzo daleko.




www.pomezania.pl
 
 
polak
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Wrz, 2007 21:31   

Cytat:
Jutro malborska Pomezania o godz. 16:00 rozegra mecz 7 kolejki w Subkowach z tamtejszą Subkowią. Zespół gospodarzy jest bardzo groźny na własnym boisku czego dowodzą dotychczasowe wyniki (2 zwycięstwa i remis, a poprzedni sezon 11 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki). Niewątpliwym liderem zespołu jest Piotr Wicek.

W naszym zespole po niemal 2 latach przerwy powinien wystąpić Lucjan Piechota który powrócił do zespołu. Natomiast nie pewny jest występ Marcina Raźniaczyka który ma egzamin na studiach. W ubiegłym sezonie w Subkowach padł wynik 2:2, natomiast w Malborku Pomezania wygrała 1:0.

www.pomezania.pl
 
 
polak
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Wrz, 2007 08:28   

Cytat:
W dzisiejszym meczu Pomezania pokonała 3:1 (0:1) Subkovię Subkowy w meczu wyjazdowym. Pierwsi gola zdobyli gospodarze w 8 minucie. Wyrównał Cicherski w 48 minucie. Prowadzenie uzyskał ten sam zawodnik 10 minut później z rzutu karnego. Trzecią bramkę zdobył w doliczonym czasie gry Babczyński. Następnie arbiter zakończył mecz.

Pomezania: Matłoka - Tryba, Cicherski, Lepczak, Maciej Rychlik, Marcin Rychlik, Polus (89'Babczyński), Kornacki (85'czerwona), Woliński (65'Dajer), Kownacki (35' Piechota), Raźniaczyk (60' Meiners)

www.pomezania.pl
 
 
polak
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Wrz, 2007 20:19   

Cytat:
Poszukiwane są chętne osoby (wiek nie gra roli) do grupy ULTRAS „Krzyżacy” która zajmuje się opracowywaniem i organizowaniem opraw meczowych, Klubem Kibica, organizowaniem wyjazdów itd. Ogólnie rzecz biorąc osoby zajmowałyby się wszystkimi działaniami Ultras-owskimi. Osoby chętne niech zgłaszają się do Maria (GG –4379027) lub kogoś z redakcji.
Więcej o grupie "Krzyżacy" można przeczytać na poświęconej właśnie tej grupie podstronie w dziale Kibice.

www.pomezania.pl
 
 
igiko 
Pomezania.pl


Wysłany: Sob 20 Paź, 2007 20:27   

Jako, że Pomezania.pl przestała nam działać piszę tu pewnie niektórych interesuje
W dziś rozegranym meczu Grom-Brzoza Kleszczewo - Pomezania 1:1 bramka A. Cicherski (k)
_________________
http://www.pomezania.pl
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Paź, 2007 20:31   

Ach ten Adaś Cicherski :-D
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sob 20 Paź, 2007 20:33   

igiko napisał/a:
Jako, że Pomezania.pl przestała nam działać
no właśnie zauważyłem :-(
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Sob 20 Paź, 2007 21:59   

Igiko co jest z waszą stroną? Zaglądam codziennie, a ostatnio coś wam szwankuje ;-)
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
igiko 
Pomezania.pl


Wysłany: Nie 21 Paź, 2007 17:15   

Na nasze problemy złożyło się kilka rzeczy
- po zmianie IP serwera nie wszystkie DNS-y uwzględniły tą zmianę dla domeny pomezania.pl i dlatego strona raz działała raz nie
- w piątek serwer coś mocno przymulił a wczoraj przestał całkowicie działać. Dziś jest już OK miejmy nadzieję, ze tak zostanie.
_________________
http://www.pomezania.pl
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Paź, 2007 21:23   

A najlepszym strzelcem jak na razie 7 bramek Adam Cicherski 8-)
 
 
igiko 
Pomezania.pl


Wysłany: Pią 09 Lis, 2007 20:29   



Plakaty już w mieście
Ostatnio zmieniony przez igiko Pią 09 Lis, 2007 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Gru, 2007 23:26   

http://www.pomezania.pl/

Cytat:
Malborska drużyna okres przygotowawczy rozpocznie 8 stycznia. Trener Pomezanii zaplanował 9 sparingów przedsezonowych:
26 stycznia (sobota) Powiśle Dzierzgoń
2 luty (sobota) Grom Nowy Staw
9 luty (sobota) Polonia Pasłęk
13 luty (środa) Olimpia Sztum
16 luty (sobota) Powiśle Stary Targ
23 luty (sobota) Wisła Tczew
27 luty (środa) Concordia Elbląg
1 marca (sobota) Unia Tczew
8 marca (sobota) przeciwnik do uzgodnienia
Wszystkie mecze zostaną rozegrane w Malborku.
 
 
kam8060 
unto

Wysłany: Nie 27 Sty, 2008 01:37   POMEZANIA MALBORK

Jak to jest ???
Pomezania Malbork to nasz ukochany klub a nic więcej o nim sie nie pisze na łamach tego forum !!!
Czy pamiętacie,że nasza pomka grała w 2-lidze !!! tak tak Jagielonia Białystok,Polonia Warszawa i inne kluby z obecnej Orange Ekstraklasy i drugiej ligi były naszymi rywalami na boisku.
A 4000tys. widzów na meczach drugiej ligi !!! to były piękne czasy.

pomka.jpg
To my
Plik ściągnięto 13178 raz(y) 102,86 KB

_________________
unto fotograf
 
 
duśka 
Administrator



Pomogła: 3 razy
Wysłany: Nie 27 Sty, 2008 09:58   Re: POMEZANIA MALBORK

kam8060 napisał/a:
Jak to jest ???
Pomezania Malbork to nasz ukochany klub a nic więcej o nim sie nie pisze na łamach tego forum !!!


Czy Pan mógłby iść do okulisty? Temat o klubie jest na samej górze, liczy sobie 30 postów. Jeśli nie można czegoś samemu znaleźć to u góry w nagłówku jest opcja 'Szukaj'. Więc upraszam o bardziej rozważne zakładanie wątków na tym forum.
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Sty, 2008 11:58   

kam8060 napisał/a:
nasza pomka grała w 2-lidze
grała ale już nie gra i nie wiadomo czy jeszcze kiedyś zagra
 
 
Fanatyk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Lut, 2008 15:19   

www.pomezania.pl
Cytat:
W dzisiejszym meczu sparingowym Pomezania pokonała A-klasowy Grom Nowy Staw 7:0 (4:0). W 15 minucie A. Cicherski egzekwował rzut karny jednak jego strzał obronił bramkarz. Pomezania w tym meczu przeważała co zaowocowało strzeleniem siedmiu bramek: Polus 28', Babczyński 30', Piechota 36', 42', Mainers 55', Woliński 79' oraz Tryba 87'.
Pomezania: Matłoka - Maciej Rychlik, Cicherski, Ratajczyk, Owsianik, Tryba, Woliński, Marcin Rychlik, Piechota, Kornacki, Polus oraz Babczyński, Mainers, Dajer, Burda, Janowicz.
 
 
rob3rt 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Nie 03 Lut, 2008 15:29   

na tej stronie o Pomezanii jest świetna galeria ;-) co to za kibice którzy mają zamazane twarze... czyżby wszyscy byli niefotogeniczni? :mrgreen:

http://www.pomezania.pl/f...ges/image5.html to jest najlepsze ;-) przepustka? :mrgreen: ?

Gratuluję takiego ładnego zwycięstwa :!:
_________________

 
 
Fanatyk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Lut, 2008 15:32   

rob3rt napisał/a:
przepustka?

była to zbiórka kibiców przed meczem barażowym o IV ligę.
 
 
Fanatyk
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Lut, 2008 20:40   

Cytat:
Remisem 1:1 zakończył się sobotni pojedynek malborskiej Pomezanii z występującą w IV lidze Polonią Pasłęk (warmińsko – mazurskie).

www.pomezania.pl
 
 
Fanatyk
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Mar, 2008 17:32   

www.pomezania.pl

Cytat:
Na zakończenie okresu przygotowawczego Pomezania zremisowała 2:2 (1:0) z występującą w IV lidze Unią Tczew. Obie bramki dla naszej drużyny zdobył niezawodny Adam Cicherski który mimo wcześniejszej deklaracji będzie dalej reprezentował nasze barwy ku uciesze kibiców.
Niestety po raz kolejny nie wiadomo nam co się dzieje z Haftkowskim i Friszkemutem którzy pojawili się na środowym sparingu,a dziś już ich nie było.
 
 
kam8060 
unto

Wysłany: Sob 01 Mar, 2008 19:55   

To dobra wiadomość ! Bardzo dobra :-)
_________________
unto fotograf
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group