Marienburg.pl Strona Główna Marienburg.pl
Nasze Miasto, Nasza Pasja...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej "cookies"

Chronimy Twoją prywatność
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w temacie o RODO


Poprzedni temat «» Następny temat
OT dot. Wiesława Jedlińskiego
Autor Wiadomość
jacek.km 

Wysłany: Pią 16 Gru, 2011 18:25   

Nie lubię takich dyskusji w anonimowej formie. Poruszane problemy są poważne i ważne.

:)
 
 
Grażyna 
GML

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Pią 16 Gru, 2011 18:41   

jacek.km napisał/a:
Nie lubię takich dyskusji w anonimowej formie. Poruszane problemy są poważne i ważne.

:)

Co poeta miał na mysli? :idont:
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Pią 16 Gru, 2011 18:45   

Grażyna napisał/a:

O jedno proszę - trochę umiaru w ocenach ludzi, których poczynań i dokonań nie jesteśmy bezpośrednimi świadkami.
Hmm, a czymże są Twoje słowa jak nie oceną, cholernie zresztą subiektywną, pana Jedlińskiego?
PS. Wiesława Jedlińskiego spotkałem w bezpośredniej rozmowie kilka razy, bardzo miło Go wspominam, a za to co uczynił dla naszego miasta opisując jego historię ... chylę czapkę z głowy. Historii Jego życia nie znam, chociaż być może jest bardzo interesująca, dlatego będę powściągliwy z oceną.
Ostatnio zmieniony przez argus Pią 16 Gru, 2011 18:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Grażyna 
GML

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Pią 16 Gru, 2011 19:12   

argus napisał/a:
Hmm, a czymże są Twoje słowa jak nie oceną, cholernie zresztą subiektywną, pana Jedlińskiego?

- Bo znałam Go od mojego wczesnego dzieciństwa do jego śmierci w dojrzałym wieku.
Do "cholernego" subiektywizmu mam demokratyczne prawo.
Jeśli chcesz cholernie obietkywnie upaprać pamięc pana Jedlińskiego (bo nie wiem co komu z tego przyjdzie), to ja subiektywnie będę go bronić.
 
 
jacek.km 

Wysłany: Czw 22 Gru, 2011 20:32   

Grażyna napisał/a:
Co poeta miał na mysli?


Piszecie anonimowo, przedstawiajcie się z imienia i nazwiska, przecież to nie jest trudne.
Warto być odważnym gdy przychodzi czas na takie formy wypowiedzi.

Nie znałem Jedlińskiego i go nie bronię, ale jak prowadzona jest taka dyskusja, to piszcie jawnie, bo w obecnych czasach w necie każdy może rzucić błotem. A konsekwencję bywają. Prowadząc forum w dawnych czasach miałem kilka wizyt z tego powodu na Policji.
Odwagi więc Panie Argusie :-D

Pani Grażyno nie ma sensu pyskówka z Argusem, nie przekona go Pani.

Pozdrawiam
 
 
Grażyna 
GML

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Czw 22 Gru, 2011 22:43   

jacek.km napisał/a:
Pani Grażyno nie ma sensu pyskówka

Panie Jacku, dzięki za radę. Ma pan całkowitą rację, po co kopać się z ( koniem?) ? A co do anonimowości: Zawsze można na PW albo maila. Ja tam się swego nazwiska nie wstydzę, a że na forum są nicki... są bo są.
Teraz to już :ot: do kwadratu :-)

Również pozdrawiam
 
 
argus 


Pomógł: 4 razy
Wysłany: Pią 23 Gru, 2011 12:26   

Hmm, nie rozumiem czemu się mnie czepiacie? To nie jak oskarżam Jedlińskiego o współpracę z SB i o to, że był aktywnym działaczem partii.
Uczynił to ktoś "anonimowy" na łamach NaszegoMiasta. Cytując tego "ktosia"liczyłem, że tutaj na forum powie coś więcej o Wiesławie Jedlińskim w tamtych czasach i poprze to jakimiś dowodami, faktami.
Póki tego nikt nie uczynił nadal uważam pana Wiesława Jedlińskiego za wspaniałego człowieka, który tworzył historię naszego miasta :!:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group