Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO

Poprzedni temat «» Następny temat
Powiatowy/Miejski Konserwator Zabytków
Autor Wiadomość
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Kwi, 2009 16:05   

argus napisał/a:
Na tym stanowisku widzę tylko jedną i bardzo nam znaną osobę :)

Myślisz, że najwyższy się przełamie i wybierze człowieka ze swojej czarnej listy na to stanowisko? Teoretycznie powinna to być osoba uległa i poddana, bez własnego zdania, na garnuszku władzy tak by można było pod patronem konserwatora przeprowadzać swoje cuda.

No ale, pożyjemy zobaczymy. Jestem ciekawy tego wyboru :-D
Forumowicz jako konserwator zabytków, UM zatrzęsło by się w posadach :hahaha:

luanda 
Emerytowany Rycerz Jedi

Wysłany: Sro 01 Kwi, 2009 17:24   

Asajj Ventress napisał/a:

Może czas na pieriestrojkę?

karVVan 
Pierwszy Burmistrz Marienburga

Wysłany: Sro 01 Kwi, 2009 17:48   

luanda napisał/a:

Może czas na pieriestrojkę?

Albo czas na korekty?

Cytat:
- sprawowanie opieki nad zbytkami; składanie wniosków do Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków o wpis do rejestru zabytków,

Linka 
Mistrz
Bride of Francula

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sro 01 Kwi, 2009 18:05   

Forumowicz jako konserwator zabytków, UM zatrzęsło by się w posadach

Dlaczego od razu zakładasz, że każdy forumowicz musi mieć Twoje poglądy, a burmistrz dla odmiany odrzucać wszystkich, którzy zarejestrowani są na Twoim forum? Podobnymi uwagami można wyrządzić komuś niedźwiedzią przysługę.

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Kwi, 2009 18:51   

Linka napisał/a:
Dlaczego od razu zakładasz, że każdy forumowicz musi mieć Twoje poglądy, a burmistrz dla odmiany odrzucać wszystkich, którzy zarejestrowani są na Twoim forum? Podobnymi uwagami można wyrządzić komuś niedźwiedzią przysługę.

Ups, tzn, że żyjemy anonimowo i nikt nikogo nie zna - dobre myślenie, tak trzymać :ok:
Dziękuję za wyróżnienie formy Twoje, Twoim :hihi:

Nie ma co przesadzać, czas pokaże, najpierw trzeba złożyć swój akces do posady :peace:
Może to prima aprilis na BIPie :hahaha:
Ostatnio zmieniony przez konto_usunięte Sro 01 Kwi, 2009 18:54, w całości zmieniany 1 raz  

Linka 
Mistrz
Bride of Francula

Wysłany: Sro 01 Kwi, 2009 20:59   

Szczerze mówiąc, niewiele zrozumiałam z Twojej wypowiedzi. Mógłbyś wyrażać się jaśniej? :roll:

kopa 
Kopa

Wysłany: Czw 02 Kwi, 2009 09:23   

Tylko żeby nowy konserwator nie był za bardzo nadgorliwy jak konserwator wojewódzki. Przypomę, że chce zablokować budowę elektrowni atomowej w Żarnowcu ze względu na "dziedzictwo kultury" i zabudowę ruralistyczną. Owym "dziedzictwem" oraz zabudową ruralistyczną jest niedokończona elektrownia atomowa z lat 70-ątych. Paranoja. Najlepiej porobić wszędzie skanseny i wyprowadzić się w szczere pola i tam dopiero rozpocząć budowe nowych centrów miast i innych. Notak ale tam też ekolodzy wiszą na drzewach jak małpy.

Linka 
Mistrz
Bride of Francula

Wysłany: Czw 02 Kwi, 2009 22:38   

Może lepiej, niż zabetonować wszystko dookoła "świetnymi", budowanymi byle jak deweloperskimi ohydami. Czy wolałbyś wszystko, co stare, zrównać z ziemią i zalać betonem? A drzewa oglądać w rezerwacie?

kopa 
Kopa

Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009 09:46   

Nie poddawaj pod dyskusje skrajności z którymi ciężko walczyć. Nikt nie chce zniszczyć zabyków i środowiska. Szkoda mi takich ludzi co z materiałów budowlanych znają tylko beton a z inwestorów tylko deweloperów. Tak rozumując to w centrach miast nie można byłoby nic zbudować a najlepiej posadzić drzewa.

Linka 
Mistrz
Bride of Francula

Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009 17:56   

To nie ja zaczęłam przesadzać, to nie ja przywoływałam ekologów wiszących, jak małpy :-P a mnie jest szkoda, że tak piszesz - bo gdzie masz w takim np. Malborku użycie szlachetnych materiałów budowlanych, jakiś sensowny pomysł na zagospodarowanie przestrzeni? Co się wybudowało? Ostatnio? Markety - blacha + beton. Jak będzie pomysł na coś lepszego, to wtedy będzie można sensownie pogadać. Nie jestem przeciwna inwestycjom, ale mam nadzieję, że i środowisko, i zabytki oraz krajobraz kulturowy na tym nie ucierpią.

Odpowiedz do tematu