Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Poprzedni temat «» Następny temat
kajaki
Autor Wiadomość
Jacek-S 

Wysłany: Wto 13 Kwi, 2010 22:13   kajaki

Witam na forum
Jestem miłośnikiem aktywnego sposobu spędzania czasu tak więc wszelkie rajdy rowerowe, wypady po górach czy spływy kajakowe są mi bliskie. Chciałbym namówić wszystkich chętnych na wyprawy kajakowe ze względu na to że:można taki wypad zorganizować z całą rodzinką - w moim przypadku żona i dwójka dzieci w wieku ok 10 lat, można przebywać w naprawdę dzikich okolicach czasami przez cały dzień nie spotykając człowieka no i wiadomo że nie ma to jak w upalny dzień szukać ochłody nad wodą . Kajaki nie są też przecież drogim sportem , można je łatwo wypożyczyć czy też przechowywać bądź przewozić na dachu samochodu. Jest jeszcze mnóstwo innych oczywistych zalet takiego sposobu spędzania czasu ale ale te wymienione zalety odróżniają je od innych tego typu podobnych form aktywności. W roku 2010 wybieram się z grupą znajomych na rzekę Liwę na majówkę ponadto w planach rzeka Wierzyca do pływania w weekendy oraz dłuższy spływ pod koniec czerwca rzeką Słupią .Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do wspólnego pływania .

Linka 
Mistrz
Bride of Francula

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Wto 13 Kwi, 2010 22:18   

Witaj, paru zainteresowanych z pewnością się znajdzie, bo niektórzy, prócz przebierania nogami, lubią też pomachać wiosłem ;-)

Siostra Irena 
Administrator

Pomogła: 14 razy
Wysłany: Wto 13 Kwi, 2010 22:23   

Linka napisał/a:
prócz przebierania nogami, lubią też pomachać wiosłem

W rzeczy samej :-D Ja i mój Belmondo mieliśmy w planach odcinek Młynówki - nie wiem, czy ogarniemy w tym roku :-/ Mamy plany na Liwę, a mi marzy się "rejs" Osą :peace:

Hagedorn 
Administrator

Wysłany: Sro 14 Kwi, 2010 08:08   

kolega harry organizuje w najbliższy weekend mały spływ kajakami Dzierzgonką - od Starego Miasta do Dzierzgonia, ponoć jest już kilku chętnych! :->

Jacek-S 

Wysłany: Sro 14 Kwi, 2010 10:30   

Ta rzeka Dzierzgoń to ciekawa sprawa. Pływam już od prawie 20 lat kajakami i aż wstyd że się nie poznało tego co najbliżej , dlatego też chcę przepłynąć właśnie Liwę , Wierzycę , może Pasłękę bo w sumie są to jedne z ciekawszych rzek a leża najbliżej Malborka. Mam nadzieję że kolega Harry zamieści opis przepłyniętego odcinka rzeki Dzierzgoń. Polecam wam targi kajakowo- rowerowe w Gdańsku , miały być w ten weekend ale są przełożone na maja podaję link dla chętnych http://www.mtgsa.pl/x.php...gram-2010.html. Sam się na nie chcę wybrać dokupić coś ze sprzętu. Pozdrowionka dla zachęty podaję ciekawe linki do filmów ze spływów http://www.kajakjamboree....temid=2〈=en , http://www.youtube.com/watch?v=Fa3q2aG-HTs

kolekcjoner 
Mistrz

Wysłany: Czw 15 Kwi, 2010 22:37   

No - widzę, że i wodniacy maniacy się pojawili :->

sybiseck 

Wysłany: Sro 28 Kwi, 2010 19:07   

Są i czasami pływają po wielkich jeziorach. To zdjęcia z ostatniego weekendu. Pozdrawiam wodniaków. Sezon już zaczęty. :ok:

dlaF_001.jpg
Plik ściągnięto 202 raz(y) 84,49 KB

dlaF_002.jpg
Plik ściągnięto 197 raz(y) 61,69 KB

kolekcjoner 
Mistrz

Wysłany: Sro 28 Kwi, 2010 20:25   

Kilka migawek kajakowych .... oczywiście AD 2009.

P1320796a.jpg
Kaszuby
Plik ściągnięto 200 raz(y) 98,98 KB

P1320702a.jpg
Kaszuby
Plik ściągnięto 205 raz(y) 115,06 KB

P1320697a.jpg
Kaszuby
Plik ściągnięto 192 raz(y) 125 KB

P1320675a.jpg
Kaszuby
Plik ściągnięto 212 raz(y) 143,29 KB

P1320622a.jpg
Kaszuby
Plik ściągnięto 201 raz(y) 67,27 KB

Larina 

Pomogła: 4 razy
Wysłany: Sro 28 Kwi, 2010 20:34   

kurcze to musi być dopiero przygoda! Jeszcze żebym się tak kajaków nie bała to i bym się skusiła na taką wyprawę :-)

Linka 
Mistrz
Bride of Francula

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sro 28 Kwi, 2010 20:56   

Larina napisał/a:
Jeszcze żebym się tak kajaków nie bała

Z pewnością nie gryzą :hihi: A i tak skonstruowane, żeby się łatwo nie wywróciły. Zawsze można spróbować...

Odpowiedz do tematu