Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
"Kultowy" Bar Puchatek
Autor Wiadomość
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Cze, 2007 13:45   

camel napisał/a:
A ja do Puchatka chodzę na wątróbkę- jest rewelacyjna.


Otwarcie 19.06.2007 - wtorek
 
 
mw
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Cze, 2007 17:41   Re: jajka

napioo napisał/a:
Biedronka, billa, inter..., Bo.... i inne g... fabryki robiące kasę. jak mi jajka podczas gotowania zaczęły pękać jak granaty, przeprosiłem lokalne sklepiki i nie chodzę do magazynów z g.... Pierogi, pomidorowa, naleśniki i inne cuda naszej gastronomi powinny zastąpić past foody sprzedawane w barach, w poniedziałek miałem okazję dokonać degustacji potrawy w namiocie koło zamku, nie nadawało się nawet dla zwierząt, obsługa wcale się tym nie przejęła.


Tak produkty "mini cena" z dyskontów można jeść, ale jak ma sie ku temu odpowiednią wiedzę, tylko niektóre produkty nie zagrażają życiu i zdrowiu ;)
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Cze, 2007 17:52   

DZiś przed 18 ostatnie poprawki robiono :)
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Cze, 2007 19:24   

mw napisał/a:
Tak produkty "mini cena" z dyskontów można jeść, ale jak ma sie ku temu odpowiednią wiedzę, tylko niektóre produkty nie zagrażają życiu i zdrowiu
Kolega pewnie ma taką wiedzę - wiadomo MW zobowiazuje - smacznego.
 
 
konto_usunięte
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Cze, 2007 20:03   

napioo napisał/a:
Kolega pewnie ma taką wiedzę - wiadomo MW zobowiazuje - smacznego


BEZ NIEUZASADNIONYCH ZLOSLIWOSCI
 
 
StormChaser 
Administrator
Łowca...



Pomógł: 25 razy
Wysłany: Wto 15 Gru, 2015 09:04   

http://malbork.naszemiast...rt,t,id,tm.html
Cytat:
Kupiecko-Wytwórcza Spółdzielnia Pracy "Społem" w Malborku znalazła się wśród 9 podmiotych z całej Polski wyróżnionych w grudniu Orłem Agrobiznesu.
Orzeł Agrobiznesu przyznawany jest od grudnia 2001 roku firmom z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia, firmom handlowym, placówkom gastronomicznym oraz bankom działającym na rzecz agrobiznesu. Kupiecko-Wytwórczą Spółdzielnię Pracy „Społem” z Malborka do konkursu zgłosiły władze miasta. Wniosek został uwzględniony, bo firma prowadzi znany i lubiany Bar Puchatek.

- Nominację otrzymaliśmy we wrześniu w Warszawie, a potem musieliśmy przedstawić wyniki ekonomiczne kapitule nagrody, odbyła się też wizytacja w naszym barze. Nawet nie wiedzieliśmy kiedy, ale wizytatorzy odwiedzili nas i najwyraźniej im smakowało - mówi Zygmunt Przybyła, prezes „Społem”.

Puchatek to znak rozpoznawczy tej malborskiej spółdzielni. W barze istniejącym od 1951 roku stołowały się całe pokolenia mieszkańców, ale chętnie zaglądają tu również turyści. Gdy w roku 2007 pojawiła się groźba wypowiedzenia umowy lokalu przez władze miasta, klienci głośno wyrażali swoje niezadowolenie. Puchatek pozostał na swoim miejscu.

Bar początkowo zaczynał od jednego pomieszczenia na parterze przedwojennego budynku przy pl. Słowiańskim. Obecnie ma 171 m kw. i 81 miejsc przy stolikach. (...)
:clap:
_________________
"Cmentarze można zburzyć, pamięci zniszczyć nie sposób”

 
 
pszemot 
taurus


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Wto 15 Gru, 2015 19:33   

Tanio i smacznie :ok:
_________________
Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co ma dla nas.
W. S. Reymont
 
 
 
markiz70 
easy rider


Wysłany: Sro 16 Gru, 2015 19:03   

Też polecam :ok:
_________________
benzyna we krwi i wiatr we włosach
 
 
seiko 


Wysłany: Pią 18 Gru, 2015 21:18   

Kilka razy jadłem sobie w Puchatku ,jego klimat jest jak dawniej bywało w barach (moje odczucie) ,polecam.
_________________
SEIKO
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group