Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO

Poprzedni temat «» Następny temat
Noc muzeów - wrażenia
Autor Wiadomość
rob3rt 

Wysłany: Sob 19 Maj, 2007 23:46   Noc muzeów - wrażenia

jestem świezo po powrocie z zamku więc napisze kilka słów.

Jedno napewno co się rzuca w oczy to dość "spora" liczba turystów ;) Nie wiem jak Wam ale nie udało mi się chodzić z przewodnikiem czyli całą imprezę mogę opisać jako spacer po zamku ;) Ciekawą sytuację miałem na gdanisku gdzie w długim korytarzu nie było swiatła i były totalne ciemności. Byłem zaopatrzony w dość dobrą latarkę i ludzie wykorzystywali fakt ze jest jasno i było im z tym dobrze. Ja natomiast co jakiś czas mowiłem sobie w myślach 3...2...1... i wyłanczałem latarkę :D Ogólnie bardzo mi się podobało zwłaszcza ze moglem pierwszy raz zobaczyć nową wystawę z bursztynami. Naprawde świetne okazy

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Maj, 2007 00:27   

A mi się nie podobało :) jesli chodzi o samą realizację

otwarcie o 22 - okropny tłok, wystarczyłoby otworzyć o 20 i tłok by się rozładował znacznie szybciej, a tak by wejść o minimum kwadrans
o 24 wywalili nas z zamku wysokiego i zamknęli go
przed 1 wyszlismy z zamku na 2 kawałki przed końcem koncertu, czyli pewnie ok 1:20 koniec nocy ;-)

Chyba od dziś jestem przeciwnikiem takiej imprezy w Malborku, pełno pijanych ludzi - społeczeństwo Polskie nie dorosło do takiej idei - darmowych muzeów, chamstwo, tłok, niewłaściwe zachowanie szczególnie widoczne podczas koncertu zespołu Lutnia, szkoda

Ale ogólnie zajefajne towarzycho z was forumowicze, nie wspominając o przyjacielskim e-kwidzynie :-P , oczywiście niestety nie z każdym miałem czas porozmawiać, ale co się odwlecze to nie uciecze. :mrgreen:

malgos 
Znawca
Depresję leczę wsią...

Pomogła: 7 razy
Wysłany: Nie 20 Maj, 2007 01:48   

e-kwidzyn bardzo dziękuje za stałą opiekę i przewodnictwo admina a zarazem za ogrom cierpliwości do nas :mrgreen: :mrgreen:

Fakt, organizacja fatalna przy wpuszczaniu. Potem, ci którzy oświetlali przejścia, oprowadzali i tworzyli żywe tło zamku to mili i uśmiechnięci młodsi i starsi ludzie.
Lutnia - przepięknie - chcę to usłyszeć raz jeszcze ale nie z takimi ludźmi którzy nie potrafili uszanować ich śpiewu.

Obsługa już pod koniec mogła sobie darować uwagi typu "zamek nam zadepczą" - nie było to miłe :-/

Koncert na końcu to miód na serce - nareszcie można było posłuchać muzyki w zalewie tego co nam w dzisiejszych czasach serwują szumnie nazywając to "muzyką" :-?

Dzięki za mile spędzoną noc.

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Maj, 2007 07:41   

malgos napisał/a:
ogrom cierpliwości

tak? :mrgreen: nie zauważyłem :-) by cierpliwość tego wieczoru była potrzebna, no w sumie tylko Luanda mi szeptał "Warn, daj mi warna!" ;-) :lol: :lol: nawet jak zaczął dewastacje "meleksa" :mrgreen: :-P

Hagedorn 
Administrator

Wysłany: Nie 20 Maj, 2007 09:54   

no cóż, impreza świetna - w założeniach, w praktyce kiepsko to wygląda... rok temu było o niebo lepiej: wpuszczano od 20.00 i nie było takich tłumów! no, ale trudno mieć do ludzi pretensje, że przyszli (co najwyżej do "złotej" młodzieży po paru piwach) - to organizatorzy powinni lepiej się postarać! był moment, że zacząłem się bać o dzieci - myślałem, że zostaną stratowane... :evil:
występ Lutni świetny, zresztą miałem ich okazję posłuchać dwa tygodnie temu na otwarciu muzeum w Sztumie. no i klimat zamku nocą - mimo tłumów - niesamowity...

Noc Muzeów 1.jpg
Plik ściągnięto 5745 raz(y) 18,63 KB

Noc Muzeów 2.jpg
Plik ściągnięto 5745 raz(y) 25,45 KB

Noc Muzeów 3.jpg
Plik ściągnięto 5745 raz(y) 48,53 KB

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Maj, 2007 10:10   

Hagedorn napisał/a:
występ Lutni świetny

:) no i zamyślonego Cymusia mamy na fotach :mrgreen:

katz 

Wysłany: Nie 20 Maj, 2007 10:29   

No ja do zamku nie polazłem programowo - nie lubię być zadeptywany :lol: . Siezieliśmy sobie grzeczie pod namiocikiem z Sebastianem, Dziarkiem, Postmanem5 i Feuchtwangenem i integrowaliśmy się :) Pozdrawiam wszystkich poznanych wczoraj w realu - miło było :-)

Agares 

Wysłany: Nie 20 Maj, 2007 10:33   

szkoda, ze juz nie dostalem tej smiesznej monety i niestety nie moglem sobie po zamku pochodzic, ale bylem w zeszlym roku i strasznie tloczno wtedy bylo, a udostepniona powierzchnia do zwiedzania byla strasznie ograniczona..

malgos 
Znawca
Depresję leczę wsią...

Pomogła: 7 razy
Wysłany: Nie 20 Maj, 2007 12:32   

Azaziz napisał/a:
zaczął dewastacje "meleksa"

wstyd się przyznać ale go sprowokowałam pytanem "ciekawe czy działa sygnał?" :mrgreen: :-P

konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Maj, 2007 12:37   

Agares napisał/a:
szkoda, ze juz nie dostalem tej smiesznej monety

jak chcesz to mi zostały :mrgreen:

Odpowiedz do tematu