Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
Malborskie zespoły rockowe.
Autor Wiadomość
camel 
mieszkaniec

Wysłany: Wto 16 Gru, 2008 20:08   

Jeszcze dwa zespoły,których nazwy kojarzą mi się z Malborkiem ( końcówka lat 80-tych, początek 90- tych), aczkolwiek nigdy nie słyszałem ich twórczości: The Bilety oraz Nie Kop Leżącego.

W połowie lat 80-tych grała jeszcze kapelka z "Kalim" na gitarze i "Lesiem" na basie. Ale jak się nazywała?

marrock 
rebel never wins........

Wysłany: Wto 16 Gru, 2008 22:36   

Nazywała sie Zanik Pamięci mój drogi Camelu.....Oprócz nich grali tam Diabeł bębny i Zbysio na 2 gitarce...no i Adas śpiewał....a próbowali w dawnym Domu Kolejarza...tia.piękne chwile.... :peace:

Kuglow 

Wysłany: Wto 16 Gru, 2008 22:54   

The Bilety z Żuczkiem na wokalu i Świrem na gitarze.Grali coś w klimatach między Punkiem a Oi.

sebastian 
ochócki

Wysłany: Wto 16 Gru, 2008 23:44   

The Bilety to jeszcze Świr. I to było Oi. NKL to Ciapek, Micio, śp Jasio, św Dżimek o ile pamiętam.

Kuglow 

Wysłany: Wto 16 Gru, 2008 23:46   

sebastian napisał/a:
NKL to Ciapek, Micio, śp Jasio, św Dżimek o ile pamiętam.
Faktycznie,teraz mnie oświeciło,to oni.

camel 
mieszkaniec

Wysłany: Sob 27 Gru, 2008 23:16   

A czy mówi wam coś nazwa " Agonia Syfonu" ?

oizuczek 

Wysłany: Pią 13 Mar, 2009 19:50   

W latach osiemdziesiątych grało punkowe HGW (Huj Go Wie) z Topuszkiem na garach.Lata dziewięćdziesiąte to punkowy Regres i hard core'owy Slums z Dziarą na wokalu i Łysym na garach.Był jeszcze Pluton,Chore Indiany,Totem(bodajże pierwsza kapela Batona).
Ostatnio zmieniony przez oizuczek Pią 13 Mar, 2009 19:58, w całości zmieniany 1 raz  

Kali 

Wysłany: Sro 13 Maj, 2009 19:58   

:) miło się robi na sercu jak się o takich sprawach pamięta :) gram cały czas do końca ale niestety już samotnie.... W domu kultury kolejarza grał Adaś Ksykiewicz i śpiewał, na gitarze grał Zbyszek Kupiński, na basie najpierw Sopel potem Lesio a potem Przemek Praszek, na bębnach Krzysztof "Jamnik" Łukawski, a pod koniec na klawiszach Piotr "Pędzel" Skrzyniarz.. wtedy się działo... kilkakrotne występy na Mokotowskiej Jesieni w Warszawie, w Katowicach, OMPP we Wrocławiu, przeglądy w Bydgoszczy (razem z HGW i ARC) Gdańsku, Grudziądzu i koncerty po okolicach... ale niestety amatorom było ciężko za komuny i tak rozjechaliśmy się po świecie... tęsknię do tych czasów, ale jak napisałem gram sobie jeszcze i powiększam kolekcję swoich gitar... Pozdrawiam gorąco.

cyryl 

Wysłany: Czw 29 Paź, 2009 22:17   

oizuczek napisał/a:
W latach osiemdziesiątych grało punkowe HGW (Huj Go Wie) z Topuszkiem na garach.Lata dziewięćdziesiąte to punkowy Regres i hard core'owy Slums z Dziarą na wokalu i Łysym na garach.Był jeszcze Pluton,Chore Indiany,Totem(bodajże pierwsza kapela Batona).

PLUTON punk-HC. Pierwszy skład :voc-Adam Borówka "Borówa", gitara-Wojciech Rutkowski "Rutek", bas -Krystian Wdowiak "Cyryl", perkusja: Rafał Baca "Bacyk"
później byli jeszcze Czapla, Gucio i Pita z NewSteynu, , Żumek, Jacek Tabor.. a potem zespół przestał istnieć :lol:

ARBAIT punk-oi świętej pamięci Mulaka :piwo: , poza Mulakiem to nie pamiętam kto tam grał, no i byli jeszcze: LOUTER HOUSE punk rock i TEZA chociaż tego zespołu poza tym że byli ze Sztumu to nie kojarzę :peace:

Kuglow napisał/a:
The Bilety z Żuczkiem na wokalu i Świrem na gitarze.Grali coś w klimatach między Punkiem a Oi.

Świr to chyba na basie grał z tego co pamiętam :)
Ostatnio zmieniony przez cyryl Czw 29 Paź, 2009 22:21, w całości zmieniany 2 razy  

Wlamo 

Wysłany: Pią 14 Paź, 2011 22:39   

Sorry, że odkopuje taki stary temat :-) , ale ostatnio mój tata wspominał o zespole z lat 80', mianowicie ARC.
Był fanem tego zespołu i polecił, żebym sobie posłuchał tego zespoły jednak nigdzie nie mogę znaleźć żadnych kawałków.

Może wy macie jakieś utwory tej grupy?
A może wydali oni jąkąś płytę, jeśli tak to prosiłbym o tytuł?

Pozdr,
Maciek

Odpowiedz do tematu