Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Debaty i kawiarenki obywatelskie
Autor Wiadomość
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sob 27 Mar, 2010 21:39   

Odbyło się kolejne spotkanie w ramach „Kawiarenek Obywatelskich”

Po raz drugi mieszkańcy Malborka mieli okazję spotkać się i porozmawiać z urzędnikami miejskimi na temat miejsc rekreacji, tras rowerowych i pieszych oraz o promocji innych niż powszechnie znany Zamek, atrakcjach w naszym mieście. Na zorganizowane przez Malborskie Centrum Kwadrat i Stowarzyszenie Miłośników Malborka „Forum” spotkanie w ramach tzw. Kawiarenek Obywatelskich zaproszenie przyjęli Dariusz Lemka – architekt miasta oraz Roman Milanowski – naczelnik wydziału Inżynierii.

Spotkanie opisane jest na stronie MC2 przeczytaj
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
Ostatnio zmieniony przez Waldek.K Sob 27 Mar, 2010 21:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Wto 30 Mar, 2010 15:43   

Kilka zdjęć z kawiarenki

http://www.fotosik.pl/pok...0a4719c6d3.html
http://www.fotosik.pl/pok...4817ed26f4.html
http://www.fotosik.pl/pok...3c3650d389.html
http://www.fotosik.pl/pok...d96b993d8d.html
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
Ostatnio zmieniony przez Waldek.K Wto 30 Mar, 2010 15:51, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Czw 08 Kwi, 2010 20:43   

Malborskie Centrum Kwadrat (MC2) oraz Stowarzyszenie Miłośników Malborka „Forum”
zapraszają mieszkańców Malborka, którzy mają pomysł na poszerzenie oferty turystycznej miasta i okolic, na trzecie spotkanie w ramach „Kawiarenek Obywatelskich”, które odbędzie się w piątek, 16 kwietnia 2010 r. Tym razem rozmowa będzie dotyczyć tras i atrakcji turystycznych, które znajdują się poza granicami Malborka. Więcej tu
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sob 17 Kwi, 2010 15:02   

Krótka relacja z trzeciego spotkania w ramach Kawiarenek Obywatelskich jest już na stronie MC2

zobacz
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Czw 22 Kwi, 2010 17:19   

W imieniu Malborskiego Centrum Kwadrat i Stowarzyszenia "Forum", organizatorów Kawiarenek Obywatelskich, zapraszam osoby zainteresowane na spotkanie podsumowujące trzy Kawiarenki, które dotyczyły na tematów: „Ścieżki rowerowe w Malborku, okolicach Malborka i powiecie” oraz „Miejsca, które są lub mogą stać się atrakcją turystyczną” .
Spotkanie odbędzie się we wtorek, 27 kwietnia o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury (Plac Słowiański) w sali na pierwszym piętrze.
Spróbujemy podsumować to, co usłyszeliśmy od pracowników administracji i podyskutować o tym, co my możemy zrobić, by uatrakcyjnić turystycznie miasto i powiat
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sro 28 Kwi, 2010 12:48   

Dnia 27.04.2010 r. w Miejskim Domu Kultury spotkała się grupa osób, które uczestniczyły w trzech pierwszych spotkaniach w ramach „Kawiarenek Obywatelskich”.

Jedną z nowych inicjatyw osób spotykających się w Kawiarenkach było stworzenie zespołu reprezentującego stanowiska kilku/kilkunastu mniejszych grup zajmujących się turystyką, rekreacją i promocją ciekawych miejsc w Malborku i powiecie. Wszystko po to, by w sposób zorganizowany i czyny brać udział w procesie promowania zalet turystycznych regionu oraz aktywnie lobbować na rzecz rozwoju tras pieszych i rowerowych w mieście i powiecie.
Więcej na www.mc2.malbork.pl

My już dziś zapraszamy na wspólne, integracyjne wyprawy piesze i rowerowe, które grupa bedzie organizować. Poniżej dwie pierwsze, testowe:
1. wyprawa piesza – Pętla Moczary - już w najbliższy czwartek. 29.04. start – dawna plaża wojskowa godz. 17:00 (przewidywany czas trwania – ok. 1 godziny)
2. wyprawa rowerowa – Ósemka Malborska - 06.05 (czwartek) start – Plac przed MDK, godz. 17:00 (dystans ok. 16 km)
***
Informacja dla zainteresowanych
Spotkania grupy będą miały charakter otwarty. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą aktywnie pomagać. O terminach spotkań będziemy informować na stornach www.mc2.malbork.pl , www.marienburg.pl oraz w lokalnych mediach
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Siostra Irena 
Administrator



Pomogła: 14 razy
Wysłany: Pią 18 Cze, 2010 19:36   

Serdecznie zapraszamy na spotkanie naszej Grupy, którego tematem będzie - "co dalej ze ścieżkami rekreacyjnymi?" - list otwarty do władz miasta i powiatu.
Termin - poniedziałek 21.06. 2010 r. , godz. 16.00 miejsce - MDK Malbork (Plac Słowiański) I piętro sala 22
_________________
Surge Polonia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group