Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmowy niekoniecznie nieciekawe
Autor Wiadomość
rob3rt 


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Pią 15 Lut, 2008 23:53   

kolekcjoner napisał/a:

A jak to się pisze "awatar" czy "avatar"?


można tak i tak ;-) http://pl.wikipedia.org/w...87_wirtualna%29

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)

Ankh napisał/a:

Życzę Forumowiczom kolorowych snów!


Dziękuję i życzę tego samego :)
_________________

 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Lut, 2008 23:58   

Ankh napisał/a:
No I co – nie jest Ci łyso Konserwator? Ty uważaj chłopie, bo Azaziz jak widzisz potrafi głośno walnąć pięścią w stół, a potem to już tylko bać się można. Zaraz będzie Warn i pozamiatane. Ale dla mnie Twoja postawa jest OK. Rzekłabym, że odnajduję w Twojej osobie pewne wsparcie …Kiedy spotkanie?
Azaziz, a co trzeba zrobić, żeby oficjalnie zaprosić Forumowiczów na spotkanie?


Ja ma nieodparte wrażenie o pewnym braku powagi :hahaha:

Proszę się ze mną kontaktować osobiście, służę numerem telefonu, nie ma co robić farsy na forum, jakby co trafię do Pani w UM 8-)
 
 
Anowi 
Dziewczę


Pomogła: 2 razy
Wysłany: Pią 15 Lut, 2008 23:58   

Kolekcjonerze...napisałeś o awatarze...i teraz rozmyslam

Mój pierwszy, to była mandala dostatku.
Wiedziałam że to bedzie mój symbol, bo ta mandala jest mi szczególnie bliska :)

Serio sądzisz, że ten pierwszy wybrany z rozmysłem okresla nas?
:)
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili taką, jaką jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
-------------------------------------------------------------------
Tu, gdzie jestem teraz, to miejsce, gdzie powinnam być.

 
 
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 00:00   

... tak mi się wydaje - zawsze pierwsza odpowiedź jest najlepsza :-> (to z doświadczenia)
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 00:12   

kolekcjoner napisał/a:
- nie, nie, lepiej nie, awatar, ten pierwszy, w wielu przypadkach bardzo wiele mówi o naszej osobowości. Kolejne są próbą ukrycia tego, co pokazaliśmy za pierwszym razem


Hm... ja w sumie mam zawsze tego samego typu - malborskie medaliony, zaczęło się od tego z Bażyńskiego z dziewczynką z króliczkiem, a teraz jest putto, w międzyczasie była Atena z Żeromskiego i inne putto :-) ciekawe, co to znaczy, może ktoś obdarzony psychologiczną wiedzą by to przeniknął ;-)
Ale fakt, że niektórzy zmieniają dość mocno, to daje do myślenia...
Koniec OT :peace:
 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 00:15   

Mi tam z moim avatarkiem jest dobrze i nie zamierzam go zmieniać,bo co jak co ,ale on o mnie mówi dużo :hahaha: :mrgreen: :peace:
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 00:20   

Koniec tematu o avatarach
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 00:41   

Azaziz napisał/a:
Koniec tematu o avatarach
zapraszam na http://www.marienburg.pl/viewtopic.php?t=2981 koniec :ot: i w temacie do Ankh: koleżanko czy mogłabyś skkracać swoje wypowiedzi, forum to nie książka :-D oczy bolą od czytania
 
 
luanda 
Emerytowany Rycerz Jedi


Pomógł: 1 raz
Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 01:11   

napioo napisał/a:
koleżanko czy mogłabyś skkracać swoje wypowiedzi, forum to nie książka :-D oczy bolą od czytania


Proszę nie kneblować!!!
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 01:13   

luanda napisał/a:
napioo napisał/a:
koleżanko czy mogłabyś skkracać swoje wypowiedzi, forum to nie książka :-D oczy bolą od czytania


Proszę nie kneblować!!!
od kneblowania jest administracja 3 warny i finisz ja tylko przedstawiłem prośbę (własną) :mrgreen:
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 10:41   

napioo napisał/a:
od kneblowania jest administracja 3 warny


Ja bardzo chętnie poczytam długie wypowiedzi, napioo odprężaj się przy czytaniu, zrelaksuj, otwórz piwo, jedno, drugie, trzecie - czytaj i syć się.
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 17:15   

Azaziz napisał/a:
napioo napisał/a:
od kneblowania jest administracja 3 warny


Ja bardzo chętnie poczytam długie wypowiedzi, napioo odprężaj się przy czytaniu, zrelaksuj, otwórz piwo, jedno, drugie, trzecie - czytaj i syć się.
niestety nie przy wszystkim da się zrelaksować szczególnie jak widać obrońców uciśnionych na stołkach :mrgreen:
 
 
Irasisko 


Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 20:20   

Cytat:
niestety nie przy wszystkim da się zrelaksować szczególnie jak widać obrońców uciśnionych na stołkach :mrgreen:


ale przecież nie ma przymusu czytania... jak za trudno :-P
_________________
"Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego" Lew Tołstoj
 
 
Ankh 


Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 21:39   

napioo napisał/a:
Azaziz napisał/a:
Koniec tematu o avatarach
zapraszam na http://www.marienburg.pl/viewtopic.php?t=2981 koniec :ot: i w temacie do Ankh: koleżanko czy mogłabyś skkracać swoje wypowiedzi, forum to nie książka :-D oczy bolą od czytania


Kurde - sorki Napioo, nie chciałam krzywdy w oczka robić, ale wiesz jak mówią - "Praktyka czyni mistrza" - myslę, że z czytaniem jest podobnie...:mrgreen:

A tak w ogóle, to ciekawe, że bycie off-topic w temacie freestyle i off-topic jest off-topic :mrgreen: :peace: :ok:

Pozdrowionka ślę wszystkim:)

No i nie zdążyłam...Oczywiście Napioo... :mrgreen: To teraz sorki Argus, że się czepiałam, że się czepiasz :mrgreen: Widać czujność straciłam na chwilę. Jesli nie wiesz o co chodzi...to dobrze :mrgreen: :peace:
_________________
Nie pytaj co Malbork może zrobić dla Ciebie, zapytaj co Ty możesz zrobić dla Malborka...
Ostatnio zmieniony przez Ankh Sob 16 Lut, 2008 21:47, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 21:41   

Ankh napisał/a:
Kurde - sorki Argus
kobitka mnie nie widzi :shock: :shock:
 
 
konserwator
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 22:23   

Linka napisał/a:
kolekcjoner napisał/a:
- nie, nie, lepiej nie, awatar, ten pierwszy, w wielu przypadkach bardzo wiele mówi o naszej osobowości. Kolejne są próbą ukrycia tego, co pokazaliśmy za pierwszym razem



Ze niby moj avatar mowi o mojej osobowosci....? Hhhmm.. :) moze faktycznie :)
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 22:26   

To chyba zbyt daleko idąca interpretacja z tą osobowością :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
 
kolekcjoner 
Mistrz


Pomógł: 57 razy
Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 22:31   

konserwator napisał/a:
niby moj avatar mowi o mojej osobowosci

:hahaha: :oops: :hahaha:
....bez obraźliwości .....
_________________
Witam Malborżanki i Malborżan!
 
 
konserwator
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 22:55   

Azaziz :) Nawet nie wiesz jaka ciekawą osobowosc moze miec taka mila osobka z kitkami jak ja :)


Kolekcjoner - spoko... nie wzialem do siebie :)
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 23:11   

Azaziz napisał/a:

Koniec tematu o avatarach


napioo napisał/a:
zapraszam na http://www.marienburg.pl/viewtopic.php?t=2981
:mrgreen:
 
 
gordon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Lut, 2008 23:14   

konserwator napisał/a:
Azaziz :) Nawet nie wiesz jaka ciekawą osobowosc moze miec taka mila osobka z kitkami jak ja
ale to nie jest forum randkowe tudziez x-laski :shock:
 
 
alix
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Lut, 2008 13:17   Sekta to dobre określenie

[quote="konserwator"]
Azaziz napisał/a:
Nie pisz post pod postem co 3 minuty - korzystaj z opcji edytuj



Tak jest Panie Adminie !
Jezu czuje sie jak w jakiejs sekcie :) haha

Ja też mam takie wrażenie:))) Główny kierunek tej sekty - kochamy wszystko, co stare i poniemieckie!

gordon napisał/a:
aaa wiec jezeli faktycznie rozgryzlem unikatowa osobliwosc pani ankh to juz jest dla mnie jasna kazda jej wypowiedz. przypomne tylko ze ta pani (((moge sie mylic nadal co do tozsamosci tej osoby))) bronila KAZDEGO burmistrza odkad pracuje w jego urzedzie. wszystko po to by nie stracic stolka. smutne to bardzo.


A Ty, facet, znasz kodeks pracy? Jeśli ktoś pracuje gdzieś i nawet po godzinach pracy źle powie o swym pracodawcy, to istnieją podstawy do zwolnienia tej osoby. Jeśli więc Ankh pracuje w urzędzie miasta, to dziwne byłoby, gdyby pluła na burmistrza, nieprawdaż?
Jeśli faktycznie pracuje tam i dobrze się wyraża o swym pracodwacy, dowodzi to tylko jej lojalności... To chyba dobra cecha, nie?
 
 
Mytoon 
Administrator
misiu okrąglisiu



Pomógł: 6 razy
Wysłany: Wto 19 Lut, 2008 13:36   

To już nie ma wolności słowa? :hahaha:

Ja bym prosił ten artykuł z Kodeksu Pracy - z ciekawością poczytam.
_________________
Wielkie dzieła powstają nie dzięki obłędowi, lecz mimo niego.
 
 
 
alix
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Lut, 2008 13:46   

Mytoon napisał/a:
To już nie ma wolności słowa? :hahaha:

Ja bym prosił ten artykuł z Kodeksu Pracy - z ciekawością poczytam.


Wolności słowa to nie ma na tym forum, skoro nic nie wolno napisać wbrew opinii Duśki czy innych "starszych" w sekcie. Już parę razy mnie stąd wyrzucano i zapraszano z powrotem. No to piszę coś tam, jak mi się nudzi... Ale chyba znowu mnie wyrzucą, widać tu nie pasuję... To chyba jednak taki bardziej zamknięty klub... ELYTA...
A jeśli chodzi o kodeks pracy, to można sprawdzić, że są tam paragrafy dotyczące stosunku do pracodawcy. Byłam kiedyś na takim szkoleniu, gdzie prawnik interpretował nam przepisy. Wychodzi na to, że jak powiesz do kumpla przy piwie, że Twój szef to bałwan, to - jeśli mu doniosą - może Cię wyrzucic na zbity pysk za brak lojalności, brak zaufania do pracownika i takie tam. Więc jeśli chodzi o szefów - lepiej trzymać buzię na kłódkę.
 
 
Hagedorn 
Administrator



Pomógł: 28 razy
Wysłany: Wto 19 Lut, 2008 13:50   

alix napisał/a:
Już parę razy mnie stąd wyrzucano i zapraszano z powrotem.

a kto Cię tak mocno zapraszał??? :mrgreen:

alix napisał/a:
Ale chyba znowu mnie wyrzucą, widać tu nie pasuję... To chyba jednak taki bardziej zamknięty klub... ELYTA...

święte słowa! 8-)

alix napisał/a:
Więc jeśli chodzi o szefów - lepiej trzymać buzię na kłódkę.

o to, to!!!
:hahaha:
_________________

 
 
duśka 
Administrator



Pomogła: 3 razy
Wysłany: Wto 19 Lut, 2008 13:51   

alix napisał/a:
Wolności słowa to nie ma na tym forum, skoro nic nie wolno napisać wbrew opinii Duśki czy innych "starszych" w sekcie. Już parę razy mnie stąd wyrzucano i zapraszano z powrotem.


Z całym szacunkiem, ale jest Pani ostatnią osobą, którą bym na to forum zaprosiła. I te teksty z sektami to może sobie Szanowna Pani darować, bo równie dobrze ta "sekta" może Panią posądzić o pomówienia, skoro Pani taka obeznana w KC to powinna Pani znać odpowiednie paragrafy.
 
 
alix
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Lut, 2008 13:58   Zostałam zaproszona!

Zapraszał mnie administrator. Ale nie rozumiem tej wiecznej cenzury i siedzenia kogoś na karku. To ma być niby forum mieszkańców Malborka. Ja też tu mieszkam, niestety, więc chcę mieć prawo głosu, a stale ktoś próbuje mnie strofować. Czy to jest rzeczowa dyskusja?
 
 
duszy 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Wto 19 Lut, 2008 15:27   

alix napisał/a:
Jezu czuje sie jak w jakiejs sekcie :) haha

Droga szanowna Pani Alix udział w forum sekty marienburg.pl jest dobrowolny i nikt nikogo tu nie zaprasza i nie zmusza.
Byłem na wielu forach i jeżeli nie podobała mi się ich atmosfera to nie wchodziłem na nie.
Mam jakąś dziwną zdolność i wyczuwam że mnie gdzieś nie chcą widzieć,słuchać lub czytać. :peace:
_________________

 
 
duśka 
Administrator



Pomogła: 3 razy
Wysłany: Wto 19 Lut, 2008 15:35   

To się nazywa inteligencja emocjonalna, której jak widać niektórym ludziom brakuje. :->
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Lut, 2008 16:46   

alix napisał/a:
Wolności słowa to nie ma na tym forum, skoro nic nie wolno napisać wbrew opinii Duśki czy innych "starszych" w sekcie. Już parę razy mnie stąd wyrzucano i zapraszano z powrotem. No to piszę coś tam, jak mi się nudzi... Ale chyba znowu mnie wyrzucą, widać tu nie pasuję... To chyba jednak taki bardziej zamknięty klub... ELYTA...


Elita liczy obecnie ok 400 osób i stale rośnie, co więcej, ja nie każę Pani tu pisać, a wręcz przeciwnie, co więcej wbrew stanowisku większości pisząc daje Pani szanse na rehabilitację czym narażam się publiczny lincz, ale proszę mi wierzyć Pani pisanie będzie miało swój kres, ale wtedy nieodwołalnie.

Proszę mi wytłumaczyć tak po ludzku bym zrozumiał, jeżeli Pani jest nieakceptowana ze względu na swoje zachowanie przez ogół forum czyli przekrojowo mniej więcej ludzi w wieku 15-60 lat to dlaczego Pani uważa, że to my jesteśmy źli, a Pani jest niewinna, że wszyscy się na Panią uwzięli.

To jest ostatnia Pani szansa pisania na forum w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem forum. Nalegam albo usunę.
Ostatnio zmieniony przez konto_usunięte Wto 19 Lut, 2008 16:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group