Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
Burmistrz Miasta Malborka zaprasza organizacje pozarządowe
Autor Wiadomość
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011 07:36   

ogłoszenie U.M.


Cytat:
Zaproszenie na spotkanie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów

Burmistrz Miasta Malborka serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów na spotkanie organizacyjno-konsultacyjne, które odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Malborka dnia 29 czerwca 2011 r. (środa), o godz. 16:00 w sali nr 119 (Sala Posiedzeń).

Tematyka spotkania:
1. Utworzenie zespołu o charakterze doradczym i inicjatywnym, złożonego z przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów oraz przedstawicieli Urzędu Miasta Malborka.
2. Projekt Programu Współpracy Gminy Miejskiej Malbork z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami działającymi na rzecz mieszkańców Miasta Malborka.
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011 07:39   

Dobra wiadomość, ale nie bardzo godzina dla kogoś, kto pracuje... ale może paru przedstawicieli skorzysta z zaproszenia, chyba warto.
_________________
.............................................
 
 
stanisławn 

Pomógł: 3 razy
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011 08:41   

Linka napisał/a:
paru przedstawicieli skorzysta z zaproszenia, chyba warto
wyznaczasz delegację i dajesz zadanie a później zreferują i po kłopocie
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Sro 22 Cze, 2011 10:07   

Linka napisał/a:
Dobra wiadomość, ale nie bardzo godzina dla kogoś, kto pracuje... ale może paru przedstawicieli skorzysta z zaproszenia, chyba warto.
Ej, nie przesadzaj godzina 16 jest lepsza od każdej przed południem ;-)
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sro 29 Cze, 2011 22:45   

O ironio! O powołanie zespołu złożonego z urzędników i przedstawicieli NGO walczyliśmy (MC2) od kilku lat. Udało nam się tego dokonać w tym roku. I co? Dziś nasi (?) urzędnicy "spokraczyli" ideę. Niestety, część działaczy organizacji pozarządowych nie widzi tego, że ze strony urzędników zamiast współpracy jest narzucanie zdania, a zamiast prawdy - manipulacja.
Trochę więcej na odkurzonym blogu

Jutro postaram się opisać co działo się na wzmiankowanym spotkaniu.
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
starykot 


Wysłany: Sro 29 Cze, 2011 23:18   

Partnerstwo z urzędnikami. :-) Ale chłopie wymyśliłeś. :hihi:
_________________
Lubię tu wpadać
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011 15:06   

Partnerstwa NGO z urzędami, to wbrew pozorom nie taka rzadka rzecz, nawet w Polsce :)
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
starykot 


Wysłany: Pią 01 Lip, 2011 01:03   

Waldek.K napisał/a:
Partnerstwa NGO z urzędami, to wbrew pozorom nie taka rzadka rzecz, nawet w Polsce :)
Nie no, przesadziłem. ;-) Doświadczenia mam skrajne. Faktycznie są urzędy z którymi współpracuje się bardzo dobrze. I na tym skończę. :mrgreen:
_________________
Lubię tu wpadać
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Nie 03 Lip, 2011 22:40   

Moje refleksje na ten temat opisałem tu
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Nie 03 Lip, 2011 23:43   

Waldek.K napisał/a:
Moje refleksje na ten temat opisałem tu
Hmm, czy o tych wszystkich refleksjach, wątpliwościach i oczekiwaniach nie było czasu porozmawiać podczas spotkania? Jeżeli nie ... to po co ono się odbyło?
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Pon 04 Lip, 2011 09:07   

Cytat:
Hmm, czy o tych wszystkich refleksjach, wątpliwościach i oczekiwaniach nie było czasu porozmawiać podczas spotkania? Jeżeli nie ... to po co ono się odbyło?


Swoje zdanie wyraziłem, choć nie do końca, ponieważ nie było na to większych możliwości. A po co się spotkanie odbyło? Odpowiedź jest, moim zdanie oczywista. W rocznym programie, na skutek nacisków MC2, znalazł się zapis o tworzeniu wspólnych zespołów. Od razu dodam, że nie była to z naszej strony jakaś fanaberia, ale obowiązek wynikający z ustawy, o którym nasi urzędnicy przedtem zapomnieli :idont: A skoro się znalazł, to trzeba go powołać, prawda? Celem spotkania było powołanie zespołu. I tylko to.
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Pon 11 Lip, 2011 10:53   

Po dwunastu dniach pojawił się komunikat U.M. zobacz
Przynajmniej czterech osób, których zgłoszenie przyjęto, nie było w tym dniu na spotkaniu.
Jeśli ktoś jeszcze chciałby wziąć udział w pracy tej komisji,na zgłoszenie ma cztery dni.
Wciąż nie wiadomo ilu członków będzie liczyła Komisja, kto zadecyduje o tej liczbie, kto zadecyduje o ostatecznym jej składzie oraz jakimi będzie się kierował kryteriami dokonując tego wyboru.
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Pon 11 Lip, 2011 19:30   

Waldek.K napisał/a:
Po dwunastu dniach pojawił się komunikat U.M. zobacz
Przynajmniej czterech osób, których zgłoszenie przyjęto, nie było w tym dniu na spotkaniu.
Jeśli ktoś jeszcze chciałby wziąć udział w pracy tej komisji,na zgłoszenie ma cztery dni.
Wciąż nie wiadomo ilu członków będzie liczyła Komisja, kto zadecyduje o tej liczbie, kto zadecyduje o ostatecznym jej składzie oraz jakimi będzie się kierował kryteriami dokonując tego wyboru.
Na tej liście brakuje na pewno nazwiska ... Waldemara Klawińskiego ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group