Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Morąg - Towarzystwo Miłośników Ziemi Morąskiej
Autor Wiadomość
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Sty, 2009 19:53   

firyza napisał/a:
Trzeba skrzyknąć parunastu zapaleńców, napisać porządny, pojemny statut, wymyśleć ramy działalności, zarejestrować się w KRS i wsio. Problemem jest utrzymać to wszystko po miesiącach i latach; gdy np pojawią się nieprzewidziane trudności /a się pojawią, np. ze zmianą lokalnej władzy.../ albo gdy dochodzi do głosu zbyt wybujałe ego członków. Członkowie wyjeżdzają, wykruszają się a organizacja ma trwać jak opoka. I to jest dopiero większy problem.


Dokładnie, samo sedno problemu
 
 
mazur222 

Pomógł: 1 raz
Wysłany: Czw 08 Sty, 2009 02:08   

Wszystkie drogi mogą prowadzić do celu.
Myślę, że trzeba zaciekawić ideą stworzenia towarzystwa ludzi wpływowych, zasłużonych dla Morąga i okolic lub należących do morąskich elit.
Nie, oni nie będą robili czarnej, organizacyjnej roboty ale ich poparcie ma znaczenie psychologiczne dla szereszej społeczności.
Mieszkam daleko od Morąga i nie mogę brać bezpośredniego udziału w tworzeniu fizycznego towarzystwa
ale obrałem inną drogę.
Nasza Klasa wiadomo, większość to dzieciarnia bijąca rekordy w liczbie znajomych.
Jest jednak sporo ludzi, którzy nie są w powyższej kategorii.
NK umożliwia dotarcie do wielu morążan. Jestem na początku drogi i wcale nie jestem przekonany, że projekt wypali. Jak na razie ludzie nie zabierają głosu na forum portalu ale zaczynają np przysyłać zdjęcia.
Może z biegiem czasu zaczną dyskutowań o towarzystwie przyjaciół czyteż miłośników, o potrzebie powstania takiego i o tym jak to zrobić. W każdym razie wielu morążan i mieszkańców okolic jest świadoma, że takie plany są.
Profil w NK nazywa się Przyjaciele Morąga.
 
 
svolo 

Wysłany: Pon 13 Lip, 2009 23:27   

I coś się jednak ruszyło :)
 
 
EJWILCZEWSCY 
EJWILCZEWSCY

Wysłany: Sob 27 Lut, 2010 14:54   

Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie w Morągu była ulica Stalina?
_________________
Wilczewski
 
 
Ewingi 
Ewingi

Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sob 27 Lut, 2010 16:10   

W sprawie nazw ulic Morąga polecam wątek Nazewnictwo ulic Morąga na http://www.sercemazur.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group