Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Ostróda - wyzwolenie 1945
Autor Wiadomość
MP44 

Pomógł: 1 raz
Wysłany: Nie 22 Mar, 2009 12:51   

Count Dooku napisał/a:
degrengolada napisał/a:
w latach 60 -tych przyjechała wycieczka z RFN i chdzili po Ostródzie dosłownie sprawdzając jak to polacy gospodarzą na ich terenach. Taki jeden przyszedł na nasze podwórko i dosłownie powiedział że po to przyjechał żeby zobaczyć swoje obejście bo on tu niedługo wróci - na razie nie wrócił

i nie wróci, bo już dawno nie żyje. a jego wnuki wolą słoneczną Ibizę i Kanary zamiast zimnych, wilgotnych Prus :->


A jakim cudem zostal zrozumiany? Czyzby pochodzenie robotniczo chlopskie dawalo talent do rozumienia przez dowolnego prostaka wszelkich jezykow? :mrgreen: 99,9% takich opowiesci to produkt wyobrazni powojennych szabrownikow. :idont:
_________________
Ich bin ein Preusse, kennst Du meinen Farben?
 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Nie 22 Mar, 2009 20:09   

MP44 napisał/a:
A jakim cudem zostal zrozumiany?
Pewnie się gestapowska świnia po polsku troszkę nauczyła gadać :evil: :kij: :bag: Wiesz co MP44 ,jak masz nas Polaków obrażać,to lepiej zwijaj się na jakieś własne rewizjonistyczne forum i tam wygłaszaj swoje mądrości :evil:
 
 
 
xray1815 
fresh MD


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Nie 22 Mar, 2009 20:10   

Widzę MP44 że Twoje pochodzenie nie dało Ci żadnego talentu. Jakim prawem nazywasz kogokolwiek prostakiem?? I nawet jeśli był pochodzenia robotniczo - chłopskiego to co?? Ewolucja nie przystosowała go do nauki innych języków czy jak??
_________________
XRAY

Jeśli "a" oznacza szczęście, to a=x+y+z; x - to praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.

A. Einstein
 
 
 
firyza 


Pomogła: 3 razy
Wysłany: Nie 22 Mar, 2009 23:29   

Słusznie prawicie Kuglow i Xray!!!! Popieram Was w całej rozciągłości, też myślałam jak odgryźć się koledze MP44, ale załatwiliscie to za mnie. Dzięki :ok:
 
 
Kuglow 


Pomógł: 3 razy
Wysłany: Pon 23 Mar, 2009 01:43   

firyza napisał/a:
załatwiliscie to za mnie. Dzięki
Nie ma sprawy Firyzo. Ten gość już od dawna przegina na tym forum,ale mam na niego baczenie i będę piętnował te jego rewizjonistyczne poglądy. Jeśli nie potrafi po ludzku zrozumieć,to w inny sposób będę mu to przekazywał :evil: :bag:
 
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Mar, 2009 08:07   

MP44 - out :kij:
 
 
degrengolada 

Wysłany: Pon 23 Mar, 2009 19:21   

MP44 napisał/a:

i nie wróci, bo już dawno nie żyje. a jego wnuki wolą słoneczną Ibizę i Kanary zamiast zimnych, wilgotnych Prus :->

powiedz to dla Eriki Steinbach i jej podobnym
nie będę odpowiadał w sposób jedynie zrozumiały dla ćwierćmózgowców,
dodam tylko że moji Rodzice mówili biegle w języku przybysza i tak "szabrowali" Ostródę, aż ją odbudowali, mieszkają tam nadal i cieszą powszechnym szacunkiem, czego nie można powiedzieć o typkach spod znaku MP44
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group