Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Co w Pomezanii Malbork słychać? Wyniki i opinie
Autor Wiadomość
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Nie 19 Paź, 2008 10:50   

Najmłodsi malborscy piłkarze (rocznik 2000 i młodsi) trenują dwa razy w tygodniu pod bacznym okiem mocno zaangażowanych trenerów Janusza Górskiego i Michała Krawczyna. Jest to świetna zabawa dla chłopców, trenerów i bardzo przejętych rodziców, którzy kibicują pociechom na każdym treningu. :)
 
 
zapała 

Pomógł: 8 razy
Wysłany: Nie 19 Paź, 2008 10:55   

argus napisał/a:
Najmłodsi malborscy piłkarze (rocznik 2000 i młodsi) trenują dwa razy w tygodniu pod bacznym okiem mocno zaangażowanych trenerów Janusza Górskiego i Michała Krawczyna. Jest to świetna zabawa dla chłopców, trenerów i bardzo przejętych rodziców, którzy kibicują pociechom na każdym treningu. :)


gdzie w Malborku jest taka wielka sala ? to na Jagiellońskiej ?
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Paź, 2008 11:14   

Plac Narutowicza
 
 
zapała 

Pomógł: 8 razy
Wysłany: Nie 19 Paź, 2008 12:08   

Azaziz napisał/a:
Plac Narutowicza


poważnie ? a gdzie tam jest taka sala ?
 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Nie 19 Paź, 2008 12:37   

W Zespole Szkół Technicznych.
 
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Nie 19 Paź, 2008 13:02   

Kuglow napisał/a:
W Zespole Szkół Technicznych.

Nazwa "Zespół Szkół Technicznych" już od kilku lat nie obowiązuje, gdyż teraz jest to Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku :)
Adres: Plac Narutowicza 14
82-200 Malbork
Tel./Fax: +48 55 647 34 34
 
 
zapała 

Pomógł: 8 razy
Wysłany: Nie 19 Paź, 2008 16:10   

argus napisał/a:
Kuglow napisał/a:
W Zespole Szkół Technicznych.

Nazwa "Zespół Szkół Technicznych" już od kilku lat nie obowiązuje, gdyż teraz jest to Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku :)
Adres: Plac Narutowicza 14
82-200 Malbork
Tel./Fax: +48 55 647 34 34


no i już wiem, dzięki
 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Nie 19 Paź, 2008 17:33   

Aha,ja też dziękuję Argus za sprostowanie :ok: :mrgreen:
 
 
 
adam74 


Wysłany: Sob 25 Paź, 2008 00:44   

Mytoon, kiedy prowadziłes MŁYN i ewentualnie z kim??? Bo cosik mi sie tu nie dokonca zgadza ;-)
 
 
adam74 


Wysłany: Sob 25 Paź, 2008 01:31   

Pamietam, kolegów od Szalika, Włodek Demakowski, nietety nie zyje, Gibon - znane okrzyki ... Gibon przynies flage..., koledzy z Piasków: Mirek, Dico, Danek, Pyza, Gutek Kosnikowski etc długo by tu jeszcze wszystkich z nazwiska bądź ksywki wymieniac. Misiek, Łysy, Dziaba, Tomek ( obecnie mąż Magdy P ) Ojciec, Zylek. Ok. Starczy. Tych co nie wpisałem Przepraszam
P.S. Zapomniałem dodac jeszcze osławionego na owe czasy milicjanta a mianowicie pana O. oraz pana D. wraz ze swoja druzynką, w tym dziwnym UAZie-osobnicy z przeciwnej !!! strony barykady

Nasza jedenastka to ZŁOTA druzyna
Czy wygrywa, czy przegrywa
Zawsze jest JEDYNA!!!!
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Sob 25 Paź, 2008 09:28   

Oj Adam ;-)

Wymieniłeś mnie w swojej liści razem z moją żoną Magdą :mrgreen: :hahaha:

adam74 napisał/a:
Mytoon, kiedy prowadziłes MŁYN i ewentualnie z kim??? Bo cosik mi sie tu nie dokonca zgadza ;-)


A jak ma ci się zgadzać, jak ty do wojska poszedłeś. Sporo z tego co się działo na Toruńskiej ci "uciekło" 8-)
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
adam74 


Wysłany: Sob 25 Paź, 2008 09:44   

No własnie Mytoon, uciekło. Ale to co było przed wojskiem to powinno byc lekcja poglądową dla młodszych fanów Pomezani. Sam doskonale pamietasz wyjazdy oraz mecze u nas... Ach co to były za czasy. We wczesniejszych wątkach jest cos o wiernosci kibiców do druzyny. Powiem tak: jezeli ktos niigdy nie był PRAWDZIWYM kibicem , na dobre i na złe z druzyną to nie powinien zabierac głosu ( nawet nie pamietam kto to napisał a i szukac juz mi sie nie chce ). Mytoon trzymaj sie. :-)
 
 
rybamk 

Wysłany: Wto 28 Paź, 2008 09:04   

jeszcze wiele nie widać, ale prace nad nowym boiskiem pełnowymiarowym trwają, to zdjęcia z przed tygodnia. Dziś postaram się o nowe foto, zobaczymy czy prace posuwają się do przodu:).
zdjęcia:
http://pomezania.pl/fotorelacje/inne/murawa/

a na tym zdjęciu na pewno nie jeden siebie rozpozna:)

http://pomezania.pl/foto_...es/image31.html
Ostatnio zmieniony przez rybamk Wto 28 Paź, 2008 09:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rybamk 

Wysłany: Nie 02 Lis, 2008 00:04   

tak wyglada obecnie boisko:)
 
 
zapała 

Pomógł: 8 razy
Wysłany: Nie 02 Lis, 2008 14:09   

adam74 napisał/a:
No własnie Mytoon, uciekło. Ale to co było przed wojskiem to powinno byc lekcja poglądową dla młodszych fanów Pomezani. Sam doskonale pamietasz wyjazdy oraz mecze u nas... Ach co to były za czasy. We wczesniejszych wątkach jest cos o wiernosci kibiców do druzyny. Powiem tak: jezeli ktos niigdy nie był PRAWDZIWYM kibicem , na dobre i na złe z druzyną to nie powinien zabierac głosu ( nawet nie pamietam kto to napisał a i szukac juz mi sie nie chce ). Mytoon trzymaj sie. :-)


Na szczęście nie decydujesz o tym kto może na forum zabierać głos, ani kto jest kibicem. Powinieneś jeszcze klubowi zaproponować by na mecze wpuszczać tylko "prawdziwych" kibiców.
 
 
adam74 


Wysłany: Pon 03 Lis, 2008 13:17   

Widzisz Zapała. Sprawa jest banalnie prosta. Krytykowac piłkarzy jest łatwo, obrażanie ich oraz ich umiejetnosci również nie przysparza problemów. Skoro juz ktos decyduje sie pójść na mecz to niech zajmie sie ogladaniem a nie krytykowaniem ( mam tu na mysli krytykowanie złośliwe ).A co do zezwolen na wchodzenie na stadion to nie ja od tego jestem, wolny kraj. Niech Ci którzy tak krytykuja klub postaraja sie w jakis sposób pomóc a jak cos bedzie nie tak to wówczas...
Widze tu pewna ceche ludzi. Jak jest DOBRZE, to wówczas wszyscy sa na TAK a jak cos nie idzie to ...Ach, szkoda gadac. Prawdziwy kibic jest z druzyna NA DOBRE I NA ZŁE!!!
Ja z tym klubem jestem na dobre i na złe i wiem że takich jak ja jest tu zdecydowanie więcej.
Na marginesie Ci powiem że przez okres blisko 1,5 roku zdobyłem dla pewnego rocznika blisko 10 tys w sprzecie który dostali i w organizacji 2 turnieji.
P.S. Mój post nie broni tu obecnego zarządu klubu-to jest osobna historia.

POMEZANIA NA ZAWSZE W MOIM SERCU!!!
 
 
zapała 

Pomógł: 8 razy
Wysłany: Pon 03 Lis, 2008 14:28   

adam74 napisał/a:
Widzisz Zapała. Sprawa jest banalnie prosta. Krytykowac piłkarzy jest łatwo, obrażanie ich oraz ich umiejetnosci również nie przysparza problemów. Skoro juz ktos decyduje sie pójść na mecz to niech zajmie sie ogladaniem a nie krytykowaniem ( mam tu na mysli krytykowanie złośliwe ).A co do zezwolen na wchodzenie na stadion to nie ja od tego jestem, wolny kraj. Niech Ci którzy tak krytykuja klub postaraja sie w jakis sposób pomóc a jak cos bedzie nie tak to wówczas...
Widze tu pewna ceche ludzi. Jak jest DOBRZE, to wówczas wszyscy sa na TAK a jak cos nie idzie to ...Ach, szkoda gadac. Prawdziwy kibic jest z druzyna NA DOBRE I NA ZŁE!!!
Ja z tym klubem jestem na dobre i na złe i wiem że takich jak ja jest tu zdecydowanie więcej.
Na marginesie Ci powiem że przez okres blisko 1,5 roku zdobyłem dla pewnego rocznika blisko 10 tys w sprzecie który dostali i w organizacji 2 turnieji.
P.S. Mój post nie broni tu obecnego zarządu klubu-to jest osobna historia.

POMEZANIA NA ZAWSZE W MOIM SERCU!!!


Wyrazy uznania za działalność :ok: ale mówimy o zupełnie różnych sprawach i pewnie każdy z nas pozostanie przy swoim zdaniu (pomijam fakt, że spór jest "trzeciorzędny" i do niczego nie prowadzi stąd też to mój ostatni post na ten temat).

To o czym piszę dotyczy przymiotu "prawdziwości".

Wg mnie klub to ludzie, piłkarze i działacze (jak wiadomo klub może istnieć bez kibiców) a nie wyabstrahowana idea. To tak jak z deszczem czy lasem - jest deszcz czy tylko krople wody, las czy tylko drzewa etc. Jeśli ludzie nieszanują kibiców (przejawy tego mogą być różnorodne np. słaba gra przyczyn, której przyczyn nie dociekam) to jak to w życiu bywa - niech nie oczekują zachwytów, tylko krytyki (wyrażanej werbalnie albo "nogami" - poprzez nieprzychodzenie na mecze).

Dotyczy to wszystkich dziedzin życia i nie widzę powodów dlaczego Pomezania miałaby być od tego wolna. Równie dobrze można powiedzieć o kimś kto zmienia firmę bo np. nie otrzymuje na czas wynagrodzenia, że nie był jej "prawdziwym" pracownikiem, a o Polakach którzy wyjechali "za chlebem" albo krytykują władzę reprezentującą Polską, że nie są "prawdziwymi" Polakami itp. itd.

Jeśli ktoś przychodzi na mecz mimo że nie zobaczy tam olśniewającej gry, to jego sprawa - widocznie lubi ale dlaczego ma być "prawdziwym" kibicem? Jest kibicem, który po prostu częściej od innych chodzi na mecze.
 
 
adam74 


Wysłany: Pon 03 Lis, 2008 22:52   

OK, szanuje Twoje zdanie na ten temat.Poza tym masz racje spór jest " trzeciorzędny". Nie miałem i nadal nie mam zamiaru nikogo na "siłe" namawiac to pewnych zachowań i odczuć. Ty masz swoje zdanie ja mam swoje a zapewne jest jeszcze wiele innych osoób które mają swoje, odrębne, zdanie na ten temat. Ok. Ja kończe. Pozdrawiam :-)
 
 
igiko 
Pomezania.pl


Wysłany: Wto 04 Lis, 2008 21:27   

Cytat:
Tuż przed meczem Legia Warszawa – Lechia Gdańsk delegat PZPN zainkasował flagę Pomezanii Malbork sugerując na niej wątki rasistowskie. O tyle to dziwne iż na fladze znajdował się jedynie herb Malborskiego klubu, a sam delegat przyznał, że nie ma pojęcia, aby taki klub jak „Pomezania Malbork” istniał, zasugerował, że białe dłonie w herbie to znak rasistowski, dopowiedział także, że nawet jak by takowy klub istniał na pewno nie miał by takiego herbu. Dopiero po 30 minutach udało się odzyskać flagę po tym jak pokazano delegatowi serwis internetowy Pomezanii. Co na to sam Klub? Jednak nie należy się spodziewać, aby w PZPN-ie zaczęli działać wyłącznie ludzie naprawdę znający się na Polskim futbolu.

Więcej na pomezania.pl i nie tylko (pisze o tym także kilka dużych portali linki także tam)
_________________
http://www.pomezania.pl
 
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008 21:44   

Właśnie czytałem na legialive. To jest jakaś PARANOJA. Dwie dłonie są symbolem rasistowskim... Tylko dlatego, że są białe.

Kiedy powstawała Pomezania to trzeba było myśleć o innej formie herbu. Dłoń biała, czarna, żółta, czerwona. Wtedy byłoby ok. Tylko, że to bardziej przypominałoby UNICEF :kij:

Co się dzieje z tą Polską... A właściwie z panami z PZPN.

Dla pana A. Tomaszewskiego nadaje się jedno pytanie:

...marchewke kupiłeś ? Marchewke sie pytam czy kupiłeś ? :kij:
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008 22:33   

Najmłodsi malborscy piłkarze ostro trenują dwa razy w tygodniu i postępy już widać :clap:
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Czw 06 Lis, 2008 07:59   

http://www.legialive.pl/n..._stadionie.html
Cytat:
Problemy Lechii z flagą na naszym stadionie
Bodziach
Wszyscy mamy dobrze w pamięci przerwany mecz Legii z Jagiellonią z powodu flagi białostockich ultrasów. Wtedy delegat PZPN, Andrzej Tomaszewski o 20 minut opóźnił rozpoczęcie drugiej połowy, bo uznał, że na jednej z flag znajduje się zakazany symbol. Po kilku dniach Komisja Ligi uznała, że flaga nie zawiera niedozwolonych znaków i może być eksponowana na stadionach w Polsce. Od tego czasu flagi drużyn przyjezdnych są bardziej szczegółowo weryfikowane już przy wejściu na nasz stadion. W niedzielę w sektorze gości, wraz z lechistami zasiadła grupa kibiców Pomezanii Malbork. Kibice z Malborka mieli problem z wniesieniem flagi swojego kubu, bowiem herb klubu... uznany został przez delegata PZPN za znak rasistowski!
Dodajmy, że w herbie Pomezanii znajdują się uściśnięte dłonie (białe), które właśnie miały stanowić symbol rasistowski. Delegat tymczasem utrzymywał, że nawet jeśli istnieje taki klub jak Pomezania, to z pewnością... nie ma takiego herbu.

Dopiero w 30 minucie spotkania, po zaprezentowaniu na stronie klubowej herbu klubu z Malborka, flagę oddano kibicom i ta została wywieszona na tylnym płocie sektora gości. Delegatem PZPN na meczu Legia - Lechia był... Andrzej Tomaszewski.

Na meczu Legia - Lechia obecnych było 20 fanów z Malborka.


Brawo PZPN... i ten pan

Rzeczona flaga, foto z serwisu pomezania.pl

kaldowo.jpg
Plik ściągnięto 10629 raz(y) 62,03 KB

_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Lis, 2008 16:32   

Czasami bywa cieżko w życiu gdy kończy się naukę historii na podstawówce a od potem jeszcze nie raz dostanie na boisku w głowę
 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Czw 06 Lis, 2008 18:43   

Powiem tylko tyle,że powinno się wreszcie pognać ten PZPN-owski beton :kij: :evil:
 
 
 
rybamk 

Wysłany: Pon 10 Lis, 2008 15:24   

 
 
rybamk 

Wysłany: Pią 05 Gru, 2008 17:48   

Zbieram ludzi na bluzy które widzicie na projekcie. Bluzy będą czarne zapinane. jak dla mnie sa bardzo dobre. Robimy szybko listę, kaskę wpłacacie i zamawiamy! gg7817550


 
 
marcinmalb 

Wysłany: Sob 06 Gru, 2008 07:48   

Na meczu Pomezania-Powiśle Dzierzgoń zauważyłem ciekawą inicjatywe kibiców (nie mylić z modernizacją obiektu ;-) )



 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Gru, 2008 09:11   

hahaha, proste i jak genialne - jest i zagrychę gdzie postawić ;-)
 
 
adam74 


Wysłany: Czw 11 Gru, 2008 13:56   

Ten fotoreportaż można przeczytac jakgdyby od konca. I wniosek jeden: zapowiadają mrozy...Górale moga sie uczyc od naszego kibica :clap:
_________________
'' nie za Taką strajkowano w noc sierpniową, nie za Taką był internat oraz kraty..."
 
 
PAP 

Wysłany: Nie 14 Gru, 2008 09:28   

Pamiętma jak Adam W. prowadził młyn i marzy mi sie zeby tkai doiping kiedys jeszcze powrocil na nasz stadion .Pamietma jak Goplania Inowroclaw tracila flagi hehe.Ludzie od nas szli i sciagali sobie flagi z ich sektora.Hehe.Mysle ze Adam W. moglby przyjsc na spotkanie G-15 ktora funkcjonuje od jakiegos czasu i popowiadac oraz podpowiedziec pare rzeczy.Z pewnoscia wiele osob pamietm slynny najazd na Elblag gdzie kibioce Olimpii zmyli sie po paru minutach widzac ilu nas jest.Duuuzo by opowiadac o tmatych czasach
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group