Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO

Poprzedni temat «» Następny temat
www.oblezenie-malbork.pl - stronka - prosze o opinie.
Autor Wiadomość
Kuglow 

Wysłany: Wto 18 Mar, 2008 22:25   

Też niestety nic nie widzę.Mozilla tego nie otwiera?

StormChaser 
Administrator
Łowca...

Wysłany: Sro 19 Mar, 2008 08:18   

Ogólnie niezłe ale temat graficzny http://www.zamek.malbork....o=5_800x600.jpg - mogą być objekcje

agrest123 
Dojrzały/niedojrzały owoc

Wysłany: Sro 19 Mar, 2008 10:04   

Feuchtwangen napisał/a:
Ogólnie niezłe ale temat graficzny http://www.zamek.malbork....o=5_800x600.jpg - mogą być objekcje

Fakt. Moga. W kwestii formalnej zostanie zmienione. :)

I tu prosba. Jesli ktos bylby zainteresowany umieszczeniem fotek wraz z opisem w i adnotacja czyje to fotki.Chetnie nawiaze wspolprace. Strona nie bedzie nic zarabiac. Hobbystyczna sprawa. Temat fajny. mozna by zrobic niezla galerie o imprezie. W przyszlosci dodam jakies menu i umieszcze proste info o imprezie.
Fakt ze jest tego w internacie mnostwo. Ale w sumie fotogalerii z tego typu imprezy to nia ma. Gdzies to wszystko jest porozrzucane. A tu by wygladalo przyzwoicie.
A jesli nie.... to zostawie to w cholere :))))
Chodzilo mi o zrobienie fotogalerii z imprezy wraz z jakimis smiesznymi kometarzami ...
Ale dzieki za wszelkie uwagi.

A odnosnie opisow fotek. Tylko te pierwsze maja "beszczelnie" naniesione napisy. Poszukam na dysku wersji czystej i komentarz bedzie sie pojawial tylko u gory.

Pozdrawiam.
Agrest Corporatjon. (hehehehhe.... )

duśka 
Administrator

Pomogła: 3 razy
Wysłany: Sro 19 Mar, 2008 10:15   

Corporatjon :?: To tak specjalnie dla beki? :->

Hagedorn 
Administrator

Wysłany: Sro 19 Mar, 2008 10:19   

agrest123 napisał/a:
Ale w sumie fotogalerii z tego typu imprezy to nia ma. Gdzies to wszystko jest porozrzucane. A tu by wygladalo przyzwoicie.

w sumie to mała fotogaleria już z Oblężenia jest: http://www.marienburg.pl/...BFenie&start=45
jeśli masz ochotę na moje fotki, daj znać na PW, mogę Ci je wysłać w lepszej rodzielczości.

Kuglow 

Wysłany: Sro 19 Mar, 2008 10:37   

EEEee tam ,stronka ,której nie mogę obejrzec jest wg. mnie nieciekawa strasznie i niedograna. :-|

agrest123 

Wysłany: Sro 19 Mar, 2008 10:43   

Hagedorn napisał/a:
agrest123 napisał/a:
Ale w sumie fotogalerii z tego typu imprezy to nia ma. Gdzies to wszystko jest porozrzucane. A tu by wygladalo przyzwoicie.

w sumie to mała fotogaleria już z Oblężenia jest: http://www.marienburg.pl/...BFenie&start=45
jeśli masz ochotę na moje fotki, daj znać na PW, mogę Ci je wysłać w lepszej rodzielczości.

Dzieki. Odezwe sie z namiarami w wolnej chwili. Zawodowo sie czyms innym zajmuje, w wolnej chwili sie odezwe. Choc glownie szukam fotek z samego oblezenia (nocnych) bo takowych wogole nie posiadam a chetnie takie bym umiescil w galerii. Musze je jeszcze posegregowac na np. przemarsz, walki rycerskie, oblezenie, itd... ale to naprawde w wolnej chwili bo czas to jest cenny teraz w zyciu :)))

Pozdr.

Agrest Co. (Corporatjion:) Wszelkie prawa zastrzezone :)
Malbork - kocham to miasto!!!
Ale czy ludzi niekompetentnych, robiących z niego własny folwark i prowincję?

agrest123 

Wysłany: Sro 19 Mar, 2008 10:46   

duśka napisał/a:
Corporatjon :?: To tak specjalnie dla beki? :->

Nie. Jakiej beki? Kwaszonych ogorkow? Bo mnie sie beka z tym kojarzy... W sumie powaznie :) Heh...

duśka 
Administrator

Wysłany: Sro 19 Mar, 2008 10:47   

Nie to żebym była upierdliwa - ale jak to w końcu jest Corporatjon? Corporatjion?
Czy może miało być Co. (corporation) ? :roll:

agrest123 

Wysłany: Sro 19 Mar, 2008 11:13   

duśka napisał/a:
Nie to żebym była upierdliwa - ale jak to w końcu jest Corporatjon? Corporatjion?
Czy może miało być Co. (corporation) ? :roll:

Tak specjalnie. Bo ja angliskawa jazyka nie znam :) Nie wiem jak w angielskim sie pisze niektore wyrazy. Przez "u" czy "o" kreskowane :)))

Dys pejdż probabli łil bi best on the junivers in de fjuczer :))))

Pozdrawiam.

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Mar, 2008 19:32   

Kuglow napisał/a:
EEEee tam ,stronka ,której nie mogę obejrzec jest wg. mnie nieciekawa strasznie i niedograna. :-|

Kwestia braku umiejętności w otworzeniu strony Kugiel, reszta daje radę :-D Zmień proszę ustawienia przeglądarki to obejrzysz :-)

Bartosz 
Mistrz

Wysłany: Sro 19 Mar, 2008 20:33   

Strona mi już działa, pomógł mi superfan.

Jakbyś chciał trochę zdjęć to daj znać, mam ich trochę z roku 2006r.

Kuglow 

Wysłany: Sro 19 Mar, 2008 22:28   

Azaziz napisał/a:
Zmień proszę ustawienia przeglądarki to obejrzysz
Niestety wstyd mi się przyznac,ale nie potrafię :-( .Dorastałem w czasach,kiedy w użyciu były liczydła,a nie komputery :mrgreen:

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Mar, 2008 01:12   

webmaster wykazał się umiejętnością a uzytkownicy mają problemy z oglądaniem, nawigacja jest do niczego nie wiadomo co kliknąć aby wrócić np na stronę główną, ukryte napisy które pojawiają się po najechaniu wskaźnikiem (Jawa) owszem ale powinny być widoczne a po najechaniu zmiana np koloru. Widać jakiś gotowiec po edycji fotki nijak nie można wróćić do porzedniej strony Napisy nieczytelne zlewają sie z tłem. Kuglow ustaw w przeglądarce aby otwierała wyskakujące okienka to zobaczysz

Kuglow 

Wysłany: Czw 20 Mar, 2008 01:25   

Ooooo zadziałało,dzięki Napioo za podpowiedz,ale już powiem ,że wg.mnie za dużo jest takich samych zdjęc.Po chwili oglądanie staje się monotonne.Taka jest moja opinia.

agrest123 

Wysłany: Czw 20 Mar, 2008 09:53   

Kuglow napisał/a:
Ooooo zadziałało,dzięki Napioo za podpowiedz,ale już powiem ,że wg.mnie za dużo jest takich samych zdjęc.Po chwili oglądanie staje się monotonne.Taka jest moja opinia.

NO tak. Internet to trza umic obslugiwac :))) Z popup'ami trza umic walczyc :)
Jest za duzo. Posegreguje, wywale powtarzajace sie, zmienie tlo, napisy beda bardziej widoczne :) - cos jeszcze?

Pozdr.

duśka 
Administrator

Wysłany: Czw 20 Mar, 2008 10:37   

Tak!
Dobry webmaster nie odda pod opinię nie wykonanej w 98% strony WWW :-P
Opinii padło tutaj już wiele i to powtarzających się. To wystarczy, żebyś popracował i oddał serwis w pełni. 8-)

I przestań skupiać sie tylko na tym jednym temacie, to nie jest forum dla ergonomistów i testerów stron internetowych tylko miłośników miasta. Zapraszam do innych działów niż Freestyle i offtop.

agrest123 

Wysłany: Czw 20 Mar, 2008 10:55   

duśka napisał/a:
Tak!
Dobry webmaster nie odda pod opinię nie wykonanej w 98% strony WWW :-P
Opinii padło tutaj już wiele i to powtarzających się. To wystarczy, żebyś popracował i oddał serwis w pełni. 8-)

I przestań skupiać sie tylko na tym jednym temacie, to nie jest forum dla ergonomistów i testerów stron internetowych tylko miłośników miasta. Zapraszam do innych działów niż Freestyle i offtop.

No dobra. Pozmieniam i dam znac jak skoncze.

Pozdr.

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Mar, 2008 11:32   

zmień stronę startową jeśli chcesz żeby wszyscy oglądali to umieść komunikat o ustawieniach przeglądarki. Może to być np strona z powitaniem i link do podstrony z fotkami, Kugloow o tym pisał ja dodam kilkaset fotek to jest nudne podziel je w/g kategori ciekaw i mniej ciekawe bo ogladający znudzi się po kilkunastu sam obejrzałem tylko kilka

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Mar, 2008 19:56   

Etam krytykanci :-D nie jest źle, mi się podoba, jakby jeszcze rozszerzyć tematykę strony o inne imprezy i zamek to będzie git.

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Mar, 2008 00:18   

sądzę że opcja z wyskakującym okienkiem miała służyć do ukrycia serwera na którym są umieszczone fotki u mnie zarówno w IE jak i Operze domena jest widoczna

agrest123 

Wysłany: Pią 21 Mar, 2008 09:56   

Azaziz napisał/a:
Etam krytykanci :-D nie jest źle, mi się podoba, jakby jeszcze rozszerzyć tematykę strony o inne imprezy i zamek to będzie git.

Wow!!! Jeden poztywyny glos :))))))))))))))
BIG Dzienks :)))
A juz myslalem ze rzuce to w cholere :)

I ponowie prosbe. Jesli ktos ma chec udostepnic swoje fotki jakies sympatyczne z oblezenia ( niezaleznie od roku - szczegolnie z samego oblezania w nocy - bede dzwieczny. Zamiarem moim bylo zrobic Foto-galery ktora by w sposob obrazkowy opowiadala o imprezie w Malborgowie :) Temat bardzo fajny. Jesli uda mi sie to zrobic to rozszerze to na wersje angielska... no moze niemiecka (bede potrzebowal tlumacza :))) bo Ich nicht ferstehe Deutsch... :)

Pozdrawiam forumowiczow.
Do uslyszenia.

agrest123 

Wysłany: Pią 21 Mar, 2008 10:02   

napioo napisał/a:
sądzę że opcja z wyskakującym okienkiem miała służyć do ukrycia serwera na którym są umieszczone fotki u mnie zarówno w IE jak i Operze domena jest widoczna

Nie nie miala sluzyc. Chwilowo dane sa na tym serwerze.I tyle. :)

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Mar, 2008 12:23   

agrest123 napisał/a:
Nie nie miala sluzyc. Chwilowo dane sa na tym serwerze.I tyle
no to nie ma sensu robienie wyskakujących okienek chyba że wykazanie się znajomością technologii internetiowych :mrgreen:

agrest123 

Wysłany: Pią 21 Mar, 2008 13:50   

napioo napisał/a:
agrest123 napisał/a:
Nie nie miala sluzyc. Chwilowo dane sa na tym serwerze.I tyle
no to nie ma sensu robienie wyskakujących okienek chyba że wykazanie się znajomością technologii internetiowych :mrgreen:

Jakbym sie znal na jakiejkolwiek technologii to bym tego tak nie robil :) Przeciez ja nawet html nie znam. :)
Zszedlem z pola..... odpalilem kompa... i cos tam popisalem :)

A okno nowe jest po to: BO TAK :))))

Nie odpowiadalem sobie na pytanie: uzyc okna nowego czy nie... :) heheh

Dobra... niewazne..
Wesolych Swiat...

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Mar, 2008 15:57   

sciągnij sobie program Zajączek prosty z lekcjami nauczysz się w jeden dzień

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Mar, 2008 18:21   

napioo napisał/a:

Ale po co Napioo, niech robi tak jak chce, robi to dobrze, a może być lepiej, doceniam inicjatywę, zamiast biadolić możecie pomóc, mi tam popup nie przeszkadza.

Jeszcze raz za inicjatywę brawo i nie przejmuj się wiecznymi narzekaczami :hahaha: :piwo:

Trzymam kciuki za rozwój strony

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Mar, 2008 19:30   

Azaziz napisał/a:
napioo napisał/a:

Ale po co Napioo, niech robi tak jak chce, robi to dobrze, a może być lepiej, doceniam inicjatywę, zamiast biadolić możecie pomóc, mi tam popup nie przeszkadza.

Jeszcze raz za inicjatywę brawo i nie przejmuj się wiecznymi narzekaczami :hahaha: :piwo:

Trzymam kciuki za rozwój strony
Dla satysfakcji :mrgreen: , to nie narzekanie tylko rady. Jeżeli strona jest dla Ciebie to możesz robić co chcesz jeżeli dla innych to musisz wziąść pod uwagę czym dysponują potencjalni oglądający, nie każdy ma wiedzę niezbędną do obsługi kompa i sprzęt z najwyższej pólki. Trzymam kciuki i nie przejmuj się prześmiewcami rób tak aby inni mieli z tego jak najwięcej pożytku :ok: Jakbyś chciał pomocy to możesz pisać na PW :peace:

agrest123 

Wysłany: Pią 28 Mar, 2008 12:35   

[BIG CIACH] :)

W wolnej chwili zmienie co nieco... ale brakuje mi niestety fotek z samego oblezenia w nocy. Jesli ktos by mial to bardzo chetnie umieszcze. Za zgoda oczywiscie.

Pozdrawiam forumowiczow.
Z biegiem czasu mozecie patrzec co nowego sie pojawia na tej stronie :)

Aktualizacja w pernamentnym toku :)

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Mar, 2008 09:32   

Umieść polskie czcionki i ten napis spokojnie można usunać

03-29-2008_09-30-12.jpg
Plik ściągnięto 3775 raz(y) 12,79 KB

Odpowiedz do tematu