Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
MC2
Autor Wiadomość
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Nie 27 Mar, 2011 15:18   MC2

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem Skok - poszukiwaczem przygód, który tym razem opowie o swojej rowerowej wyprawie do Ziemi Świętej.
Termin - najbliższy piątek tj. 01.04.2011 r.
Miejsce - Miejski Dom Kultury
Godzina - 18:00

Nie pierwszy raz organizujemy spotkanie z Krzysztofem, więc możemy zapewnić, że to, o czym będzie opwiadał, będzie niezmiernie interesujące :ok: ZAPRASZAMY!



Uploaded with ImageShack.us
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
Ostatnio zmieniony przez Waldek.K Nie 27 Mar, 2011 15:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sob 02 Kwi, 2011 18:03   



Uploaded with ImageShack.us
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2011 13:09   

W niedzielę, 17 kwietnia, w Muzeum Zamkowym w Malborku, wystąpi japońska pianistka, Masako Tomita.

Koncert zacznie się o godz. 15:00 w Sali Koncertowej Zamku Średniego, a wejściówką będzie naklejka Muzeum Zamkowego, którą znajdziecie w Gazecie Malborskiej, w wydaniu z 13 kwietnia.

Organizatorzy - Malborskie Centrum Kwadrat oraz Muzeum Zamkowe w Malborku.
więcej na stronie MC2


Masako pozdrawia mieszlańców Malborka
Uploaded with ImageShack.us
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011 08:37   

Stowarzyszenie Malborskie Centrum Kwadrat (MC2) poszukuje wolontariuszy, którzy czują w sobie pasję dziennikarską i chcą spróbować swoich sił jako reporterzy TV. Jeśli jesteś zainteresowany/a, czujesz się na siłach i wiesz, że znajdziesz na realizację tej pasji 3-4 godziny w tygodniu, to ten projekt jest dla Ciebie! Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie MC2
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011 20:05   

Uploaded with ImageShack.us
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2011 20:41   

Cóż, nie wiele jeszcze wiemy o tej gwiazdeczce, ale może wkrótce ... ;-)
Masako Tomita
 
 
superfan 


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011 19:04   

Koncert był bardzo udany. Przynajmniej z 50 osób było zgromadzonych na sali, wśród nich nie mogło zabraknąć organizatora Grzegorza Dymona oraz osoby z zamku przedstawiającej w skrócie kalendarz imprez związanych z zamkiem.

DSCN0449.JPG
Plik ściągnięto 25743 raz(y) 77,84 KB

_________________
airfoto.pl
lotnictwo.net.pl
 
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011 20:07   

Była to kierownik działu promocji - pani Małgorzata Quinkenstein ;-)
_________________
.............................................
 
 
DiMateo 

Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011 20:07   

tak na oko to >150osób przyszło (~10krzeseł w rzędzie). "Fajnie" było :)
Kwi... Kłi.. Qui.. ? Wow, nazwisko prawie jak z Allo' Allo'..
Ostatnio zmieniony przez DiMateo Nie 17 Kwi, 2011 20:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011 20:10   

Bardzo ładne nazwisko po mężu, panu Lotharze :-) Stąd to egzotyczne brzmienie 8-)
Sam koncert sympatyczny. Pani Tomito grała Bacha i Schumanna. Sporo osób przyszło, żeby go wysłuchać, no i zapowiada się więcej tego typu imprez w sezonie (na zakończenie ponoć jazz). Trza będzie chodzić ;-)
_________________
.............................................
Ostatnio zmieniony przez Linka Nie 17 Kwi, 2011 20:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011 20:50   

Linka napisał/a:
Bardzo ładne nazwisko po mężu, panu Lotharze :-)
Lothar Quinkenstein, ur. 1967 r. w Bayreuth (Bawaria, Niemcy); wychowany w Saarland (Kraj Sary) Studia we Freiburgu – studia magisterskie: germanistyka i etnologia 1998; doktorat na Wydziale Germanistyki UAM w Poznaniu. Pisarz i nauczyciel akademicki. Wydawnictwa (pozanaukowe): "Nerveharfe" - zbiór opowiadań, "Hofkonzert" - zbiór wierszy dla dzieci "Schnaps"; publikuje wiersze w czasopiśmie: "Krautgarden", oraz opowiadania w czasopismie: "Akant". Stypendysta Willi Decjusza w Krakowie oraz niemieckich organizacji wspierających działalność artystyczną.
Małgorzata Quinkenstein, ur. 1976 na Śląsku, studia ukończyła w IHS na UAM w Poznaniu. Liczne podróże po Azji, Afryce i Europie. Pracowała w antykwariacie ze sztuką dawną i prasie poznańskiej. Była pracownikiem PAN w Bibliotece Kórnickiej w Dziale Muzealnym. Zajmowała się tworzeniem katalogów zbiorów graficznych, opracowywaniem not katalogowych dla zbiorów Biblioteki, krytyką artystyczną oraz tłumaczeniami. Prowadziła w Kórniku kawiarnię zamkową "Gruszki na wierzbie". Obecnie jest kierownikiem działu promocji MZM. :ot:
Ostatnio zmieniony przez argus Nie 17 Kwi, 2011 20:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Linka 
Mistrz
Bride of Francula


Pomogła: 8 razy
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2011 21:31   

Czekamy na Twoje dossier, argusie ;-)
_________________
.............................................
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 21:25   

Obywatelu, przyjdź i wypowiedz się!

Już w najbliższą sobotę (28 maja ) Studio OM rozpoczyna pierwszy, cykliczny program pod nazwą «Teraz ja mówię!» Program współtworzony będzie przez wszystkich obywateli, którym nie jest obojętny los naszego powiatu. Idąc za przykładem cyklu «Co mnie gryzie?» Telewizji Gdańsk, mieszkańcy Malborka i okolic otrzymają możliwość poruszenia dowolnego tematu, a w sprawach wymagających interwencji mieszkańcy mogą liczyć na wsparcie redaktorów studia oraz partnerów.

Reporterzy Studia OM czekać będą na Was 28 maja od godziny 12:00 do 15:00 na placu miejskim w pobliżu fontanny przy ulicy Kościuszki.

Co to jest studio OM, czym się zajmuje i kto je tworzy można przeczytać na stronie MC2
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Nie 29 Maj, 2011 22:06   

O tym, co mieszkańcy Malborka oraz turyści powiedzieli w czasie nagrywania programu "Teraz Ja mówię!" można juz przeczytać na stronie MC2 .
Czekamy również na Wasze opinie i podpowiedzi - co ew. zmienić, ulepszyć itp
Zapraszamy również do wypowiadania się przed kamerą. Następne spotkanie już w sobotę od 12:00 do 13:00 :)
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Wto 07 Cze, 2011 23:06   

Kolejny, cykliczny program kręcony przez Studio "Obywatelski Malbork" w ramach projektu MC2
W "Wizytówkach NGO" na pierwszy ogień poszła Makul@tura :) Można o tym przeczytać tu
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011 11:05   

To wydawało nam się ciekawe i nie pomyliliśmy się. Polecamy zapoznanie się z materiałem, w którym piszemy o psie, który.... pisze bloga
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Nie 17 Lip, 2011 12:50   

Jacek Suchiński = pasja - taniec. Ale czy tylko taniec? Na to i wiele innych pytań odpowiada Jacek w wywiadzie, który przeprowadziła Karolina, realizując kolejny odcinek cyklu "Pasjonaci". Zapraszamy
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sob 23 Lip, 2011 20:07   

Są miejsca (całkiem blisko), gdzie współpraca miedzy samorządem a NGO ma trochę inny wymiar niż w Malborku. Przekonaliśmy się o tym zupełnie przypadkowo, przy okazji wycieczki Szlakiem Mennonitów. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem, który zarejestrowaliśmy w czerwcu.
Zobacz
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Wto 26 Lip, 2011 22:08   

Zapraszam do obejrzenia 6 już odcinka naszego programu "Teraz Ja mówię!"
Tym razem udaliśmy się w okolice zamku, by dowiedzieć się co myślą na temat "Oblężenia" uczestnicy i widzowie.
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sro 27 Lip, 2011 15:20   

Zapraszamy do obejrzenia 3 odcinka naszego programu „Wizytówki NGO”, Tym razem przedstawiamy
Bractwo Rycerski Chorągiew Ziemi Malborskiej
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Wto 16 Sie, 2011 21:43   

Zapraszam do obejrzenia wywiadu z Panią Magdaleną Marszałkowską - dyrektor Malbork Welcome Center w Malborku, który nakręcony został w trakcie trwania Magic Malbork - 13.08.2011 r.
Zachęcam również do polubienia strony www.itvmalbork.pl, na której nasi wolontariusze ze Studia Obywatelski Malbork, będą emitować to, co nakręcą :)

wywiad

W czasie Magic Malbork udało nam się także porozmawiać z Iwoną Guzowską i Elżbietą Jędrzejewską oraz Krystyną Czubówną, którą namówiliśmy na ...... wspominki :) Już wkrótce te wywiady pojawią się na stronie, ukaże sie też reportaż z Magic Malbork, który jest już prawie, prawie gotowy. Mam nadzieję, że spodoba się to wielu forumowiczom. Nie jest jeszcze doskonale, ale mamy nadzieję, że zauważcie progres...
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
Ostatnio zmieniony przez Waldek.K Wto 16 Sie, 2011 21:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sro 17 Sie, 2011 14:24   

Krystyna Czubówna opowiedziała reporterkom Studia OM kawałek swojej historii. Zobacz wywiad
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
Ostatnio zmieniony przez Waldek.K Sro 17 Sie, 2011 14:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sro 17 Sie, 2011 21:01   

Fragment koncertu brytyjskiej grupy V9 Collective, który odbył się w Karwanie 12 sierpnia. Gospel, ale z domieszkami :) Zarejestrowane przez Studio OM.
zobacz

Udało nam się też porozmawiać z muzykami. Już wkrótce wyemitujemy wywiad.
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Pią 26 Sie, 2011 12:55   

zapraszamy do obejrzenia fotorelacji MC2.

Pierwsza to fotografie z Dnia Powiatu - koncert Rico Sancheza

Druga z wywiadu z europosłem Tadeuszem Cymańskim pt. "Zero polityki"

Trzecia to dokumentacja wycieczki, którą zorganizowało MC2 dla dzieci zobacz
_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Waldek.K 
Waldek.K.


Pomógł: 2 razy
Wysłany: Sro 30 Lis, 2011 10:22   

Stowarzyszenie Malborskie Centrum Kwadrat zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Krzysztofem Skok 2 grudnia (piątek) o godz. 18 w Miejskim Domu Kultury (pl. Słowiański 18) sala nr 21. Tematem będą dwie ostatnie podróże: do Ziemi Świętej i na Bałkany. Relacje z obu wypraw autor opisał w książce Pt.„Rowerem przez świat”, którą będzie można kupić po spotkaniu wraz z autografem autora.

Serdecznie zapraszamy!


_________________
„ty mnie pomożesz, ja tobie pomogę: cóż złego może nas dwóch spotkać?”
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group