Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmowy niekoniecznie nieciekawe
Autor Wiadomość
duśka 
Administrator



Pomogła: 3 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 21:34   

Irasisko napisał/a:
strasznie dużo energii poświęcacie na tą bezprzedmiotową dyskusję... Konserwator chciał Was sprowokować i mu się to udało. Duśka - kobieto, też zdarzyło mi się z Tobą niezgodzić, ale to nie jest powód aby prowadzić dyskusję na tym poziomie... Nie daj mu się tak prowokować!!!


Ja to mówię żartem, w dobrej wierze, żeby rozładować atmosferę. Jak ktoś tego nie potrafi zrozumieć to hmm... no to już nie mój problem.
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 21:37   

Irasisko napisał/a:
strasznie dużo energii poświęcacie na tą bezprzedmiotową dyskusję... Konserwator chciał Was sprowokować i mu się to udało. Duśka - kobieto, też zdarzyło mi się z Tobą niezgodzić, ale to nie jest powód aby prowadzić dyskusję na tym poziomie... Nie daj mu się tak prowokować!!!


Ale to przecież dyskusja, każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii, nie zawsze do końca przemyślanych i do końca spokojnych :hahaha:
Ależ prowokacja to rzecz cudowna :ok:
 
 
konserwator
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 21:43   

Cytat:
Ależ prowokacja to rzecz cudowna :ok:
dokładnie :)

Dusia, nie denerwuj sie na mnie Skarbie :) Wczoraj dałas mi do zrozumienia, ze nie jestes Mrs wiec rozsiagam juz sieci :))

A poza tym to staram sie dyskutowac , ale w innych tematach, tu przeciez sa rozmowy o niczym wiec prosze Cie Feuchtwangen daj mi tu chociaz spokój :))
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 21:51   

konserwator napisał/a:
prosze Cie Feuchtwangen daj mi tu chociaz spokój
Przykro mi że poczułeś się przeze mnie gnębiony, więcej nie będę :peace:


... do czasu
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 21:58   

konserwator napisał/a:
Wczoraj dałas mi do zrozumienia, ze nie jestes Mrs wiec rozsiagam juz siec
Znasz takie chińskie przysłowie"nie dla psa kiełbasa..." ? :hahaha: :hahaha: :hahaha: :mrgreen:
 
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 22:00   

Kuglow napisał/a:
konserwator napisał/a:
Wczoraj dałas mi do zrozumienia, ze nie jestes Mrs wiec rozsiagam juz siec
Znasz takie chińskie przysłowie"nie dla psa kiełbasa..." ? :hahaha: :hahaha: :hahaha: :mrgreen:


"Wyszło szydło z worka" Panie Kuglow :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Konserwator odnoszę wrażenie, że nie przyszedłeś podzielić się tutaj jakimikolwiek argumentami. Wydaje mi się, że wysłano cię tu dla celów "obronnych" naszych władz miejskich ;-)

Ale może tak mi się tylko wydaje 8-)
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 22:02   

Kuglow napisał/a:
Znasz takie chińskie przysłowie"nie dla psa kiełbasa..." ?

I zadarłeś z ramieniem zbrojnym, a to błąd duży bład :mrgreen:
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
duśka 
Administrator



Pomogła: 3 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 22:03   

konserwator napisał/a:
Dusia, nie denerwuj sie na mnie Skarbie :) Wczoraj dałas mi do zrozumienia, ze nie jestes Mrs wiec rozsiagam juz sieci :))


Ale mógłbyś delikatniej, ja nie lubię takich szybkich facetów. No i nie sieci - błagam, skrępowanie to najgorsze co może być. :mrgreen:

Irasisko ;-) nie mnie to oceniać jak to teraz wygląda :mrgreen:
 
 
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 22:05   

Konserwatorze - zpraszam ponownie do dyskusji na tematy merytorycznej. Napisałeś od wczoraj 16 postów, ale żaden z nich nie nosi cech dyskusji na tematy merytoryczne - tylko same przepychanki słowne. Nie takie były deklaracje w Twoim pierwszym poście!
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 22:06   

Zachowanie Konserwatora sławi dobre imię UM i Pana Burmistrza - kimkolwiek on jest i gdziekolwiek pracuje
 
 
Irasisko 


Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 22:06   

duśka napisał/a:
rasisko ;-) nie mnie to oceniać jak to teraz wygląda

Ok, ale chodziło mi o podwórko ;-) :mrgreen:
_________________
"Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego" Lew Tołstoj
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 22:07   

duśka napisał/a:

Ale mógłbyś delikatniej, ja nie lubię takich szybkich facetów. No i nie sieci - błagam, skrępowanie to najgorsze co może być. :mrgreen:


Skrępowanie może być całkiem przyjemne :hahaha:

p.s. sory za OT ale nie mogłem się powstrzymać :piwo:
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
duśka 
Administrator



Pomogła: 3 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 22:08   

Irasisko napisał/a:
duśka napisał/a:
rasisko ;-) nie mnie to oceniać jak to teraz wygląda

Ok, ale chodziło mi o podwórko ;-) :mrgreen:


Taaak? :mrgreen: Hmm... pl.Kasprzaka to moje drugie podwórko, jak byłam szczeniarą to po budowach na Czwartakach biegałam ;-)

Mytoon napisał/a:
Skrępowanie może być całkiem przyjemne :hahaha:


A uskuteczniano to już na Tobie, że tak pochlebnie się o tym wypowiadasz? :hahaha:
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 22:33   

Wykorzystajmy znajomości konserwatora i dajmu mu szanszę się wykazać.
Proponuję kolego konserwatorze abyś zorganizował spotkanie burmistrza z uczestnikami naszego forum, podkreślam merytoryczne spotkanie na konkretne, tutaj poruszane tematy. Obiecuję, że starannie przygotujemy się do tego spotkania. Co Ty na to?
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 22:36   

argus napisał/a:
Proponuję kolego konserwatorze abyś zorganizował spotkanie burmistrza z uczestnikami naszego forum, podkreślam merytoryczne spotkanie na konkretne, tutaj poruszane tematy.


Pewnie się będę widział z burmistrzem pod koniec miesiąca, więc mogę go o to spytać, ale po co? Skoro Burmistrz nie chce się spotykać z mieszkańcami swojego miasta - to jaki jest sens :?: :?: :?: :?: :?:
 
 
konserwator
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 22:42   

Odniose sie tylko do zartu o sieciach : Duska, pisalem wczesniej o rodzinie , wiec wybacz ale nawet gdybym byl szybki to nic z tego. A kolego Kuglow - milo mi Cie poznac, uszanowanie - nie mam zadnych zamiarow wobec Duski i zarty widze tez nie wchodza w gre :( hhmm.. ok.


argus napisał/a:
Wykorzystajmy znajomości konserwatora i dajmu mu szanszę się wykazać.
Proponuję kolego konserwatorze abyś zorganizował spotkanie burmistrza z uczestnikami naszego forum, podkreślam merytoryczne spotkanie na konkretne, tutaj poruszane tematy. Obiecuję, że starannie przygotujemy się do tego spotkania. Co Ty na to?



I w koncu cos konstruktywnego - argus - nie ma problemu , po to sa znajomosci , by z nich korzystac :) ( zart) , tylko jak to widzisz? Spotkanie w konretnym miejscu? W urzedzie ? W neutralnym miejscu? I jaka gwarancja ze przyjda tam na spotkanie uczestnicy tego forum ? Ale skoro jestem juz na tym forum razem z Wami to moze po prostu wspolnie wystapimy do Pana Burmistrza o zorganizowanie spotkania forumowiczow Marienburg.pl ?
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 22:44   

Może nasz szanowny konserwator ma dar przekonywania burmistrza, a poza tym pochwałił się, że go zna niemal od piaskownicy :)
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 22:46   

konserwator napisał/a:
wspolnie wystapimy do Pana Burmistrza o zorganizowanie spotkania forumowiczow Marienburg.pl ?
My jesteśmy otwarci - gdzie sobie Pan Burmistrz zażyczy, no może wyłączjąc miejsce z adresem Poczty Gdańskiej 19a
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 22:48   

Miejsce to najmniejszy problem, byle by chęci były.
 
 
konserwator
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 22:51   

Nie napisalem ze znam od piaskownicy. To zreszta niewazne. wazne , ze moge to zalatwic i postaram sie zrobic wszystko by bylo to mozliwe , jezeli jest oczywiscie taka wola conajmniej kilku forumowiczow. No a ze wola musi byc z obu stron - to zapytac tez trzeba wlodarza. Po ostatnim spotkaniu z mieszkancami moze miec mieszane uczucia bo byc "opluwanym" to niemila sytuacja, ale forum to co innego... Tak mysle przynajmniej. W kazdym razie postaram sie cos w tym temacie zrobic. Tylko nie chcialbym byc posadzony znowu ze jestem wyslannikiem wladzy bo tak nie jest.
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 22:52   

Nikt nie zamierza pluć na burmistrza, wola spotkania też jest więc czemu nie... No i liczymy na wzajemność z jego strony :peace:
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 23:15   

konserwator napisał/a:
i zarty widze tez nie wchodza w gre :( hhmm.. ok.
Nie powiedziałem ,że żarty nie wchodzą w grę.Sam lubię sobie żartować czasami.Pozdrowionka!! :peace:
Ostatnio zmieniony przez Kuglow Sro 13 Lut, 2008 23:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
konserwator
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 23:23   

No w koncu ktos rozładował atmosfere, Kuglow, :peace:
mam tylko nadzieje, ze nie granatem :)
I juz Admin jakos na mnie nie krzyczy. To chyba było takie przywitanie specjalne dla mnie . Uff... dobrze , ze juz po wszystkim, chyba , ze sie myle...?
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lut, 2008 23:48   

Witaj na forum Konserwatorze :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez konto_usunięte Sro 13 Lut, 2008 23:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
konserwator
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:01   

Nie no....pelen podziwu jestem :peace:

Moze zaczne od nowa :

Witam wszystkich Forumowiczów.

K.
 
 
Ankh 


Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:07   

gordon napisał/a:
Mytoon napisał/a:
Czy ukończone studia mogą polepszyć sytuację miasta? Oczywiście, że tak.
a ja bym sie kłócił - chciałbym zauważyć ze bracia kaczynscy tez po studiach są :mrgreen: taki joke :peace:

wracajac do tematu, nasze wladze razem z burgermeisterem rychlowskim oraz userem ankh (na 90% wiem kim ona jest) nie znają i nie rozumieją historii miasta malborka i nie zdają sobie sprawy jak ogromny potencjał w tym tkwi, gdyby włożyli choć trochę rozumu w to wszystko można by zrobić z malborka cudowne zaplecze kulturalno-historyczno-turystyczne w europie.

ale nie, u nich liczy sie tylko wypychanie własnych kieszeni i bazowanie na układach i układzikach :-(
_________________
Nie pytaj co Malbork może zrobić dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla Malborka...
 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:11   

Hmmm...ciekawy post.
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:11   

Coś nie wyszło - ale początki bywają trudne.
Synu miałeś iść spać!
 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:14   

Jak Wy cały czas piszecie nowe posty to jak mogę iść spać Ojcze? :mrgreen:
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Lut, 2008 00:19   

Kuglow napisał/a:
Jak Wy cały czas piszecie nowe posty to jak mogę iść spać Ojcze?


Maciek zabieraj swój rower i marsz do łóżka :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group